Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Napisano dziś, 20:56

Pisz co dołożyłeś...dodatkowe silniczki?

kable z prawych drzwi extra puszczone do lewych i cytując

Napisano dziś, 21:52

Pany. Tam żadnej elektroniki nie ma. 2 przekaźniki. 4 diody 2 rezystory 2 tranzystory. Troszke kabli . Złączki. Bezpiecznik taśma tesa . Wiedza ucha. Kpl narzędzi z lidla. Jakies % lutownica . Cyna. Przekaźnik luster . Lustra . Dzień wolnego. Wątroba na chodzie. Wyrozumiała kobita. No i pilot....

Wysłane z taboreta...

Aaaaa i szklarnia na wypadek ulewy .

jedynie co to przełącznik lusterek przerobiony bo już z niego nie da się złożyć luster,lustra tylko z pilota działąją

przełącznikiem rozłącza się moduł

waldi takie cuś doszło w drzwiach :wink:

20140811_132355.jpg

Dawaj mnie też takie cuś :wink:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pochwale się :whistling:

a dlaczego się po zamknięciu swiecą DRLe ? :decayed: nie pomyliły się czasem z CLH ? :D

Opublikowano

a dlaczego się po zamknięciu swiecą DRLe ? nie pomyliły się czasem z CLH ?

drl-a mam z opcją clh :kwasny: ,jest plan na mce z b7 i wpadnie czujnik deszczu+clh ori :wink:

Dawaj mnie też takie cuś

dzwoń jutro to może cuś da się zrobić :naughty:

Edytowane przez ucho.77

Opublikowano

Dawaj mnie też takie cuś

dzwoń jutro to może cuś da się zrobić :naughty:

Dzięki miszczu :wink:

Opublikowano

Jaki moze byc powod kiedy na desce rodzielczej podczas jazdy na autostradzie wlaczyla sie i swieci dioda od akumulatora? Chodzi o A4 B5 1.9tdi

pierdolnął albo pasek od altka albo regulator napięcia czy coś (pytaj kowiego z battalionu - to mu pada raz na rok) zdechł. w momencie jak wyczerpie energie z aku to jest pchanie albo laweta. szczerze wspôłczuję jak na autostradzie...

reasumując: brak ładowania i jazda się kończy.

Ale jezeli auto bedzie caly czas odpalone tj nie gaszone to chyba mozna dojechac do celu? Inna sprawa, ze siostrze wkoncu wywalilo sporo diodek na desce juz i auto stoi, na szczescie zjechali za wczasu do jakiegos miasteczka, cos pisali, że poszlo łozysko? W altku ? W pompie od wspomagania? A uj to wie, tez wspolczuje... Juz dawno powinna byc w NL
Opublikowano

jak nie masz ładowania to wywali aku do zera i zgaśnie. wtedy jest totalnie przesrane. jak poszedł altek w wspoma jednocześnie to pech totalny i nawet trzy różańce nie pomogą. Zdarza się - jak jest ubezpieczenie to jedynie laweta na polise i do celu. jak nie ma to współczuję strasznie.

Opublikowano

kto miał kiedys sedana mocno pomodzonego? silnik był tam 1,9tdi 101km, i grubo było z niego wyciśnięte, pamięta ktoś kto to był ?

a nie virus

jestem prawie ze pewien ze virus...taki pieknty sedan w Twoim kolorze

Opublikowano

Ja mam zrobione tak że lustra składają się przy zamykaniu ale rozkładają dopiero po zapłonie. Wg mnie to lepsze rozwiązanie, bo np. jak otwierasz auto żeby coś z niego wyciągnąć to silniczki bez sensu sie nie zużywają.

No i ori przełącznik luster nie ruszony :)

Edytowane przez cwiara

Opublikowano

kto miał kiedys sedana mocno pomodzonego? silnik był tam 1,9tdi 101km, i grubo było z niego wyciśnięte, pamięta ktoś kto to był ?

Virus miał błekitnego sedana na BRD

Opublikowano

Może ktoś z Was wie o co chodzi, coś mi rzęzi na niskich prędkościach w zasadzie przy ruszaniu i przy rozwijaniu prędkości na 2 ale tylko na początku, a czasami po wciśnięciu sprzęgła. To wszystko nie jest cały czas tylko raz zarzezi a czasami nie. Ostatnio jechałem jako pasażer i wydawało mi się, że trochę bardziej właśnie słychać to po prawej stronie.

