Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tylko porządnie dostał ,próg załamany,drzwi przestawione, trochę konstrukcja naruszona

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Kurna tansze niz slineowe i esowe zdesie od b6? To nic tylko brac jak czesci do rs4 tansze :P

Było ostatnio body całe hofele na allegro. Gosciu myślał ze to laminat a ja go uświadomiłem ze to rarytas to cena Poszla ponad 2x tyle w górę:polew:Całe body za 1k zł. Przód z kratkami a tył na 2 kominy. Fajnie to wygląda:kox:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
Kurna tansze niz slineowe i esowe zdesie od b6? To nic tylko brac jak czesci do rs4 tansze :P

Było ostatnio body całe hofele na allegro. Gosciu myślał ze to laminat a ja go uświadomiłem ze to rarytas to cena Poszla ponad 2x tyle w górę:polew:Całe body za 1k zł. Przód z kratkami a tył na 2 kominy. Fajnie to wygląda:kox:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

slyszalem przyjacielu, ze watrobe na oem trenujesz :naughty:

Opublikowano

Aj tam Andrzeju bylo trzeba sprzedawcy nie uswiadamiac co ma, tylko forumowiczow to by ktos z naszych lyknal taka okazyję :P

---------- Post dopisany at 13:18 ---------- Poprzedni post napisany at 13:13 ----------

Co myslicie o audio na 2 wzmaki Bose? Mam obecnie tyl aktywny na starej wiazce na wzmaku i glosnikach i subach Bose, a do tego bede kladl w przyszly weekend ori wiazke pelna Bose i bede mial dwa wzmaki Bose i mysle aby na ori wiazce Bose puscic caly zestaw 10 glosnikow a na drugi wzmak co dziala obecnie na starej ori audio wiazce podlaczyc oddzielnie tube w kole zapasowym, ciekawe czy lepiej to zagra?

Opublikowano
Kurna tansze niz slineowe i esowe zdesie od b6? To nic tylko brac jak czesci do rs4 tansze :P

Było ostatnio body całe hofele na allegro. Gosciu myślał ze to laminat a ja go uświadomiłem ze to rarytas to cena Poszla ponad 2x tyle w górę:polew:Całe body za 1k zł. Przód z kratkami a tył na 2 kominy. Fajnie to wygląda:kox:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

slyszalem przyjacielu, ze watrobe na oem trenujesz :naughty:

True:good: Sporo wody i sporo karkowy było:kox:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Władi za 3 tyg lece do Władysławowa, może ugadamy się i obadamy auta na żywo ? :naughty:

Opublikowano
Władi za 3 tyg lece do Władysławowa, może ugadamy się i obadamy auta na żywo ? :naughty:

Za 3 tygodnie to możesz do pruszcza na VWmanie wpaść :wink:

Opublikowano
Władi za 3 tyg lece do Władysławowa, może ugadamy się i obadamy auta na żywo ? :naughty:

Nie ma problemu daj znać jak bedziesz :thumbup:

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Opublikowano

Jeszcze 45min i jak nic sie nie zesra na koniec to bede mogl jechac do domu na meczyk i piwko i obiadzik co zona zaczyna wlasnie mi kuchcic ;) chociaz zakonczenie dnia bedzie pozytywne ;)

A co myslicie o dystansach z duraluminium robionych przez niektorych polskich producentow? Moze nie takie zle? Czy tylko HR musi byc?

Opublikowano

chlopaki z batalionu polecaja DYSTOM

Opublikowano
chlopaki z batalionu polecaja DYSTOM

Również polecam - kupiłem u nich 13 i 20 mm - przejechałem na nich jak na razie ~ 10 tyś km i wszystko OK.

Opublikowano

Ale ładnie brudaski lecą ze skośnymi :decayed:

Opublikowano

chłopie to Ty szukaj takich żeby Tobie płaciły ...trza się cenić:grin:

Opublikowano

dobre bo erotyczne:grin:

- Mamo, mamo!

- Co, synku?

- W moim łóżku jest potwór!

- Co żeś sobie z dyskoteki przyprowadził, to masz...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.