Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Zakup kontrolowany....RS4:kox:

Oglądam już :wink:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pany zna ktos numerek tych sprezynek

image.jpg

Opublikowano
kto chce lustro foto z czujnikiem zmierzchu :naughty: oddam w dobrej kasie

jak taniej niż moje, to jesteś za***any :grin:

Opublikowano

Wandej Cycu dobrze stoi.

---------- Post dopisany at 21:31 ---------- Poprzedni post napisany at 21:29 ----------

Tylko lusterkw bym wyje...bał i dał w kolor auta.

Opublikowano
Chyba tak już zostawię wysokość:whistling:

http://img.tapatalk.com/d/14/05/21/a5egadez.jpg

Jak myślicie?:whistling:

Dobre to masz :wink:

---------- Post dopisany at 21:44 ---------- Poprzedni post napisany at 21:43 ----------

Karny ku**s i to nie jeden:decayed:

Opublikowano
Wandej Cycu dobrze stoi.

---------- Post dopisany at 21:31 ---------- Poprzedni post napisany at 21:29 ----------

Tylko lusterkw bym wyje...bał i dał w kolor auta.

Idzie po wyplacie do lakiernika. Front zespawa + blotniki i te obudowy też:winkA zderzak drogi co mi wyslales:whistling:

Opublikowano

0.39 jestem i ja :grin:

Opublikowano
kto chce lustro foto z czujnikiem zmierzchu :naughty: oddam w dobrej kasie

jak taniej niż moje, to jesteś za***any :grin:

a gdzie tam wujek :decayed:

mosz szczynście :decayed:

Opublikowano
a wycieraczki Denso?

najlepsze jakie mialem

Opublikowano
a wycieraczki Denso?

najlepsze jakie mialem

I natansze z markowych:good:

Opublikowano
a wycieraczki Denso?

najlepsze jakie mialem

I natansze z markowych:good:

a ten już biznes w oczach ma :grin: byle na olej do ALT zarobić :polew:

Opublikowano
a wycieraczki Denso?

najlepsze jakie mialem

I natansze z markowych:good:

a ten już biznes w oczach ma :grin: byle na olej do ALT zarobić :polew:

Panie Krzywka nie zaczynaj:przebiegly:

Opublikowano
a wycieraczki Denso?

najlepsze jakie mialem

I natansze z markowych:good:

a ten już biznes w oczach ma :grin: byle na olej do ALT zarobić :polew:

Panie Krzywka nie zaczynaj:przebiegly:

oj gorzoły braknie panie :decayed:

Opublikowano
a wycieraczki Denso?

najlepsze jakie mialem

I natansze z markowych:good:

a ten już biznes w oczach ma :grin: byle na olej do ALT zarobić :polew:

Panie Krzywka nie zaczynaj:przebiegly:

oj gorzoły braknie panie :decayed:

Co byś nie pisał to po spojrzeniu w Twój profil wybaczam Ci:good: Nie każdy potrafi udźwignąć takie brzemie jak 2.5tdi w automacie:decayed:

Opublikowano

0.39 jestem i ja :grin:

I po co swiatla dali jak 9/10 nie zatrzymuje sie na czerwonym:grin:

Btw koledzy

jak zmienialiscie palniki d1s w bixie to tez mieliscie wrazenie ze taka barwa inna 4300k ori philipsa?

Opublikowano
a wycieraczki Denso?

najlepsze jakie mialem

I natansze z markowych:good:

a ten już biznes w oczach ma :grin: byle na olej do ALT zarobić :polew:

Panie Krzywka nie zaczynaj:przebiegly:

oj gorzoły braknie panie :decayed:

Co byś nie pisał to po spojrzeniu w Twój profil wybaczam Ci:good: Nie każdy potrafi udźwignąć takie brzemie jak 2.5tdi w automacie:decayed:

ja Ciebie też kocham :grin: ale bez 5 litrów soku z gumijagód na OEMa nawet nie przyjeżdżaj, o before party to już nie wspominam :wink:

Opublikowano
a wycieraczki Denso?

najlepsze jakie mialem

I natansze z markowych:good:

a ten już biznes w oczach ma :grin: byle na olej do ALT zarobić :polew:

Panie Krzywka nie zaczynaj:przebiegly:

oj gorzoły braknie panie :decayed:

Co byś nie pisał to po spojrzeniu w Twój profil wybaczam Ci:good: Nie każdy potrafi udźwignąć takie brzemie jak 2.5tdi w automacie:decayed:

ja Ciebie też kocham :grin: ale bez 5 litrów soku z gumijagód na OEMa nawet nie przyjeżdżaj, o before party to już nie wspominam :wink:

Oj zamierzam wziąć sporo:kox: Po za tym Domin Cie tak upodli na biforze ze na oem`ie nie spojrzysz na wodke:decayed:

Opublikowano

Oj zamierzam wziąć sporo:kox: Po za tym Domin Cie tak upodli na biforze ze na oem`ie nie spojrzysz na wodke:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.