Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Od kiedy zamknęli temat B5 Battalion nie wiem gdzie mam pytać o błahe sprawy. Zamontowałem u siebie zderzak od polifta z halogenami i chciałbym je podłączyć. Co potrzebuję, aby to wykonać? Na pewno włącznik i kostki, skąd najlepiej wziąć prąd?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Od kiedy zamknęli temat B5 Battalion nie wiem gdzie mam pytać o błahe sprawy. Zamontowałem u siebie zderzak od polifta z halogenami i chciałbym je podłączyć. Co potrzebuję, aby to wykonać? Na pewno włącznik i kostki, skąd najlepiej wziąć prąd?

Ekipa B5 Battalion ma swoje odrębne forum (niepołączone z A4K) do luźnych pogawędek i nie tylko.

Wrzuc w google: b5 battalion

Edytowane przez Armi

Opublikowano

w weekend podłączyłem leżącą od roku manetkę tempomatu, a dzisiaj na obwodnicy postanowiłem przetestować i... u mnie działa (a obawiałem się o ten czujnik na sprzęgle bo u niektórych i to było trzeba poprawiać tj. kupować) żelazna zasada w zakładce Engine w VAGu należy aktywować Tempomat, potem autko wyłączyć i włączyć i powinno hulać ;)

:kox:

Nie myślałeś nigdy, żeby zostać bajkopisarzem monologów nie na temat? :decayed: Bo Ameryki nie odkrywasz swoimi postami ^_^

Nitroo :) pilnuj siebie i dzieci ktore spłodzisz i jak męczą Ciebie moje "wywody" to poprostu nie czytaj ich ok? Cenzury mi tu nie narzucisz. Sorry rozczuliłem sie czytając Twoją bajkę

Aaaa i faktycznie zapomnialem...zalogowalem sie nie na te forum i nie to B6Division co trzeba przez Tapatalk...nastepnym razem postaram sie lepiej abyś nie musiał męczyć swoich oczu i umysłu ani cennej minuty życia na czytanie moich postów...

Edytowane przez serfin

Opublikowano

Bo Ameryki nie odkrywasz swoimi postami

Ale, ale coś tu pisze, a nie cisza przez tydzień :P

Ktoś czasem w Dziwnowie od 19VII nie będzie :wink:

Opublikowano

w weekend podłączyłem leżącą od roku manetkę tempomatu, a dzisiaj na obwodnicy postanowiłem przetestować i... u mnie działa (a obawiałem się o ten czujnik na sprzęgle bo u niektórych i to było trzeba poprawiać tj. kupować) żelazna zasada w zakładce Engine w VAGu należy aktywować Tempomat, potem autko wyłączyć i włączyć i powinno hulać ;)

:kox:

Nie myślałeś nigdy, żeby zostać bajkopisarzem monologów nie na temat? :decayed: Bo Ameryki nie odkrywasz swoimi postami ^_^

E nie cfaniakuj :decayed:

Opublikowano

Jest tu jakiś cwaniak? Cwaniak 15 a reszta po 5 :)

Opublikowano

Andrzeju dawaj mi pw oferte czas na zmiane Oleju filtra i cos na płukanke silnika bo wskazane...1.8T AVJ niezmiennie :D

Opublikowano

Poszło :hi:

Opublikowano

Podejdą klocki 288 do tarczy 280 i oryginalnych zacisków na przód?

Opublikowano

Podejdą klocki 288 do tarczy 280 i oryginalnych zacisków na przód?

:facepalm: Wstydziłbyś się pytac. 288mm to zacisk ate 280mm to trw

Opublikowano

E nie cfaniakuj :decayed:

Ty, bo Ci wizytówki zabiorę :grin:

Opublikowano

E nie cfaniakuj :decayed:

Ty, bo Ci wizytówki zabiorę :grin:

To i na pocztę też potrafisz się włamać? :decayed: taki skill i b6 tylko jeździ :facepalm::decayed:

Opublikowano

E nie cfaniakuj :decayed:

Ty, bo Ci wizytówki zabiorę :grin:

To i na pocztę też potrafisz się włamać? :decayed:taki skill i b6 tylko jeździ :facepalm::decayed:

mistyfikacja - nie chcesz wiedzieć czym do mnie zajeżdża na chlanie :przebiegly:

Edytowane przez kaju

Opublikowano

E nie cfaniakuj :decayed:

Ty, bo Ci wizytówki zabiorę :grin:

To i na pocztę też potrafisz się włamać? :decayed:taki skill i b6 tylko jeździ :facepalm::decayed:

mistyfikacja - nie chcesz wiedzieć czym do mnie zajeżdża na chlanie :przebiegly:

PKS? :decayed:

Opublikowano

P :grin:

Opublikowano

Ja wszystko potrafię, a ten kop w d*pę teraz, to ode mnie :grin:

PKS tam nie dojeżdża, ale wyjeżdża po mnie 2.5 TDI, więc zawsze docieram bardzo komfortowo i wygodniej niż jakimś zdechłym ALT :decayed:

Edytowane przez kaju

Opublikowano

Ja wszystko potrafię, a ten kop w d*pę teraz, to ode mnie :grin:

PKS tam nie dojeżdża, ale wyjeżdża po mnie 2.5 TDI, więc zawsze docieram bardzo komfortowo i wygodniej niż jakimś zdechłym ALT :decayed:

:kox::brawo:

Opublikowano

Maczałeś paluchy w moim poście, ale wyszło naprawdę klawo :polew:

Opublikowano

nie rozmawiam z wami <_<

Opublikowano

nie rozmawiam z wami <_<

jeszcze tupnij i bedzie wsjo :polew::polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.