Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

w tym kolorze wg mnie bardziej połysk pasuje ,no i na b6 troszkę będzie inaczej to wyglądało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

Wygląda świetnie - widziałem na żywo podobny kolor - co prawda na Touranie, ale też robił robotę :wink:

Sam bym chętnie taki kolorek przytulił :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie już przód zmęczony od kamyków i powoli szykuję się do malowania i tak się zastanawiam czy nie dać do obklejenia . Są u mnie w mieście dwie ekipy co robią takie cuda za cenę malowania

Tylko Ty nie masz eresa b7:whistling:

oj tam , pare wiader szpachli pod folie się zarzuci i będzie jakaś rzeźba ala rs :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Rafi powiedział że nie mam przyjmować:decayed:

ile razy ja to pisałem wszędzie gdzie się da, że kutasa na to się już kładzie, chyba, że od łbów pokroju Rafiego przyjdzie kfit - tym już się d*py nie podciera :grin: ale skoro się uparłeś i wypytujesz co z tym zrobić, to Cie nakręcam dalej - oj Wladi, dosłownie jakbyś chciał kutasić pierwszy raz i dopytujesz ile zakrętów możesz napotkać :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierdzieli się wam allegro ? tzn strony nie wskakują po kolei, jak wpisze A4 B6 wyskakują mi A6 C6 :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierdzieli się wam allegro ? tzn strony nie wskakują po kolei, jak wpisze A4 B6 wyskakują mi A6 C6 :facepalm:

mam to :kwasny:samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mikaszi jesteś pewien, że chcesz folie? widziałeś jak u siemiana na nadkolach schodzi? jak już chcesz to malnij elementy, które twoim zdaniem są zmęczone i - ja na twoim miejscu- pomyśl o bezbarwnej foli jak już chcesz się w to bawić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierdzieli się wam allegro ? tzn strony nie wskakują po kolei, jak wpisze A4 B6 wyskakują mi A6 C6 :facepalm:

mam to :kwasny:samo

audi a4 | eBay

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mikaszi jesteś pewien, że chcesz folie? widziałeś jak u siemiana na nadkolach schodzi? jak już chcesz to malnij elementy, które twoim zdaniem są zmęczone i - ja na twoim miejscu- pomyśl o bezbarwnej foli jak już chcesz się w to bawić

żebyś ty wiedziała ile siedzi pomysłów w mojej głowie :kox: , tak tylko gdybam i raczej pomaluje

nawet przez chwilę zacząłem rozglądać się za B8 ale za bardzo lubie moje niebieskie wozidełko i szkoda by było oddać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierdzieli się wam allegro ? tzn strony nie wskakują po kolei, jak wpisze A4 B6 wyskakują mi A6 C6 :facepalm:

mam to :kwasny:samo

audi a4 | eBay

:decayed:

we wrześniu mam urodziny...

HIGH QUALITY GOLD PLATED AUDI S LINE MOTOR CAR CUFFLINKS 4 RINGS A4 A5 A6 A7 A8 | eBay

:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja widzę jak ludzie posprzedawali swoje fury, kupili coś nowszego, potem żałują że sprzedali to stwierdzam że nie sprzedam mojego auta :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja widzę jak ludzie posprzedawali swoje fury, kupili coś nowszego, potem żałują że sprzedali to stwierdzam że nie sprzedam mojego auta :decayed:

też tak mówiłem przy B5, teraz na auto lache kłade, rezam, bo rezam, ale nigdy nie wiem co mnie spotka, więc przestałem się przywiązywać :whistling: jak mam za krawatem beczeć jak za B5 przez półtorej godziny, to pier**le taki interes :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja widzę jak ludzie posprzedawali swoje fury, kupili coś nowszego, potem żałują że sprzedali to stwierdzam że nie sprzedam mojego auta :decayed:

też tak mówiłem przy B5, teraz na auto lache kłade, rezam, bo rezam, ale nigdy nie wiem co mnie spotka, więc przestałem się przywiązywać :whistling: jak mam za krawatem beczeć jak za B5 przez półtorej godziny, to pier**le taki interes :grin:

Brakuje ci panie pasji :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kupić auto po b6 to jedynie jakiegoś RSa :jerk:wtedy bym nie żałował, na b7 pewnie nie będzie mnie stać ale b5 kto wie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mikaszi jesteś pewien, że chcesz folie? widziałeś jak u siemiana na nadkolach schodzi? jak już chcesz to malnij elementy, które twoim zdaniem są zmęczone i - ja na twoim miejscu- pomyśl o bezbarwnej foli jak już chcesz się w to bawić

żebyś ty wiedziała ile siedzi pomysłów w mojej głowie :kox: , tak tylko gdybam i raczej pomaluje

nawet przez chwilę zacząłem rozglądać się za B8 ale za bardzo lubie moje niebieskie wozidełko i szkoda by było oddać .

ja już po malowaniu także ten etap narazie mam za sobą:decayed:

a co do pomysłów nic nie mów:facepalm: chłop mnie z domu wygoni:kox::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kupić auto po b6 to jedynie jakiegoś RSa :jerk:wtedy bym nie żałował, na b7 pewnie nie będzie mnie stać ale b5 kto wie :decayed:

Porównywalny prajs:wink: B5 to już nie dlugo kultowe auto będzie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moją b5 sprzedałem dopiero jak b6 stało na podjeździe bo tak to ciężko by było .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś by chciał to mam do sprzedania regulacje świateł i klimatronika 1 DIN za parę złotówek:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...