Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

kaju a nie razi to po oczach jak tak duzo światła w aucie w nocy?

Nic nie razi. A poza tym można to sciemnic jak cos u mnie zrobione na jasno 8bbe821085445bfa04e13b8e1721557f.jpg

dokładnie tak. ja nawet swojego dekora nie widzę jak jadę, dopiero, jak spojrzę niżej.

Ja chce spróbować z tym giętkim neonem ale też nie wiem kiedy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

w bmw też jest tak ori , że świecą się cały czas, i nie daje to po oczach ;)


dajcie jeszcze pokrętło zmiany kolorów :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może powiedzieć jak dobrać sprzęgiełko sprężarki klimy? Gdzie szukać nr sprężarki?

ylo kilka rodzajów

Sent from my Iphone 6

z tego co wiem są 2 rodzaje sprzęgła klimy (wysokie i nieskie) .... w sklepach jest dostępne samo gumowe sprzegiełko ... Wladi ty najpierw sprawdz czy ci się koło klimy nie odkręciło bo ono na 10 srubke przykręcone...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniej więcej w całej okazałości i przy pełnym oświetleniu wnętrza jest tak:

lBNixpr.jpg

kGQew2K.jpg

ok juz widze ten opis co I jak zrobic , troche do tylu bylem ze stronami I nie zdazylem dojsc do ostatniej strony gdzie jest juz wstawiony DIY.

Ciekawie to wyglada musze przyznac , z czego Panowie takie podswietlenie robicie , jak mocujecie to na lístwach czy jez panelach drzwi ? jak wolno spytac oczywiscie. Jest moze jakis DIY jak to zrobic ?

:wink:

Edytowane przez marcin9680
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki juz doczytalem do ostatniej strony I znalazlem , kuzwa znow opierd... I spanie w garazu jak jakies graty przytargam do domu zeby dlubac cos nowego w aucie :) Edytowane przez marcin9680
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wladi - u mnie tez uj strzelil sprzegielko, musze sprawdzic czy sprezarka zatarta, czy tylko zerwalo sprzegielko ?!

tutaj jest temat:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/51760-wymiana-sprzegla-zrywnego-samozrywalnego-kompresora-klimatyzacji/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniej więcej w całej okazałości i przy pełnym oświetleniu wnętrza jest tak:

lBNixpr.jpg

kGQew2K.jpg

:wink:

choinkowo się zrobiło :P .... myśle ze jak się ma podświetlane klamki to jest to zbędny mod... :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wladi - u mnie tez uj strzelil sprzegielko, musze sprawdzic czy sprezarka zatarta, czy tylko zerwalo sprzegielko ?!

tutaj jest temat:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/51760-wymiana-sprzegla-zrywnego-samozrywalnego-kompresora-klimatyzacji/

No mi już hałasuje ale ogólnie nie mam zerwanego tyłko pewnie już łożysko walnięte :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniej więcej w całej okazałości i przy pełnym oświetleniu wnętrza jest tak:

lBNixpr.jpg

kGQew2K.jpg

:wink:

choinkowo się zrobiło :P .... myśle ze jak się ma podświetlane klamki to jest to zbędny mod... :hi:
coś Ty. c**ja widać te klamki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klamki na biało jak u mnie ;)

Sent from my Iphone 6

myślałem o tym, ale wtedy właśnie byłaby choinka. teraz jest dla mnie git i zrobiłem przymiarkę głównego dekora małą latareczką - na bank tam też puszczam ledy, żeby przedłużyć linię światła :giveheart:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ,kolega w b6 chcias zmienic podswietlanie tablicy rejestracyjnej ,ale ma te sruby wyrobione do przykrecania , jest jakis sposob zeby to zdjac , czy najlepiej bedzie rozwalic te lampki ? ;pzder

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...