Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie rozkoduje mi ktoś VIN a8 ? i poda ew przebieg?

WAUZZZ4E75N005114

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siema. Panowie mogę wymienić turbo z K03 na k03s bez żadnych korekt (autko po wirusie) ? Ziomek wisi mi przysługę a turbo się kurzy :) .

Opublikowano

W a4 w cale bym nie zakładał zimowek ;)

założyli mi w DE na trasę do Polski ;)

Opublikowano

Siema. Panowie mogę wymienić turbo z K03 na k03s bez żadnych korekt (autko po wirusie) ? Ziomek wisi mi przysługę a turbo się kurzy :) .

Włożyć i jechać na korektę :kox:

Opublikowano

No korekta właśnie trochę później bo kilometry musze jechać :) . Postaram się nie deptać poprostu ;).

Edytowane przez bongod

Opublikowano

Pany jak zdemontować mieszek i ramkę z gałki zmiany biegów oraz popielniczke trzeba coś więcej demontaż czy tylko się to jakoś wyciąga

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

Pany jak zdemontować mieszek i ramkę z gałki zmiany biegów oraz popielniczke trzeba coś więcej demontaż czy tylko się to jakoś wyciąga

naciepane z GT-I9195

O właśnie dobre pytanie bo chce też zdemontować. Ramkę to się szarpie

Tapnięte z SGS5

Opublikowano

No kurde nie wiem a nie chce mi się rozbierać czegoś więcej. Bo chce okleic wiec musze zdemontować.

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

No kurde nie wiem a nie chce mi się rozbierać czegoś więcej. Bo chce okleic wiec musze zdemontować.

andr3i w dziale Warsztat bardzo ładnie to przedstawił :)

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

Pany :grin:

http://s8.postimg.org/o8ez5269d/1_13.jpg

strzałka zielona - SZARPIEMY DO GÓRY ;D

strzałka niebiesko zółta - SZARPIEMY DO GÓRY ( JEZELI RADIO 1 DIN )

2X zółty punkt srubka 8mm

czerwony prostokąt - OPASKA BADZ PRZEKRECANY KLIPS ZALEZY OD pOSIADANEJ GAŁKI GAŁKI :)


http://postimg.org/image/o8ez5269d/

Opublikowano

No kurde nie wiem a nie chce mi się rozbierać czegoś więcej. Bo chce okleic wiec musze zdemontować.

andr3i w dziale Warsztat bardzo ładnie to przedstawił :)

naciepane z GT-I9195

zderzak poskładałeś?
Opublikowano

SHIT XD

http://s21.postimg.org/gvi6sljx3/1_13.jpg

1_13.jpg


kaju ?

WIĄZKI do: PDC, samopoziomu, fotochrom/clh, panel menu, dekory LED - możliwy montaż, PW

robisz gotowe zestawy do dekorów led ?

Opublikowano

No kurde nie wiem a nie chce mi się rozbierać czegoś więcej. Bo chce okleic wiec musze zdemontować.

andr3i w dziale Warsztat bardzo ładnie to przedstawił :)

naciepane z GT-I9195

zderzak poskładałeś?

Zderzak siedzi, wydech kupiony - jutro małe spa dostanie, osłona na 99% załatwiona wiec za trochę d*pa na tip top :) zaprawke na przednim zdesiu kiedy mi zrobisz? ;)

Opublikowano

robisz gotowe zestawy do dekorów led ?
na gotowo to ja Ci mogę u mnie na miejscu to podłączyć :decayed:

zaprawke na przednim zdesiu kiedy mi zrobisz? ;)
nie gadaj :shock3:
Opublikowano

Pany jak zdemontować mieszek i ramkę z gałki zmiany biegów oraz popielniczke trzeba coś więcej demontaż czy tylko się to jakoś wyciąga

naciepane z GT-I9195

O właśnie dobre pytanie bo chce też zdemontować. Ramkę to się szarpie

Tapnięte z SGS5

mieszek też , gałke , trza od spodu zdemontować opaske zaciskową i gała zejdzie , popiołka jeśli 2din to trza klimatronik wyciągać :wink:

Opublikowano

Już ogarniete teraz tylko okleic i składać

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

robisz gotowe zestawy do dekorów led ?

na gotowo to ja Ci mogę u mnie na miejscu to podłączyć :decayed:

zaprawke na przednim zdesiu kiedy mi zrobisz? ;)

nie gadaj :shock3:

Przed następnym naszym rezaniem musisz ogarnąć swoją świątynie bo później takie kwiatki wychodzą :)

Opublikowano

Już jest ogarnięta... :whistling: dawaj na PW...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.