Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Grześ mam powoli podobne zdanie co do gwintu:bag:

Wkorwia mnie obierania i spinanie posladow na garbach.

Zamienił bym go chyba na 1 be jakby ktoś dał mi taka ofertę ale wtedy z 19 zmiana na 18 obowiązkowa:wink:

Dokładnie, 18 jeszcze ujdzie. Przy 19 to już koza. Gdybym nie miał w piwnicy 1BV, to chyba też bym szukał 1BE. Szczerze mówiąc, jeśli dałbym radę zmienić sam zawiechę - pod blokiem, to bym już dawno wsadził 1BV, ale szkoda mi 5 stówek na zamianę, bo jeszcze nie jestem zdecydowany. Przejdzie zima, zacznie się nowy sezon i znowu palma uderzy :facepalm:

Także to musi być ostatecznie przemyślana decyjza, aby z powrotem do serii wrócić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu mnie własnie ta "miekkosc" 1be wkurzała - bo ono nie jest miekkie jak seryjne tylko takie dziwne - mi ta charakterstyka pracy zawiasu nie podeszła - imo duzo lepiej jest na 1bv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/hamulce-do-audi-a3-rs3-a4-s4-a5-s5-a6-s6-tt-ttrs-i4756541350.html

http://allegro.pl/audi-a4-s4-hamulce-zaciski-tarcze-klocki-i4736416979.html

podejdzie to do b6

Przód podejdzie nie wiem jak z tyłem ostanio na forum były przednie zaciski za 600zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu mnie własnie ta "miekkosc" 1be wkurzała - bo ono nie jest miekkie jak seryjne tylko takie dziwne - mi ta charakterstyka pracy zawiasu nie podeszła - imo duzo lepiej jest na 1bv.

NIe wypowiem się na temat 1BE, bo nie miałem. Kolga ma w swojej b6 to zawieszenie i raz z nim jechałem, to byłem pod wrażeniem - cisza w aucie, nie tak jak było u mnie przy jeszcze wtedy 1BV.

Ale ciężko sie określić po kilku kilometrach jazdy, dlatego nic nie kombinuje. Albo zostanie gwint, albo mam nadzieje, że się przełamię i wskoczy seria 1BV :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuuu o takim zestawie zawiechyto ja nie slyszał jeszcze :D

1BD wzmacniane na zle drogi
Kurna żebym wiedział to bym ni uuuja nie kupił audiczki z 1be tylko 1bD ;p , na wschod tylko takie powinny isc ;) a moze takie 1BD pakowali w furki glownie na zbyt w bloku wschodnim? :P

I zazdroszcze tym co maja dlugi weekend. Wczoraj napierd do 18ej dzis i jutro do 17ej i w pon tez do roboty :/ gdzie tu czas na ciąg alkoholowy?

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/295480-zawieszenie-1bd-s4-b6-komplet/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Józek poczekaj jak na wiosnę założę gwint to Ci powiem czy warto było ;)

memory five wladi i wszystko jasne :-)

cycki tylko sie trzęsą :decayed:

Zna ktos to auto??

chyba fura od Kumana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jade ze znajomym jutro po B6 3.0 . Może mi ktoś napisać na co zwrócić uwagę w tym motorze ? ;)

Katalizatory, cewki, blok jest alu, przy złym traktowaniu lubi sobie popękać. Poza tym przeguby, napęd, zobacz czy nie ma bicia od wału (jeśli to quattro, innej opcji nie biorę pod uwagę). No i jeszcze najważniejszy test - czy zamyka budzik :decayed::grin:

Zazdroszczę Ci, swoją sprzedałem i żałuję, ten dźwięk uzależnia :wink:

Najlepiej podłącz pod kompa, sprawdź korekty, czy zapłony nie wypadają. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej to wpisz w google 3.0 ASN, na forach A6 jest dużo o tym motorze :wink:

Edytowane przez miki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Panie tydzien urlopu to za mało eby nawet wieczorem spokojnie posiedzieć w domu, co chwile coś. Wracałem z Agnieszka z gór ale już było dość pózno, więc odpuściłem. W drodze powrotnej wbiłem do buły z forum b4193d703fed9683med.jpg a tu głowny cel małej wycieczki . Krok bliżej utraty wolnoscic19a2a9b3e49c16em.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Panie tydzien urlopu to za mało eby nawet wieczorem spokojnie posiedzieć w domu, co chwile coś. Wracałem z Agnieszka z gór ale już było dość pózno, więc odpuściłem. W drodze powrotnej wbiłem do buły z forum b4193d703fed9683med.jpg a tu głowny cel małej wycieczki . Krok bliżej utraty wolnoscic19a2a9b3e49c16em.jpg

gratuluje :wink: teraz petelka wokol szyi troszke mocniej sie zacisnie i bedzie mniej kasy na mody i wiecej gegania :grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zaprosisz to się coś pomyśli :P będzie mini zlot :drunk: tylko nie wiem czy to ogarniesz :grin:

Edytowane przez wladi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja kobietka jest bardzo wyrozumiała i żadko kiedy jest obrynczała że wydaje dużo kasy na mody bardziej chodzi o to ze dużo czasu spędzam w garażu a nie znią :wink::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się hajtam w sierpniu :bag:

Wpada ekipa na ślub? :naughty:

jaki zlot się odpier... :grin:

czekamy na zapro... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Panowie :hi: GRATULACJE i współczucia dla Waszych przyszłych - ciężki temat z tym Waszym rezaniem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...