Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany jaki potrzebny mi jest kluczyk z B7 albo C6 żeby do B6 pasować? Wystarczy tylko bebechy przełożyć i zakodować?

Na Audizine nie jest napisane jaki dokładnie klucz.

http://www.audizine.com/forum/showthread.php/199643-B7-Key-Fob-for-B6-DIY

8E0 837 220 Q lub K ale Twój rocznik może mieć problem z ich obsłużeniem, w B6 od 2003 idzie je zakodować. Trzeba też dociąć nowy grot albo piłować ze starego kluczyka.

Dociąć grot to nie problem, gorzej żeby elektronika podeszła.
Elektroniki nie przelozysz a musza sie zgrac czestotliwosci. Immo przekladasz bez problemu.

Grot dorobisz wszędzie

a jak wytłumaczysz to:

3e81db0977f47a7a61c9b4845248a60e.jpg

przybieżeli do Bentlejem w kra-wa-cie! :grin:

Pany jaki potrzebny mi jest kluczyk z B7 albo C6 żeby do B6 pasować? Wystarczy tylko bebechy przełożyć i zakodować?

Na Audizine nie jest napisane jaki dokładnie klucz.

http://www.audizine.com/forum/showthread.php/199643-B7-Key-Fob-for-B6-DIY

8E0 837 220 Q lub K ale Twój rocznik może mieć problem z ich obsłużeniem, w B6 od 2003 idzie je zakodować. Trzeba też dociąć nowy grot albo piłować ze starego kluczyka.

Dociąć grot to nie problem, gorzej żeby elektronika podeszła.
Elektroniki nie przelozysz a musza sie zgrac czestotliwosci. Immo przekladasz bez problemu.

Grot dorobisz wszędzie

a jak wytłumaczysz to:

3e81db0977f47a7a61c9b4845248a60e.jpg

przybieżeli do Bentlejem w kra-wa-cie! :grin:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany jaki potrzebny mi jest kluczyk z B7 albo C6 żeby do B6 pasować? Wystarczy tylko bebechy przełożyć i zakodować?

Na Audizine nie jest napisane jaki dokładnie klucz.

http://www.audizine.com/forum/showthread.php/199643-B7-Key-Fob-for-B6-DIY

8E0 837 220 Q lub K ale Twój rocznik może mieć problem z ich obsłużeniem, w B6 od 2003 idzie je zakodować. Trzeba też dociąć nowy grot albo piłować ze starego kluczyka.

Dociąć grot to nie problem, gorzej żeby elektronika podeszła.
Elektroniki nie przelozysz a musza sie zgrac czestotliwosci. Immo przekladasz bez problemu.

Grot dorobisz wszędzie

a jak wytłumaczysz to:

3e81db0977f47a7a61c9b4845248a60e.jpg

przybieżeli do Bentlejem w kra-wa-cie! :grin:

Pany jaki potrzebny mi jest kluczyk z B7 albo C6 żeby do B6 pasować? Wystarczy tylko bebechy przełożyć i zakodować?

Na Audizine nie jest napisane jaki dokładnie klucz.

http://www.audizine.com/forum/showthread.php/199643-B7-Key-Fob-for-B6-DIY

8E0 837 220 Q lub K ale Twój rocznik może mieć problem z ich obsłużeniem, w B6 od 2003 idzie je zakodować. Trzeba też dociąć nowy grot albo piłować ze starego kluczyka.

Dociąć grot to nie problem, gorzej żeby elektronika podeszła.
Elektroniki nie przelozysz a musza sie zgrac czestotliwosci. Immo przekladasz bez problemu.

Grot dorobisz wszędzie

a jak wytłumaczysz to:

3e81db0977f47a7a61c9b4845248a60e.jpg

przybieżeli do Bentlejem w kra-wa-cie! :grin:

To je mrogal... tego rozumiem nie ogarniesz :decayed:

Opublikowano

moszna? moszna! :grin: burżuj jeden. sama surowizna tego benta - teraz paczałem - na alledrogo 1,3k :polew:

ale pod gimbazjum fejm się zgadza :grin:

Opublikowano

Pany jaki potrzebny mi jest kluczyk z B7 albo C6 żeby do B6 pasować? Wystarczy tylko bebechy przełożyć i zakodować?

