Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak sie dobieracie pokojami ?

jak jedziesz pierwszy raz i z kobitą, to musisz ją oddać na noc komuś z góry :bag::decayed:

łotry :D

dlatego jade sam :banan:

To weź wazeline, bo podobno masz być w pokoju z wladim i wandajem :decayed:
Że Wladi to kryptogiej to wiedziałem ale ja zboczncem nie jestem:decayed:

Tapnięte z SGS5

Ty tylko będziesz smarować :grin:

:grin::grin:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak sie dobieracie pokojami ?

jak jedziesz pierwszy raz i z kobitą, to musisz ją oddać na noc komuś z góry :bag::decayed:

łotry :D

dlatego jade sam :banan:

To weź wazeline, bo podobno masz być w pokoju z wladim i wandajem :decayed:

no tak bo wandej jedzie z laską ale potem zostawia ja u mnie w pokoju :naughty:

Opublikowano

jak sie dobieracie pokojami ?

jak jedziesz pierwszy raz i z kobitą, to musisz ją oddać na noc komuś z góry :bag::decayed:

łotry :D

dlatego jade sam :banan:

To weź wazeline, bo podobno masz być w pokoju z wladim i wandajem :decayed:
Że Wladi to kryptogiej to wiedziałem ale ja zboczncem nie jestem:decayed:

Tapnięte z SGS5

Ty tylko będziesz smarować :grin:

:grin::grin:
:polew:
Opublikowano

Ściema....

Nie ma ktoś dolnej ramki s-line w czarnym macie?

podeślij ramke okleje ci w czarnym macie :)

Opublikowano

jak sie dobieracie pokojami ?

jak jedziesz pierwszy raz i z kobitą, to musisz ją oddać na noc komuś z góry :bag::decayed:

łotry :D

dlatego jade sam :banan:

To weź wazeline, bo podobno masz być w pokoju z wladim i wandajem :decayed:

no tak bo wandej jedzie z laską ale potem zostawia ja u mnie w pokoju :naughty:

Twoja kobieta mówiła mi coś innego ostatnio... :decayed:

Opublikowano

I wtedy się obudziłeś [emoji12]

Opublikowano

bylem przed chwila w aso po instrukcja obsługi do a8 D3 i jak szybko wszedłem tak wyszedłem , ksiazka kosztuje 370 zl + instrukcja MMI dodatkowo 255 zl nie można kupić oddzielnie ...

ksiazke kupiłem na allegro za 65 zl + mmi 60zl

Opublikowano

bylem przed chwila w aso po instrukcja obsługi do a8 D3 i jak szybko wszedłem tak wyszedłem , ksiazka kosztuje 370 zl + instrukcja MMI dodatkowo 255 zl nie można kupić oddzielnie ...

ksiazke kupiłem na allegro za 65 zl + mmi 60zl

O kutwa [emoji15]
Opublikowano

Pany, ma ktoś dostęp do ASO? chodzi o VINy...? Jakby ktoś zdecydował się pomoć to plisss na pw.

THX

Opublikowano

Stanley rozgryza VIN y. Smaruj do niego :-D

Naciapane z Zetki

Opublikowano

ktos chetny na wiazki z B6 :decayed:

samopoziom, grzane dupki przod no i jest jeszcze BOSE komplet z glosnikami sedan

Opublikowano

Orientuje się ktoś ile może kosztować wysylka za pobraniem 4 felg 17" z oponami? Jedna felga z oponą z 20kg waży.

Opublikowano

Ja na aledrogo zaplacilem za 4x 16 do Vito 99zl - tyle ze wplata na konto

Opublikowano

Orientuje się ktoś ile może kosztować wysylka za pobraniem 4 felg 17" z oponami? Jedna felga z oponą z 20kg waży.

100-120zł za kpl

Opublikowano

Orientuje się ktoś ile może kosztować wysylka za pobraniem 4 felg 17" z oponami? Jedna felga z oponą z 20kg waży.

100-120zł za kpl

można spakować 2 paczki po 2 koła i wychodzi 60-70 zł :wink: sendi.pl

Opublikowano

Orientuje się ktoś ile może kosztować wysylka za pobraniem 4 felg 17" z oponami? Jedna felga z oponą z 20kg waży.

100-120zł za kpl

można spakować 2 paczki po 2 koła i wychodzi 60-70 zł :wink: sendi.pl

Same felgi owszem, wtedy jest waga do 30kg i inna cena ale z oponami to już dwie szt. więcej jak 30kg...

Opublikowano

Jedna sztuka z oponą tych felg waży 20kg. Więc 2 sztuki przekraczają 30kg jak nic.

Opublikowano

oBFD6i6.jpg

yxQZF3W.jpg


Lijzedn.jpg

Opublikowano

RicS3, wejdź sobie np na kurierem.pl i wpisz oscylacyjne wymiary paczki i wybierz najtańszą firmę. Musisz pokombinować, np rozbić na 2 paczki itp :decayed: Aha, zobacz sobie różnicę w cenie między opakowaniem kartonowym, a streczem.

Pytanko ode mnie, powoli zaczynam myśleć o turbo, bo chyba puszcza olej. Regenerować k03-029 czy wkładać większą? Za jakiś czas wpadną wtryski BEX i chip, nic więcej nie przewiduje i nie wiem czy to będzie miało sens.

Edytowane przez Radeksc

Opublikowano

Jak chcesz wysłać jak najtaniej to zrób cztery paczki i wyjdzie jakieś 60 zł. Sprawdzone kiedyś na sendit.pl. Jedna paczka felgi z opona wychodzi około 15 zl. Zrób cztery i po problemie ;-)

Naciapane z Zetki

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.