Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Palucha upierd...przy wyciaganiu srodkowego dolnego slupka i na dzis koniec bebrania sie, zreszta na 20:00 do roboty :/ takze jutro cd modzenia furki [emoji13]

---------- Post dopisany at 18:31 ---------- Poprzedni post napisany at 16:14 ----------

Kuzwa nie obejrze calego meczu z Holandia :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile może byś warta zwykła navi z A4 B6, bez map i bez PL, oczywiście z kodem i papierami? To jest chyba Navigation Plus....:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę ale przecież z roletami :whistling: bez klamki pewnie i może rączki

TAPICERKA DRZWI LEWYCH TYLNYCH Z ROLETĄ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy do sedana czy avanta sa?

a co to za różnica? :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie może ktoś chętny na grupowy ChipTuning u Aligatora :decayed: więcej info tutaj http://a4-klub.pl/turbo-chiptuning-tuning-mechaniczny-15/grupowy-chiptuning-aligator-dynosoft-332662/#post4316176

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby Mazury byly troche blizej a nie na drugim koncu PL to bym chetnie wpisal sie na ta liste, bo chodzi mi po glowie chiptuning.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko Panowie, pisałem jakiś czas temu na temat mojej przygody ze zmianą cewek - akcja serwisowa. Jak już wcześniej wspomniałem akcja dzieje się z Birmingham - Anglia. Na szybkiego-mieli wymienić cewki, a tylko je sprawdzili i powiedzieli, ze są ok. Ale w systemie zauważyłem, że figuruje notka, "ignition coils replaced" - z mojego punktu widzenia było to śmieszne. Odezwałem się do głównego oddziału audi i odezwał się do mnie z przeprosinami pracownik, który oznajmił ze jeśli cewki zostały tylko i wyłącznie sprawdzone to nie powinno być jakiejkolwiek noty na temat ZMIANY CEWEK.

Zrobiłem awanturę, powiedziałem, że jeśli nie chcą zmienić cewek to nie życzę sobie żadnej noty w systemie z udziałem części zamiennych tj nowych cewek. Przeprosili mnie telefonicznie i poprosiłem o zmianę statusu w systemie na "sprawdzenie cewek zapłonowych". Po tygodniu dostałem notkę, że cewki zapłonowe zostały sprawdzone, żadne części nie zostały wymienione. Da się ? Proste. Nie rozumiem tylko dlaczego walą tak w c*uja... Skoro chciałem wymienić cewki i auto należy do akcji...

Ze strony audi, żadnego pisma z przeprosinami czy coś w tym stylu a tego oczekiwałem bo moim zdaniem to istne oszustwo. Myślałem, że tego typu zachowanie ze strony serwisu nie będzie miało miejsca... ogólnie jaja jak berety.

Teraz pytanie, jeśli auto figuruje w bazie danych z podpisem "cewki sprawdzone" to w momencie przyjazdu do kraju będę mógł je bez problemu wymienić na podstawie akcji serwisowej? Jak myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...