Na Audizine nie jest napisane jaki dokładnie klucz.

http://www.audizine.com/forum/showthread.php/199643-B7-Key-Fob-for-B6-DIY

Do twoje nie podejdzie niestety żaden nowszy kluczyk, przetestowałem to z Pajdą na moim pazdziochu

Dwa kluczyki z różnymi końcówkami (k i q) nie ruszuly, na vagu je widać ale nie zmieniają wartości

Opublikowano

Panowie czy ktoś w najbliższym czasie będzie w aso i mógłby mi kupić uszczelkę pod spływ olejowy od turbiny??

Opublikowano

Mistrze, wyrwał ktoś na skupie wysyłkowym za kata od 1.9 tdi więcej niż 150-170 zł??

Opublikowano

Tez chce swojego gdzies sprzedac, ale nie wiem gdzie, masz jakiegos "skupywacza" ? Znajomy pol roku temu tu na miejscu sprzedal za 250zl, teraz dzwonilem to mowi ze spadla cena zlomu i poki co tyle nie da, tylko troche mniej, jezeli bedzie okej. ;)

Opublikowano

Pany jaki potrzebny mi jest kluczyk z B7 albo C6 żeby do B6 pasować? Wystarczy tylko bebechy przełożyć i zakodować?

Na Audizine nie jest napisane jaki dokładnie klucz.

http://www.audizine.com/forum/showthread.php/199643-B7-Key-Fob-for-B6-DIY

8E0 837 220 Q lub K ale Twój rocznik może mieć problem z ich obsłużeniem, w B6 od 2003 idzie je zakodować. Trzeba też dociąć nowy grot albo piłować ze starego kluczyka.

Dociąć grot to nie problem, gorzej żeby elektronika podeszła.
Elektroniki nie przelozysz a musza sie zgrac czestotliwosci. Immo przekladasz bez problemu.

Grot dorobisz wszędzie

a jak wytłumaczysz to:

3e81db0977f47a7a61c9b4845248a60e.jpg

przybieżeli do Bentlejem w kra-wa-cie! :grin:

Pany jaki potrzebny mi jest kluczyk z B7 albo C6 żeby do B6 pasować? Wystarczy tylko bebechy przełożyć i zakodować?

Na Audizine nie jest napisane jaki dokładnie klucz.

http://www.audizine.com/forum/showthread.php/199643-B7-Key-Fob-for-B6-DIY

8E0 837 220 Q lub K ale Twój rocznik może mieć problem z ich obsłużeniem, w B6 od 2003 idzie je zakodować. Trzeba też dociąć nowy grot albo piłować ze starego kluczyka.

Dociąć grot to nie problem, gorzej żeby elektronika podeszła.
Elektroniki nie przelozysz a musza sie zgrac czestotliwosci. Immo przekladasz bez problemu.

Grot dorobisz wszędzie

a jak wytłumaczysz to:

3e81db0977f47a7a61c9b4845248a60e.jpg

przybieżeli do Bentlejem w kra-wa-cie! :grin:

To je mrogal... tego rozumiem nie ogarniesz :decayed:

sie reza dziefczyno sie reza chuopaku :decayed:

pamieta ktos Topora ? chuopak mial kluczyk z lambo u siebie w B5

Opublikowano

ASN dobra jednostka napędową?

Opublikowano

:hi:

Panowie czy ktoś w najbliższym czasie będzie w aso i mógłby mi kupić uszczelkę pod spływ olejowy od turbiny??

Mogę Ci to kupić i małą paczuszką puścić ...numer jej zorganizuj i na pw podeślij ;)
Opublikowano

Panowie jakaś dziwna rzecz mi się zaczęła dziać auto po odpaleniu wydaje taki basowy dźwięk "bu bu bu bu" myślicie, że może to być jakaś nieszczelność? A z drugiej strony przy ostrym wkręcaniu na obroty słychać mocny syk powietrza, tak pracuje turbina czy to też oznaka jakiejś nieszczelności?

