Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bo nie będziesz mógł regulować wysokości :decayed: Bixy były w autach od 2003 lub 2004 i tamten miały dodatkowe dziury w błotnikach na regulację. Nikt tego nie mówi :decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A masz jakieś foto gdzie to powinno być? Musze jakoś wyrezac ręczna regulacje :-P dzięki za info Wandej :-) zabieraj te spryski!

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

A masz jakieś foto gdzie to powinno być? Musze jakoś wyrezac ręczna regulacje :-P dzięki za info Wandej :-) zabieraj te spryski!

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Jak będe po spryski to Ci pokaże. Na górze na fartuchu błotnika kilka cm od końca :wink: Będę w domu to Ci cyknę foto :hi:

Opublikowano

Ok, dzięki ;-)

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Bo nie będziesz mógł regulować wysokości :decayed: Bixy były w autach od 2003 lub 2004 i tamten miały dodatkowe dziury w błotnikach na regulację. Nikt tego nie mówi :decayed:

możliwe bo przy rezaniu bixów w mojej nie musiałem dziur robić :decayed:

Edytowane przez patryk10015

Opublikowano

Jakie dziury ? Tez sie przymierzam do bixow i myslalem ze sa p&p

Opublikowano

Dziury w rynience błotnika do regulacji lamp

Opublikowano

Ale po co je regulowac ? Mi sie same reguluja odnosnie wysokosci na tylnej belce jest regulacjavwzgledem obciazenia , o to chodzi czy o zupelnie cos innego ?

Opublikowano

Hej

Pytanie laika - gdzie jest głosniczek PDC w avancie?? Lewy boczek bagaznika?? Wywala mi bląd 01543 więc to pewnie to ...

Opublikowano

Ale po co je regulowac ? Mi sie same reguluja odnosnie wysokosci na tylnej belce jest regulacjavwzgledem obciazenia , o to chodzi czy o zupelnie cos innego ?

o regulacje wstępną, np po wymontowaniu lampy, wymianie żarówki itp. reguluje się białymi pokrętłami za pomocą klucza

Opublikowano

Ale po co je regulowac ? Mi sie same reguluja odnosnie wysokosci na tylnej belce jest regulacjavwzgledem obciazenia , o to chodzi czy o zupelnie cos innego ?

o regulacje wstępną, np po wymontowaniu lampy, wymianie żarówki itp. reguluje się białymi pokrętłami za pomocą klucza
Dokladnie. Jedna z nich widać a druga jest schowana jeśli nie zrobimy dziury. Po za tym jak ktoś ma swoje lampy to lepiej dac je gwertemu do przeróbki na bix z saczewka b8. Będzie taniej i zwykle lampy są bardziej kompaktowe mniejsze niż bixy. Ja mam takie i są git:wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Wchodze...patrze a Truskaweczka Nasza mieniła nicka na EDYTA :)

Opublikowano

Pany ? Da rade to naciągnąć czy trza klepać i malować ?

bb4deb0db57c0672gen.jpg

3187d991feffee39gen.jpg

fc27af9117f950b8gen.jpg

Jakiś frajer na parkingu mi wjechał w audiczkę :/

Chyba ciężko będzie bo to na rancie jest...

Edytowane przez julo23

Opublikowano

Wchodze...patrze a Truskaweczka Nasza mieniła nicka na EDYTA :)

:huh: dawno i nie prawda - dlugo Cie musiało nie być
Opublikowano

Pany ? Da rade to naciągnąć czy trza klepać i malować ?

bb4deb0db57c0672gen.jpg

3187d991feffee39gen.jpg

fc27af9117f950b8gen.jpg

Jakiś frajer na parkingu mi wjechał w audiczkę :/

Chyba ciężko będzie bo to na rancie jest...

Cięzko będzie to ogarnąć :kwasny: Bez prostowania i szpachli się nie obejdzie raczej :kwasny:

Lałbym w pysk po całości za takie coś :facepalm:

Opublikowano

Wchodze...patrze a Truskaweczka Nasza mieniła nicka na EDYTA :)

:huh: dawno i nie prawda - dlugo Cie musiało nie być

no fakt jestem dosc rzadko...ale wracam po malu do zycia :P

Opublikowano

Wchodze...patrze a Truskaweczka Nasza mieniła nicka na EDYTA :)

:huh: dawno i nie prawda - dlugo Cie musiało nie być

no fakt jestem dosc rzadko...ale wracam po malu do zycia :P
Gdzie ty słońce byłeś jak cię nie było [emoji39]

Truskaweczki[emoji23] [emoji106] juz dawno nie ma [emoji6]

Xperia

Opublikowano

Wchodze...patrze a Truskaweczka Nasza mieniła nicka na EDYTA :)

:huh: dawno i nie prawda - dlugo Cie musiało nie być

no fakt jestem dosc rzadko...ale wracam po malu do zycia :P
:wink:
Opublikowano

No to nacieszyłem sie ory lakierem.

Człowiek auto w garazu trzyma, w robicie mam na strzeżonym parkingu a tu na chwile pod biedronke sie podjedzie i zonk :D

Ludzie w taki szał wpadają kupując w tej bierdonce jakby jutro był koniec świata i miało wszystkiego braknąć, i wpadają z tymi zakupami obładowani do auta w tej euforii i manii kupowania, w tym pędzie do promocji. Jak ja nie nawidzę biedronki :D druga szkoda i drugi raz pod biedronką.

Edytowane przez julo23

Opublikowano

A ja myślę że ktoś uprowadził naszą Truskawę zaszlachtował ,poćwiartował i zakopał w ogródku a teraz wchodzi na forum i żyje na jej konto :przebiegly:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.