Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

4x4 automatyczny ? Wtryski gazowe to luźno sobie leżą? :) . Napewno jak z klubu to i na klubowej giełdzie jest .

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

4x4 automatyczny ? Wtryski gazowe to luźno sobie leżą? :) . Napewno jak z klubu to i na klubowej giełdzie jest .

automatyczny bo nie dolaczany :)

leza bo to nie listwa

juz pogadane ziomek z forum :thumbup1:

15 minut na telefonie :polew:

Opublikowano

Jak to auto jest w takim stanie jak montaż tej instalacji to ja dziękuję

Opublikowano

:)

Po co pojedyncze jak leżą itak :) . Ale może autko zdrowe :).

Edytowane przez bongod

Opublikowano

Najtańszy filtr fazy lotnej Filgaz

Obroty i plus po stacyjce wzięte z cewki...jak można podłączyć z czujnika wałka. Mniejsze prawdopodobieństwo, że jakaś cewka padnie. A w vagach lubią.

Przewody niczym nie zaizolowane i wiszą sobie ot tak..tak nad cewkami widać dokładnie

emulacja wtrysków zrobiona na wtyczki gdzie normalnie sie to robi lutując

ogólnie wrzut pod maskę....może auto godne uwagi ale trzeba być czujnym

Opublikowano

Najtańszy filtr fazy lotnej Filgaz

Obroty i plus po stacyjce wzięte z cewki...jak można podłączyć z czujnika wałka. Mniejsze prawdopodobieństwo, że jakaś cewka padnie. A w vagach lubią.

Przewody niczym nie zaizolowane i wiszą sobie ot tak..tak nad cewkami widać dokładnie

emulacja wtrysków zrobiona na wtyczki gdzie normalnie sie to robi lutując

ogólnie wrzut pod maskę....może auto godne uwagi ale trzeba być czujnym

gdzie widac te wtyczki od emulacji gdzie patrzec na foto? wtryski jak powinny byc zamontowane?

Edytowane przez mrogal

Opublikowano

Z pozytywów fajnie że bfb w quattro , fajne przełożenia ma ta skrzynka .

Ale 2003 i dokładki nie w kolorze ?

Edytowane przez bongod

Opublikowano

Z pozytywów fajnie że bfb w quattro , fajne przełożenia ma ta skrzynka .

Ale 2003 i dokładki nie w kolorze ?

dokładki w kolorze do samego końca produkcji były opcją, od 2003 dopiero to weszło jak dobrze pamiętam... ktoś kiedyś o tym pisał.
Opublikowano

@up, dokładnie tak jak piszesz, dokładki to była opcja, chyba że ktoś brał pakiet Sline zewnętrzny, wtedy dokładki był w kolorze.

Opublikowano

Nie. Każde a4 2004r miałby dokładki w kolor

Opublikowano

O widzicie całe życie się człowiek uczy :).

Opublikowano

panowie jakie hamulce sa na tyle w bexie ?

Opublikowano

dla przodu: 1LB - 288mm lub 1LT - 312mm

dla tyłu: 1KD - 245mm lub 1KP - 255mm. We wlepce masz , ale raczej te większe są.

Opublikowano

te wieksze mam dzieki za info/

Opublikowano

Pany wie ktoś może albo kojarzy takie b6 na forum w którym siedzi felga 9,5J ET 35 na przodzie? ew jeszcze na tyle 11J ET25 :kox:

aaa oczywiście 19"

Edytowane przez dawid7737

Opublikowano

Pany wie ktoś może albo kojarzy takie b6 na forum w którym siedzi felga 9,5J ET 35 na przodzie? ew jeszcze na tyle 11J ET25 :kox:

aaa oczywiście 19"

Ja mam na przodzie 9 et 33 zobacz sobie u mnie w dziale. Tyl mialem kiedys 10 et 30 tu masz fotke jsk to wygladslo:

vqwlbxto.jpg

Opublikowano

Pany wie ktoś może albo kojarzy takie b6 na forum w którym siedzi felga 9,5J ET 35 na przodzie? ew jeszcze na tyle 11J ET25 :kox:

aaa oczywiście 19"

Ja mam na przodzie 9 et 33 zobacz sobie u mnie w dziale. Tyl mialem kiedys 10 et 30 tu masz fotke jsk to wygladslo:vqwlbxto.jpg

Wczoraj chyba widzialem tą audi w Wesołej

Opublikowano

Wesoła piękne miejsce :) . Nawet znam historię jej nazwy gdyż jest mi bardzo bliska ;).

Opublikowano

Pytanie na szybko: Czy ktoś w okolicach Giżycka ma możliwość kodowania modułu komfortu?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.