Opublikowano

Dziura w dolocie

Opublikowano

Dziura w dolocie

Miszczu znalazłes dla mnie farbe-proszek?

Panowie jakaś dziwna rzecz mi się zaczęła dziać auto po odpaleniu wydaje taki basowy dźwięk "bu bu bu bu" myślicie, że może to być jakaś nieszczelność? A z drugiej strony przy ostrym wkręcaniu na obroty słychać mocny syk powietrza, tak pracuje turbina czy to też oznaka jakiejś nieszczelności?

Najprawdopodobnie masz dziure w tym wężu https://www.google.ie/search?q=8e0145834m&espv=2&biw=1366&bih=667&tbm=isch&imgil=zVjcS1f8rOHrDM%253A%253Bng6BGeVGNmbNNM%253Bhttp%25253A%25252F%25252Fwww.ebay.co.uk%25252Fitm%25252FAUDI-A4-A6-1-9-TDi-TURBO-INTERCOOLER-HOSE-PIPE-8E0145834M-8E0145834P-NEW-%25252F131167980357&source=iu&pf=m&fir=zVjcS1f8rOHrDM%253A%252Cng6BGeVGNmbNNM%252C_&usg=__vRSfwecfj18y-fLQTXtcx0-3paE%3D&ved=0CCkQyjdqFQoTCI7MzInXiMcCFSdK2wodYocOLw&ei=RSa9Vc6VA6eU7Qbijrr4Ag#imgrc=zVjcS1f8rOHrDM%3A&usg=__vRSfwecfj18y-fLQTXtcx0-3paE%3D

Edytowane przez Bielun22

Opublikowano

Dziura w dolocie

Dziura w dolocie

Miszczu znalazłes dla mnie farbe-proszek?

Panowie jakaś dziwna rzecz mi się zaczęła dziać auto po odpaleniu wydaje taki basowy dźwięk "bu bu bu bu" myślicie, że może to być jakaś nieszczelność? A z drugiej strony przy ostrym wkręcaniu na obroty słychać mocny syk powietrza, tak pracuje turbina czy to też oznaka jakiejś nieszczelności?

Najprawdopodobnie masz dziure w tym wężu https://www.google.ie/search?q=8e0145834m&espv=2&biw=1366&bih=667&tbm=isch&imgil=zVjcS1f8rOHrDM%253A%253Bng6BGeVGNmbNNM%253Bhttp%25253A%25252F%25252Fwww.ebay.co.uk%25252Fitm%25252FAUDI-A4-A6-1-9-TDi-TURBO-INTERCOOLER-HOSE-PIPE-8E0145834M-8E0145834P-NEW-%25252F131167980357&source=iu&pf=m&fir=zVjcS1f8rOHrDM%253A%252Cng6BGeVGNmbNNM%252C_&usg=__vRSfwecfj18y-fLQTXtcx0-3paE%3D&ved=0CCkQyjdqFQoTCI7MzInXiMcCFSdK2wodYocOLw&ei=RSa9Vc6VA6eU7Qbijrr4Ag#imgrc=zVjcS1f8rOHrDM%3A&usg=__vRSfwecfj18y-fLQTXtcx0-3paE%3D

Ale to może być przyczyną buczenia i tego świstu powietrza przy wkręcaniu na obroty?
Opublikowano

Dziura w dolocie

Dziura w dolocie

Miszczu znalazłes dla mnie farbe-proszek?

Panowie jakaś dziwna rzecz mi się zaczęła dziać auto po odpaleniu wydaje taki basowy dźwięk "bu bu bu bu" myślicie, że może to być jakaś nieszczelność? A z drugiej strony przy ostrym wkręcaniu na obroty słychać mocny syk powietrza, tak pracuje turbina czy to też oznaka jakiejś nieszczelności?

