Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no ale ona przypasuje Ci ? Multifunkcja będzie chodzić ?

:banan::banan::banan::banan:

Tosz to ja nie dla siebie . Dla siebie szukam swinga ale ta mi wpadła podczas szperania

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

IcOw5qM.jpg

jaki jest numer tej plastikowej obudowy gdzie siedzą te przyciski ?

Opublikowano

Z tego co gdzies ktos kiedys napisal to kierownice z nowych rocznikos u nas nie beda chodzic? Tj obslugiwac multifunkcji? Czy tylko to ma odniesienie do A4B8 po lifcie? Tu z linku od A3 kiera ma sporo wiecej przyciskow do obslugi multi i nie wiem czy to zagra w naszych b6

wysłane z Galaktycznej S5

Opublikowano

Czytałem u kogoś w wątku że walnął najnowszą kiere 4G i normalnie działa... tylko nie pamiętam u kogo to było

Opublikowano

Dobry

Pany czy wysyłał ktoś paczkę do Kanady. Ile taka paczka może kosztować ???

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

Z tego co gdzies ktos kiedys napisal to kierownice z nowych rocznikos u nas nie beda chodzic? Tj obslugiwac multifunkcji? Czy tylko to ma odniesienie do A4B8 po lifcie? Tu z linku od A3 kiera ma sporo wiecej przyciskow do obslugi multi i nie wiem czy to zagra w naszych b6

wysłane z Galaktycznej S5

W tym tyg będe strugał kiere B8 polift ścięta w A4 B6, sam jestem ciekaw czy ruszy. Wiązkę już mam przygotowaną i jest obsadzone tylko 8 kabelków, w B7 multi jest ich 12...we'll see

Opublikowano

:bry:

Opublikowano

Pany chce zrobić przegląd aku, płyny, doładowanie itp. Zejdzie pewnie którąś godzinę, na jakie niespodzianki mam się przygotować po jego ponownym podłączeniu?

Opublikowano

Kj6RZ7E.jpg?1
Ktoś może mi powiedzieć czy te fotele są grzane ?

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:bry:

Opublikowano

:hi: czy do ALT ka akumulator 55Ah będzie dobry?

Naciapane z Zetki

Opublikowano

Nie bądź skanera daj przynajmniej 60A.

Opublikowano

u mnie w 1.9 AWX siedzi 80Ah 640A, wczoraj wieczorem przy -6 przy odpaleniu wywaliło błąd hamulców , spróbuję doładować i zobaczymy co będzie

Opublikowano

u mnie w 1.9 AWX siedzi 80Ah 640A, wczoraj wieczorem przy -6 przy odpaleniu wywaliło błąd hamulców , spróbuję doładować i zobaczymy co będzie

To znaczy ze aku ma słaby rozruch juz i przy tym rozruchu mały prąd dzięki któremu wywala błąd hamulce. Ale potem zaraz gaśnie i jest oki

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

u mnie w 1.9 AWX siedzi 80Ah 640A, wczoraj wieczorem przy -6 przy odpaleniu wywaliło błąd hamulców , spróbuję doładować i zobaczymy co będzie

To znaczy ze aku ma słaby rozruch juz i przy tym rozruchu mały prąd dzięki któremu wywala błąd hamulce. Ale potem zaraz gaśnie i jest oki

naciepane z GT-I9195

myślisz, że doładowanie powinno pomóc? czy już się rozglądać za nowym? :jerk:pali za pierwszym, ostatnie dwie zimy wszystko było ok czyli jakieś 3 lata nie było tam w ogóle zaglądane...

Opublikowano

:hi: Wiecie kto ori rozrząd i pompe bedzie posiadał ? b6 130km ?

Opublikowano

:hi: czy do ALT ka akumulator 55Ah będzie dobry?

Naciapane z Zetki

72Ah Centre mam na deal -jak chesz pisz priv

Opublikowano

:hi: Wiecie kto ori rozrząd i pompe bedzie posiadał ? b6 130km ?

Pisz do H4mm3R

Opublikowano

u mnie w 1.9 AWX siedzi 80Ah 640A, wczoraj wieczorem przy -6 przy odpaleniu wywaliło błąd hamulców , spróbuję doładować i zobaczymy co będzie

To znaczy ze aku ma słaby rozruch juz i przy tym rozruchu mały prąd dzięki któremu wywala błąd hamulce. Ale potem zaraz gaśnie i jest oki

naciepane z GT-I9195

ja tak dwie zimy polatałem na mrugającej kontrolce hamulcy przy odpalaniu i później aku szlak trafił

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.