Siemanko chłopaki udało mi się już nagrać odgłos tego charczenia u mnie w aucie. Jak mogę go dodać na forum żeby ktoś sprawnym uchem ocenił co to mi tak działa na nerwy?

Edytowane przez RicS3

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

:siema: siostra dotarla do zachodniej NL, znajomy z "rodziny" zyjacy w NL Polak zorganizowal laweciarza Polaka tez z NL ktory pojechal 300km po auto siostry i wzial w obie strony 350euro, sa jeszcze dobrzy ludzie na tym swiecie. Niemiec proponowal lawete za 1600euro do NL lub 200 euro za oddanie auta na zlom loool 0_o

Po tym jak padnie pompa od wspomagania ukl kier. a po niej padnie alternator, auto bylo w drodze to jaka jest szansa, ze silnik nie zapiekl sie i nie bedzie potrzebowal remontu? Jak mozna to stwierdzic? Odpalajac zimny silnik i sprawdzic czy chodzi i szybko zgasic czy najpierw kupno i wymiana pompy i alternatora i dopiero test silnika?

Opublikowano

:siema:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Pany jest NOWY System PUNKTACJI na FORUM :hi:

Punktacja systemu ostrzeżeń

Łamanie regulaminu – 1pkt.

Zamieszczanie jednego tematu w kilku działach - 1pkt.

Offtopic / Posty nie wnoszące nic do dyskusji - 1pkt.

Podpis niezgodny z regulaminem - 1pkt.

Reklamowanie firmy lub usługi poza wyznaczonym do tego działem – 1pkt.

Sprzedaż poza wyznaczonym do tego działem – 1pkt.

Sprzedaż bez uprawnień – 1pkt.

Brak kultury i nadużywanie wulgaryzmów - 2pkt.

Spam - 1pkt.

Zamieszczanie pornografii i erotyki na forum - 1pkt.

Umieszczanie obraźliwych treści - 2pkt.

Obrażanie innych użytkowników - 2pkt.

Pisanie z włączonym przyciskiem Caps Lock - 1pkt.

Podbijanie wątku – 1pkt.

Nabijanie postów – 1pkt.

Niecenzuralne oraz obraźliwe avatary lub sygnatura - 1pkt.

Wczuwanie się w rolę moderatora - 1pkt.

Akcje

Gdy suma ostrzeżeń wyniesie określoną ilość punktów to automatycznie zostanie naniesiona dodatkowa kara w postaci:

warn_1.png 1 punkt = Brak działań

warn_2.png 2 punkty = 5 dniowa moderacja nowych wątków i postów

warn_3.png 3 punkty = 15 dniowa moderacja nowych wątków i postów

warn_4.png 4 punkty = Ban na 5 dni + 30 dniowa moderacja nowych wątków i postów

warn_5.png 5 punktów= Ban na 15 dni + 45 dniowa blokada możliwości tworzenia wątków i postów

warn_6.png 6 punktów = Ban na 30 dni + 60 dniowa blokada możliwości tworzenia wątków i postów

warn_7.png 7 punktów = Ban na 60 dni + 90 dniowa blokada możliwości tworzenia wątków i postów

warn_8.png 8 punktów = Ban na 90 dni + 120 dniowa blokada możliwości tworzenia wątków i postów

warn_9.png 9 punktów = Ban na 180 dni

warn_10.png 10 punktów = Ban dożywotni

Opublikowano

jak za komuny troche ;)

Opublikowano

jak za komuny troche ;)

Uważaj bo zaraz będziesz pierwszy w kolejce po punkty :decayed:
Opublikowano

Pany odpaliłem auto i pali mi się kontrolka air bag, o co z tym chodzi? Da radę to jakoś skasować?

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Najlepszy jest podpunkt"wczuwanie się w rolę moderatora":polew:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Pany odpaliłem auto i pali mi się kontrolka air bag, o co z tym chodzi? Da radę to jakoś skasować?

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

przejedz kawałem i samo zgaśnie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.