Najprawdopodobnie masz dziure w tym wężu https://www.google.ie/search?q=8e0145834m&espv=2&biw=1366&bih=667&tbm=isch&imgil=zVjcS1f8rOHrDM%253A%253Bng6BGeVGNmbNNM%253Bhttp%25253A%25252F%25252Fwww.ebay.co.uk%25252Fitm%25252FAUDI-A4-A6-1-9-TDi-TURBO-INTERCOOLER-HOSE-PIPE-8E0145834M-8E0145834P-NEW-%25252F131167980357&source=iu&pf=m&fir=zVjcS1f8rOHrDM%253A%252Cng6BGeVGNmbNNM%252C_&usg=__vRSfwecfj18y-fLQTXtcx0-3paE%3D&ved=0CCkQyjdqFQoTCI7MzInXiMcCFSdK2wodYocOLw&ei=RSa9Vc6VA6eU7Qbijrr4Ag#imgrc=zVjcS1f8rOHrDM%3A&usg=__vRSfwecfj18y-fLQTXtcx0-3paE%3D

Ale to może być przyczyną buczenia i tego świstu powietrza przy wkręcaniu na obroty?

tak... auto jedzie normalnie czy zamula kiche?

Edytowane przez Bielun22

Opublikowano

Dziura w dolocie

Dziura w dolocie

Miszczu znalazłes dla mnie farbe-proszek?

Panowie jakaś dziwna rzecz mi się zaczęła dziać auto po odpaleniu wydaje taki basowy dźwięk "bu bu bu bu" myślicie, że może to być jakaś nieszczelność? A z drugiej strony przy ostrym wkręcaniu na obroty słychać mocny syk powietrza, tak pracuje turbina czy to też oznaka jakiejś nieszczelności?

Najprawdopodobnie masz dziure w tym wężu https://www.google.ie/search?q=8e0145834m&espv=2&biw=1366&bih=667&tbm=isch&imgil=zVjcS1f8rOHrDM%253A%253Bng6BGeVGNmbNNM%253Bhttp%25253A%25252F%25252Fwww.ebay.co.uk%25252Fitm%25252FAUDI-A4-A6-1-9-TDi-TURBO-INTERCOOLER-HOSE-PIPE-8E0145834M-8E0145834P-NEW-%25252F131167980357&source=iu&pf=m&fir=zVjcS1f8rOHrDM%253A%252Cng6BGeVGNmbNNM%252C_&usg=__vRSfwecfj18y-fLQTXtcx0-3paE%3D&ved=0CCkQyjdqFQoTCI7MzInXiMcCFSdK2wodYocOLw&ei=RSa9Vc6VA6eU7Qbijrr4Ag#imgrc=zVjcS1f8rOHrDM%3A&usg=__vRSfwecfj18y-fLQTXtcx0-3paE%3D

Ale to może być przyczyną buczenia i tego świstu powietrza przy wkręcaniu na obroty?

tak... auto jedzie normalnie czy zamula kiche?
Normalnie jedzie właśnie, nie ma dziwnych objawów poza gwizdaniem turbiny przy schodzeniu z obrotów ale to trwa dłużej niż objawy które podałem wcześniej :)
Opublikowano

Wez kogos niech wciska i puszcza gaz, a Ty szukaj pod maską skąd dokładniej świszczy/gwizda, poszukaj czy nie ma jakiejs dziurki na wężu, może któregoś rozerwało, zerknij czy gdzieś sie bardziej nie poci itd. Przyjrzyj sie tez wszystkim wężom co mają te metalowe ząbki zapinane tą taką opaską w kształcie "U" , u mnie przy turbo jeden ząbek był wytarty od tej opaski i lało sie przez dziurke w nim, podczas jazdy wyrazniej gwizdalo, no i raz w najmniej odpowiednim momencie wywalilo mi tą rure z turbiny i kilka km do domu jechalem 15km/h, bo turbo dmuchalo w kosmos. ;)

Opublikowano

Wciskanie gazu raczej nic nie da bo tego nie usłyszysz . Zatkaj odme i wal 1 bar w dolot i nasluc**j gdzie syczy ;)

Opublikowano

Wciskanie gazu raczej nic nie da bo tego nie usłyszysz . Zatkaj odme i wal 1 bar w dolot i nasluc**j gdzie syczy ;)

Nie mam kompresora :D
Opublikowano

Ja też nie :) jeździłem i na stacji to robiłem bo to chwila roboty ;).

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.