Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

zapodawaj odrazu LEDZIAKA :)

Z wielką chęcią ale i tak już budżet będzie nagięty :wink:

Opublikowano

z rns-e bedziesz panie w uj zadowolony:wink:

Opublikowano

Eee tam zalezy kto ile siedzi w aucie ;P ja mam krotkie 5-10minutowe "podroze" do pracy i z powrotem i mi wystarczy zmieniarka + Concert III z obsluga CDmp3. Natomiast skusilbym sie na stacje multimedialna z obsluga plikow FLAC tj bezstratnym formatem muzycznym ;D

Opublikowano

Mam nadzieję. :wink:

---------- Post dopisany at 10:29 ---------- Poprzedni post napisany at 10:26 ----------

No ja dużo jeżdżę więc przyda się dobre radyjko żeby muzyczki dużo wrzucić. Bo na trasie PL-NL to płyty ze zmieniarki przesłuc**ję po kilka razy he

Opublikowano
Eee tam zalezy kto ile siedzi w aucie ;P ja mam krotkie 5-10minutowe "podroze" do pracy i z powrotem i mi wystarczy zmieniarka + Concert III z obsluga CDmp3. Natomiast skusilbym sie na stacje multimedialna z obsluga plikow FLAC tj bezstratnym formatem muzycznym ;D

ale nigdy nie wiesz kiedy wypadnie jakas dluzdza wycieczka i jednak navi to navi przyda sie bo te mocowane na szybie to nie to samo:wink:

Opublikowano

Właśnie jak to wygląda? muzyczka normalnie gra i na wyświetlaczu można oglądać navi czy nie?

---------- Post dopisany at 10:38 ---------- Poprzedni post napisany at 10:32 ----------

Dobra spadam na małą wycieczkę połazić. 889 mnpm Rozgrzewka przed Zakopanym :wink:

Opublikowano
Właśnie jak to wygląda? muzyczka normalnie gra i na wyświetlaczu można oglądać navi czy nie?

---------- Post dopisany at 10:38 ---------- Poprzedni post napisany at 10:32 ----------

Dobra spadam na małą wycieczkę połazić. 889 mnpm Rozgrzewka przed Zakopanym :wink:

Tak to wygląda :):)

Opublikowano

Mozna tez podlaczyc kabel AUX do radyjka a do tego mp4 z 64gb pamieci i sluchac muzy :P moja sister tez zjezdza za miesiac na urlop z NL ;)

Opublikowano

A ja robie protest i montuje 1 din-ego Kenwooda nie byle jakiego ;) ;) zagraca mi szafe już od kilku miesiecy :) :)

Opublikowano

navi i mp3 nawet na fisie odpalisz. nie musisz wcale patrzeć na ekran navi

Opublikowano

ni mam kolorowego licznika wiec jak juz tam pacze to tylko by sprawdzic spalanie i ile jeszcze przejade na zbiorniku :P

Opublikowano
ni mam kolorowego licznika wiec jak juz tam pacze to tylko by sprawdzic spalanie i ile jeszcze przejade na zbiorniku :P

Nie musisz mieć:wink: Fajnie jest wszystko zoobrazowsne na fisie. Chociaż w mieście raczej trza patrzeć na ekran:wink:

Kaju jak wątroba?:whistling:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

powiem tak dla mnie nic nie przebije Automapy, przy kazdej aktualizacji, nastepnego dnia ląduje to u mnie w smartfonie czy navi zewnetrznej i nie musze martwic sie, ze soft w urzadzeniach nie przyjmie mi nowej wersji map :) czekam na wiązkę BOSE od kolegi z forum i w najbliższy weekend zabieram się za montaż, brakowało mi jednak mocy w głosnikach przednich drzwi, zwłaszcza przy większym podbiciu basu pierdziały bo wzmak z radia nie wyrabiał :D

Opublikowano

Daniel wystarczy w rns-e świeża plyta co roku i na pewno nie zbladzisz:ko: Po za tym nic nie wisi nie spada nie brudzi szyby ani nie musisz tego ladowac. Jak navi ma coś do powiedzenia to przycisza się muzyka:kox:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

Piotrek :drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk:

poranek zapowiada sie ciekawie :dancing:

iyZyYcA.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.