Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Nie widział ktoś jakiejś promocji w ASO na ori gumowe dywaniki? :)

Panowie. Będę zmieniał kiere 4 ramienna zwykłą na 3 ramienną multi. Mam kiere, poduchę i taśmę. Co jeszcze potrzebuje?

Musisz miec modul z B7 Q lub R. Do tego okablowanie poduchy pod multi Edytowane przez biggman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Aha bo u mnie jest midline w b6 i myślałem że będzie śmigać. A jeśli poducha nie ma okablowania to stare bedzie pasować czy też muszę kupić z b7?


O nie doczytałem. Czyli moduł i okablowanie. i bedzie lala?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak i jeszcze jedna rzecz lacznik poduszki 4pin. Jak cos wszystko mam lacznie z lacznikiem 4pin ;)

Edytowane przez biggman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widział ktoś jakiejś promocji w ASO na ori gumowe dywaniki? :)

Panowie. Będę zmieniał kiere 4 ramienna zwykłą na 3 ramienną multi. Mam kiere, poduchę i taśmę. Co jeszcze potrzebuje?

Musisz miec modul z B7 Q lub R. Do tego okablowanie poduchy pod multi

Rok temu była akcja zima i przecenione gumowe. Bez rabatu wychodził przód i tył <200pln. Po rabatach zanabyłem wtedy za fajna kase. Trzeba śledzić stronę na bieżąco

1nDJ3z5.jpg

Edytowane przez turzol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie komus webasto ;)?

Sa 3 sztuki ;)

1db5f3ba3446c11d7945f25feb87362e.jpg

Sent from my Iphone 6

pw na WotsApie

Edytowane przez Bielun22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie komus webasto ;)?

Sa 3 sztuki ;)1db5f3ba3446c11d7945f25feb87362e.jpg

Sent from my Iphone 6

Brac Panowie. Ja dodam ze swojej strony ze nikt wam tak profi nie zalozy webasto jak Marcin :good::kox:

Nie widział ktoś jakiejś promocji w ASO na ori gumowe dywaniki? :)

Panowie. Będę zmieniał kiere 4 ramienna zwykłą na 3 ramienną multi. Mam kiere, poduchę i taśmę. Co jeszcze potrzebuje?

Musisz miec modul z B7 Q lub R. Do tego okablowanie poduchy pod multi

Rok temu była akcja zima i przecenione gumowe. Bez rabatu wychodził przód i tył <200pln. Po rabatach zanabyłem wtedy za fajna kase. Trzeba śledzić stronę na bieżąco

1nDJ3z5.jpg

To faktycznie przegapilem bo mam dobre rabaty do tego w ASO :( a na jakiej stronie oglaszaja takie promocje? U mnie jest salon VW i tu zamawiam wszystkie graty Edytowane przez biggman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często małego wożę z przodu, więc się przyda

ale tylko, jak fotelik tyłem zamontowany :wink:

No gdzie, tak nie można przewozić w żadnym aucie z poduchą....

Piszesz, że się przyda, młodego wozisz z przodu. Dedukuję, że już nie jeździ w pierwszym foteliku-nosidełku, więc nie wiem po kiego Ci wyłącznik.

Dzieciaki przy poduszce pasażera możesz wozić zawsze i wyłącznie w fotelikach normalnie(nie tyłem) zamontowanych. A tyłem nie, bo w razie wybuchu wbije fotelik w fotel. U mnie mam już czasami dość młodego z przodu, 4lata w maju skończył i całą drogę nadaje: czerwone, wyprzedzaj, inną piosenkę, nie tędy itd...

Znam to hahahaha

Dziecko może jeździć z przodu w foteliku przodem do kierunku jazdy z właczona poducha . Tak mówią przeposy a pies może ich nie znać to normalne ;) .

To nie chodzi o to co mówią przepisy, bo na to akurat można mieć wylane. Bardziej chodzi o zdrowy rozsądek. Co się może stać z dzieckiem podczas wybuchu poduchy jeśli jest w foteliku przodem, czy tyłem do kierunku jazdy - to nie ma znaczenia.

Można cofnąć fotelik na maxa do tyłu, ale to i tak nie jest właściwy montaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do przepisów, to głowy nie dam, czy można przewozić w foteliku malucha przodem do kierunku jazdy - z przodu. Oczywiście jest to możliwe, jeśli NIE MA poduchy, bądź jest rozłączana.

Kiedyś sprawdzałem gdzieś na stronie i było tylko kilkanaście modeli różnych marek mogących tak przewozić dziecko, w tym były A4B6, lecz nie wiem czy wszystkie, czy tylko te z możliwością rozłączenia.

Zresztą tak jak napisałem wyżej. Liczy się rozwaga, a nie przepisy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby cos to sie pisze na grupowy zakup ori gumowych dywanikow. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę dołożyć jeden PIN do wtyki przełącznika reg.świateł + CLH, co tam siedzi? (foto)

Taki sam pin jak w kostce licznika i sterowniku drzwi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...