Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: Panowie listwa uchwytowa w klapie jest taka sama w sedanie jak w avancie?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

W starszych avantach jest taka sama jak w sedanach, czyli z miejscem na wkładkę zamka. Ale spokojnie można kupic taką bez miejsca na wkładkę (jest ich dużo więcej w ofercie), a wkładkę wydupcyc podczas wymiany.

Jak będziesz szukał to bierz z A6 C6 bo listwa jest już plastikowa, w B7 zresztą chyba też.

Pozdro

Opublikowano

W starszych avantach jest taka sama jak w sedanach, czyli z miejscem na wkładkę zamka. Ale spokojnie można kupic taką bez miejsca na wkładkę (jest ich dużo więcej w ofercie), a wkładkę wydupcyc podczas wymiany.

Jak będziesz szukał to bierz z A6 C6 bo listwa jest już plastikowa, w B7 zresztą chyba też.

Pozdro

a w B7 i w A6 C6 były z wkładką na zamek czy nie? przydała by mi się listwa z otworem na wkładkę i najlepiej plastikowa(codziennie korzystam z bagażnika i muszę mieć awaryjne otwieranie w razie wu jak by elektronika padła)

Opublikowano

W sedanach były i takiej byś musiał szukac.

Tyle, że trudniej trafic w dobrej cenie.

Opublikowano

ad5bd3810505387eb8682858903f837b.jpg

Panowie takie pęknięcia na wzmacniaczu antenowym mogą powodować, że nie będzie działał on prawidłowo? Bo od jakiegoś czasu praktycznie nic nie mogę złapać w radiu.

? ktoś coś?
Opublikowano

:hi:

Panowie, jest jakiś sposób na oczyszczenie plastików z tej porysowanej pseudo gumy? Kiedyś ktoś coś o gorącej wodzie pisał. ......skrobanie i szlifowanie już przerabialem :wink: 5

tak to ja. druciak kuchenny, grube gumowe rękawice (by się zbytnio nie poparzyć) i jedziesz wrzątkiem :wink: tylko często mocz druciaka bo to k**estwo jest straszne i czasopochłaniacz :grin:

Fenkju :hi:

Opublikowano

W sedanach były i takiej byś musiał szukac.

Tyle, że trudniej trafic w dobrej cenie.

jadę dziś do kolesia, który ma właśnie sedana na części niedaleko mnie. mam nadzieję że stan tej listwy ok bo cena jest dobra. dzięki za odp.. pozdro

Opublikowano

:siema:

Wysłane z Ipka

Opublikowano

Pany potrzebuje szybka odpowiedz, czy manetka pod fisa z takim nr podejdzie do naszych a4 ?

8p0953519a

Bo wygladowo jest taka sama, a sprzedajacy twierdzi, ze byla wyjmowana z A4 2004r. Ktos podpowie?

Edytowane przez KoJ@K

Opublikowano

Pany potrzebuje szybka odpowiedz, czy manetka pod fisa z takim nr podejdzie do naszych a4 ?

8p0953519a

Bo wygladowo jest taka sama, a sprzedajacy twierdzi, ze byla wyjmowana z A4 2004r. Ktos podpowie?

Kolego po nr to jest a3 wiec trudno powiedzieć ale obstawiam ze nie będzie pasować

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

do avanta:

4E0 953 503 C

8E0 953 503 C

do sedana:

4E0 953 503 B

8E0 953 503 B

to co podałeś to z A3 jest i nie będzie latać

Wysłane z Ipka

Edytowane przez miszka

Opublikowano

Potrzebuje do a4 kombi, czyli bankowo nie podpasi? Bo cena dobra.

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Potrzebuje do a4 kombi, czyli bankowo nie podpasi? Bo cena dobra.

Panie nie kombinuj tylko szukaj takiej jak trzeba :wink:

Wysłane z Ipka

Opublikowano

ad5bd3810505387eb8682858903f837b.jpg

Panowie takie pęknięcia na wzmacniaczu antenowym mogą powodować, że nie będzie działał on prawidłowo? Bo od jakiegoś czasu praktycznie nic nie mogę złapać w radiu.

? ktoś coś?
Musisz wymienić ,ktoś pisał na forum ,że miał pęknięty wzmak i nie łapał fal ,po wymianie wszystko wróciło do normy
Opublikowano

Siema. A jak ktoś nie miał fabrycznego radia to też jest wzmak ? Anteny na dachu nie mam . Do radia dochodzi jedna antena . Oczywiście błąd 2 anten mam :).

Opublikowano

Panowie, kto z Was ma w postojowym Osram ledriving? U mnie jest taka sprawa, że przy wyłaczonych pozycjach pali mi sie błąd spalonej żarówki, natomiast przy włączonych jest OK.

Też tak macie? Niby te osramy nie miały wywalać błędu a wywalają w połowie :eusathink:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

Grzesiek u mnie akurat czasem przy przekręceniu zapłonu zapala się błąd spalonej żarówki ale jak wezmę włącznik na pozycyjne to błąd gaśnie i biorę spowrotem na "auto" i jest ok. Nie mam pojęcia czemu tak robi, możliwe że ten jeden trzpień z boku żarówki nie dotyka blaszki w plastykowej wtyczce...

Dokładnie u mnie jest to samo. Czyli tak ma być :wink: Myślałem, że może coś z instalacją się dzieje, a nie chciało mi się demontować lamp i sprawdzać na zwykłych żarówkach.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.