Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Pany , czy ktoś z was wie czy do b6 tylko na przód fotele z A6 ale C5 podejdą ?

Tylko przód tył trzeba rezać...

memory five wladi i wszystko jasne :-)

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Pany , czy ktoś z was wie czy do b6 tylko na przód fotele z A6 ale C5 podejdą ?

Tylko przód tył trzeba rezać...

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Akurat... chyba z C6 Ci się pomyliło...

Opublikowano
Pany , czy ktoś z was wie czy do b6 tylko na przód fotele z A6 ale C5 podejdą ?

Tylko przód tył trzeba rezać...

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Akurat... chyba z C6 Ci się pomyliło...

dlatego własnie pytam, bo że z c6 wchodzą to wiem a są w fajnym stanie do wzięcia z c5 w super pieniądzu , tylko czy w ogóle jest sens ? chodzi tylko o przód :eusathink:

Opublikowano
Miał ktoś na testy lub używa jednego z modeli laptopów IBM T61 T60 T410i ?

ja

Opublikowano

mi padł ibm... do takich rzeczy jest stworzony

Opublikowano

Mam w firmie parę IBM i są generalnie super trwale. Sam do niedawna korzystalem z x200 lenovo i był niezawodny. Nie masz co oczekiwać od nich wyglądu. One są ponprostu funkcjonalne

Opublikowano

Ja uzywam panasonica cf-18 -pancerniaka. Też daje rade i ma dotyk

Opublikowano
Pytanie doctych co maja letnie 18" na jakich oponach jezdzicie 225/40 czy 235? Bo powiem, ze kiepsko wyglada autko na zawieszce sline 1BE z oponkami 225/40/18 troche duze te szczeliny miedzy kolami a nadkolami :/

:hi:

Pewnie większość śmiga na 225/40 - choć nie bardzo wiem dlaczego, ale audi ma chyba optymalnie 235/40/18, gdzie na przykład Passat z tym samym silnikiem ma 225/40/18:whistling:

Masz rację, szersza opona, przy tym samym profilu bardziej wypełni Tobie nadkole i tym samym podniesie autko.

Przy oponie 225/40 masz 9cm profilu, natomiast przy 235/40 - 9.4cm profilu.

Tyle, że opona 235 zabardzo męczy auto - wspomaganie, spalanie, przyśpieszenie, koleiny......

Ja osobiście zdecydowałem sie na 225/40/18, choć dosyć mocno rozmyślałem na 205/45 - 9.2cm i 215/45 - 9,7cm.

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:hi: dzieki Grzechu za info, te pozostale rozmiary opon sa akurat "malo powszechne" a co za tym idzie drozsze :/
Opublikowano
:siema::kawa:
Opublikowano

Dokładnie, dlatego najlepiej 225/40 i ewentualnie jakaś sprężyna. Choć uważam, że w oryginale na 1BE też wygląda spoko. A ostatecznie przy 17" nawet inne sprężyny nie są potrzebne, bo optycznie jest całkiem dobrze i nie martwisz się dziurami, a pozostaje oryginalny wygląd.

Sam u siebie się zastanawiam nad zdjęciem gwintu i wrzuceniem 17", choć to ciężka decyzja:grin:

Opublikowano

Siemka to jakbyś Grzechu rezygnował z gwintu to daj znac:) a co to masz za gwynt?

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Ja mam 235/40 co przy 1be jest ok ,225/40 wg mnie trochę mało ,17 w ori ma 235/45

Opublikowano

ja w zeszłym roku miałem 225/40/18 ale słabo mi rant felgi kryło 8" i dlatego tym roku 235/40 poszlo i od razu inaczej karoca wyglada splanie troche wiesze ale nie duzo... da sie żyć...

a tak w ogóle to Dzień dobry:hi:

Opublikowano
:siema:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.