Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Waldek, będę na święta w Zgc, może się uda spotkać i pogadać?

Edytowane przez nitroo

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Waldek, będę na święta w Zgc, może się uda spotkać i pogadać?

No problemo.

Wysłane z mojego LG-D802

Opublikowano

Panowie jaki numery ma kostka grzania foteli wpinana w klimatronik?

Opublikowano

Panowie dziś po wymianie opon na zimowe stwierdzam ,że dalsze zwiększanie mocy w ośce nie ma sensu :/ . Ktoś dokładał quattro ? ;)

To ile masz mocy w tej ośce że nie masz trakcji? :P 300 PS ?

Opublikowano

heyah banana :hi:

Opublikowano

Tylko 190 ale niechce sie bawic w gwinty i szersze kapcie itp . ;) . Quattro to quattro :D . Pozatym codziennie jezdze do pracy furaczem i zamierzam najpierw q potem 230 i na tym poprzestać ;) . Zamierzam ;) .

Opublikowano

Panowie, takie pytanko, nie miałem okazji jechać a4 b6 na gwincie, a mam okazje kupić gwint firmy raceland

http://www.ebay.pl/itm/Gewindefahrwerk-Raceland-TUV-Audi-A4-8E-B6-Limousine-Avant-inkl-Quattro-NEU-/280895806330

aktualnie mam 1be.

Gwint na plus czy na minus jeśli chodzi o komfort?

ps, tak przy okazji to szukam wkładu lustra lewego grzanego

Opublikowano

Panowie jaki numery ma kostka grzania foteli wpinana w klimatronik?

Masz ja napewno a pozatym sa dwie od grzania i obie sa w standardzie

o Szef wrócił do żywych :)

Opublikowano

Wandej masz moze na sprzedaz jeszcze zaslepke kiery b7 3ramiennej?

Opublikowano

Wandej masz moze na sprzedaz jeszcze zaslepke kiery b7 3ramiennej?

Bielun już ją ujeżdża :decayed:

Opublikowano

Kurcze, szkoda :(

Opublikowano

Panowie, ile można zapłacić za kompletne zawieszenie do Audi S4 B6/B7 ( sprężyny, amorki, gumy) w dobrym stanie ?

Opublikowano

ale jaki problem masz? na allegro weź zakup tą zaślepkę do kiery 3 ramiennej :) z tego samego źródła była... a no i HI chłopaki, zaczął mi się urlop to w końcu może troche pospamuję tutaj ;P kiera z B7 na pokładzie od ponad miesiąca, wczoraj zakupiłem RNS-e, także jest goood. Jak wujek Bill Gates przypomni sobie o mnie i da kieszonkowe to bym wymienił jeszcze siedziska i to by było na tyle w furce do zrobienia ;)

Opublikowano

Panowie jaki numery ma kostka grzania foteli wpinana w klimatronik?

Masz ja napewno a pozatym sa dwie od grzania i obie sa w standardzie

Moja wiazka grzania wyglada tak

2 kostki zielone do podpięcia w kostkę pod fotelami ------------------------------------ po 2 stronie do klimatronika nie mam kostek tylko same kabelki z pinami

f41bc26914656b21m.jpg

Edytowane przez rav85

Opublikowano

ale jaki problem masz? na allegro weź zakup tą zaślepkę do kiery 3 ramiennej :) z tego samego źródła była...

Problem zaden, poprostu wolalem dac zarobic koledze z forum.

Opublikowano

może ktoś mi zrobic zdjecie jak wygląda przetrzeń lampa -filtr w 1,8T ?

9.jpg

8.jpg

7.jpg

Bo mam wrażenie że tu coś było kombinowane.

Edytowane przez kris-krzysztof

Opublikowano

Wandej masz moze na sprzedaz jeszcze zaslepke kiery b7 3ramiennej?

Bielun już ją ujeżdża :decayed:

Jeszcze nie była ujeżdzana dopiero po 17 grudnia będę ją miętolił... :grin:

ale jaki problem masz? na allegro weź zakup tą zaślepkę do kiery 3 ramiennej :) z tego samego źródła była...

Problem zaden, poprostu wolalem dac zarobic koledze z forum.

jak chcesz mogę ci moją starą opierniczyć zaślepke :wink: z wytartym chromem na tej ramce wokół znaczka OOOO :kwasny:

Opublikowano

Panowie jaki numery ma kostka grzania foteli wpinana w klimatronik?

Masz ja napewno a pozatym sa dwie od grzania i obie sa w standardzie

Moja wiazka grzania wyglada tak

2 kostki zielone do podpięcia w kostkę pod fotelami ------------------------------------ po 2 stronie do klimatronika nie mam kostek tylko same kabelki z pinami

f41bc26914656b21m.jpg

no i tak ma byc bo te piny wepniesz do kostek klimatrona które juz masz w standardzie

hmm myślałem ze tez powinny być kostki z 2 strony które wpinam w kostki w klimatroniku , jest gdzieś rozpiska gdzie który pin wpiąć ?

Opublikowano

Wandej masz moze na sprzedaz jeszcze zaslepke kiery b7 3ramiennej?

Bielun już ją ujeżdża :decayed:

Jeszcze nie była ujeżdzana dopiero po 17 grudnia będę ją miętolił... :grin:

ale jaki problem masz? na allegro weź zakup tą zaślepkę do kiery 3 ramiennej :) z tego samego źródła była...

Problem zaden, poprostu wolalem dac zarobic koledze z forum.

jak chcesz mogę ci moją starą opierniczyć zaślepke :wink: z wytartym chromem na tej ramce wokół znaczka OOOO :kwasny:

Heh, dzieki. Taka tez mam.

Powiedz mi fla pewnosci jaki masz nr airbaga 3ramiennego.

Opublikowano

Wandej masz moze na sprzedaz jeszcze zaslepke kiery b7 3ramiennej?

Bielun już ją ujeżdża :decayed:

Jeszcze nie była ujeżdzana dopiero po 17 grudnia będę ją miętolił... :grin:

ale jaki problem masz? na allegro weź zakup tą zaślepkę do kiery 3 ramiennej :) z tego samego źródła była...

Problem zaden, poprostu wolalem dac zarobic koledze z forum.
jak chcesz mogę ci moją starą opierniczyć zaślepke :wink: z wytartym chromem na tej ramce wokół znaczka OOOO :kwasny:
Heh, dzieki. Taka tez mam.

Powiedz mi fla pewnosci jaki masz nr airbaga 3ramiennego.

nie mogę Ci tego powiedzieć.... Bo moj jasiek jest 2500km ode mnie :;D:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.