Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja to planowo bede w BT gdzies o 23 w czw

no to akurat...poczekamy

no ja mysle ze nie bede musial was zanosic jak przyjade :decayed:

Ludzie orientuje się ktoś z Was jaki zbiorniczek spryskiwaczy potrzebuję żeby podłączyć spryskiwacze reflektorów w audi z silnikiem avf?

musisz szukac z takim malym zbiorniczkiem dodatkowym

hmmmm taka szansa jest zawsze ale nie bój nic w piatek wstaje i ogien od nowa :D

lubie to :wink:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:siema: może mi ktoś powiedzieć gdzie w lampach zwykłych b6 przerobionych na bixenon wymienia się oring na grubszy bo lampy ponad rok po przeróbce QWERTEGO a nadal parują?

ewentualnie jakiś inny patent

nikt nie pomoże?
Jeśli dobrze pamiętam to uszczelnia się śruby regulacyjne. Ale nie wiem czy akurat w tym przypadku ;) .

Gwerty ;) .

Edytowane przez bongod

Opublikowano

Daj na foto gdzie są te śruby?


w ori bixenonie są a w zwyklych lampach przerobionych nie wydaje mi się bo tu jest manualna regulacja

Opublikowano

Śruby do regulacji pionu i poziomu :) .

Zaklej jakąś taśmą będziesz wiedział czy to to .

Edytowane przez bongod

Opublikowano

ok o te białe chodzi ci?

Opublikowano

Raczej tak . Podjedź jutro to coś się wymyśli ;) .

Opublikowano

ok

Opublikowano

Panowie , jeśli ktoś ma przód S4 , to mam do oddania nową ramkę dolną w chromie z aso. Kupiłem do rezania dolnego grila w ramke s-line i nowiusieńki , świecący jak psu jajca chrom może trafić na wymiane za stary , zmęczony od kamieni i owadów :D ktoś by chciał ?

Opublikowano

Mordy to gdzie się spikamy w czwartek? Na krzyżowce a2 z a1?

Tapnięte z SGS5

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi: z rana.

Panowie, sprawa wygląda tak. Przy montażu RNSe w miejsce RNSd wg. rozpiski miałem połączyć piny 13 i 26 ( z kostki 26 pinowej RNSd ) z pinami 8 i 9 kostki D przejściówki ISO/ISO2, no i tu jest problem pin 8 to kostka A - pusty, a pin 9 kostka D - tu OK jest pin i kabelek.

Wg schematu na radiu pod pinami 9 i 10 kostki D są CANy, a więc podłączyć powinienem pod te piny? Czy mam tworzyć jakieś nowe piny? :wink:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

I tak zrobiłem. Skutkowało to wyświetlaniem na Fisie i podświetleniem klawiszy po włączeniu pozycji. Wszystko działa, nawet nie musiałem kodować. Ale sprawdziłem, czy łączy mi sie komp na wszelki wypadek i bangla.

Są dwie niewiadome. Jedna, to po wyłączeniu podświetlenia awaryjki etc radio dalej pracuje i nie gaśnie podświetlenie zmieniarki, a powinno wszysko się wyłączyć.

Druga sprawa, to łapie mi tylko jedną stację radiową, być może przyczyna tkwi w kablach w bagażniku - źle podłączone?

Opublikowano

I tak zrobiłem. Skutkowało to wyświetlaniem na Fisie i podświetleniem klawiszy po włączeniu pozycji. Wszystko działa, nawet nie musiałem kodować. Ale sprawdziłem, czy łączy mi sie komp na wszelki wypadek i bangla.

Są dwie niewiadome. Jedna, to po wyłączeniu podświetlenia awaryjki etc radio dalej pracuje i nie gaśnie podświetlenie zmieniarki, a powinno wszysko się wyłączyć.

Druga sprawa, to łapie mi tylko jedną stację radiową, być może przyczyna tkwi w kablach w bagażniku - źle podłączone?

Ile anten wchodzi ci do radia jeden kabel czy 2

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:bry:

Opublikowano

dzień dobry :)) 3h pracy i weekend :)

tarcze S4 tył komu komu :))

Opublikowano

dzień dobry :)) 3h pracy i weekend :)

tarcze S4 tył komu komu :))

klameczka schowka pasażera mi potrzebna ... masz coś takiego?

Opublikowano
:siema:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.