Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

za ile bixy ?

oddam komplet za 550zł, w tym nowe soczewki z odbłyśnikami z końca 2014roku. I tak samo zaślepki/klapki na przetwornice też są z końca 2014r

Edytowane przez biggman

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A jakie lampy wkładasz Karol? :)

Opublikowano

Wyrwał funkiel nowki ;)

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

bohater :kox:

Opublikowano

Wyrwał funkiel nowki ;)

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

dokładnie, a nawet są już założone :)

Opublikowano

Dzięki, cena widzę już odpowiednio w górę... :D Polak to jednak wie jak oszklić rodaka :D

Opublikowano

Siema Pany, napiszcie mi coś odnośnie oleju do 1.9 TDI PD. Do tej pory lałem motula, ale w ubiegłym roku, niestety już po wymianie doczytałem na forum, że są lepsze marki, które jakby bardziej wyciszają klekota. Coś konkretnego z 5W polecicie?

Opublikowano

Liqui Moly Top Tec 4100, Valvoline DuraBlend, Valvoline SynPower MST.

Opublikowano

Dzięki Damian, a który z wymienionych jest najlepszy?

Opublikowano

Odezwij sie do kolegi dzik na pewno doradzi Ci profesjonalnie bez wciskania kitu. A paczkę dostaniesz na drugi dzień :)

Mnie Liqui Moly 5W40 TOPTEC 4100 wysłał niedawno i jest bajka :)

Edytowane przez browaros

Opublikowano

Dzięki Damian, a który z wymienionych jest najlepszy?

Durablend stawiam zdecydowanie wyżej od Motula. Teraz wlałem Top Tec i jak na razie jestem zadowolony. Następnym razem planuję sprawdzić SynPower. Ja brałem od Wandeja LM, bo miał fajną promocję na 6L w cenie 5.

Opublikowano

Kupić mam gdzie, bardziej mi chodzi o opinię ludzi, którzy używają u siebie.


Dzięki Damian, a który z wymienionych jest najlepszy?

Durablend stawiam zdecydowanie wyżej od Motula. Teraz wlałem Top Tec i jak na razie jestem zadowolony. Następnym razem planuję sprawdzić SynPower. Ja brałem od Wandeja LM, bo miał fajną promocję na 6L w cenie 5.

A na którym wg. Ciebie ciszej chodził silnik, TopTec, czy Durablend?

Opublikowano

U mnie się sprawdza ponad przeciętną liqui moly 5w40 synthoil, co prawda w benzynie ale świetny produkt

Opublikowano

Kupić mam gdzie, bardziej mi chodzi o opinię ludzi, którzy używają u siebie.

Moja o LM 5W40 Toptech4100 jest bardzo pozytywna, jeśli to miałoby Ci pomóc, mam 1.9 AVF i na pewno odczułem różnicę po przesiadce z poprzedniego oleju. Oczywiście na +

Opublikowano

Mam też AVFa, więc opinia trafiona :wink: wielkie dzięki.

Opublikowano

U siebie zawsze lalem i leje Durablenda i w golfie zawsze po wymianie szklanki milkną elegancko. :)

Opublikowano

Kupić mam gdzie, bardziej mi chodzi o opinię ludzi, którzy używają u siebie.

Moja o LM 5W40 Toptech4100 jest bardzo pozytywna, jeśli to miałoby Ci pomóc, mam 1.9 AVF i na pewno odczułem różnicę po przesiadce z poprzedniego oleju. Oczywiście na +

Być może tak jest, nieprzecze, bo nie używałem tego oleju, ale brałeś pod uwagę to że po każdej zmianie na nowy olej też jest lepiej i ciszej ?

Pany... poniosło mnie, zrobiłem sobie nowy uchwyt na tel. bo głupio kupować teraz nokie E50.

Nie wierciłem nowych dziur tylko wykręciłem ory śrubkę i wkręciłem w jej miejsce.

http://www.gg.pl/dysk/DkBQSFdZ4LBXD0BQSFdZpWM/Obrazek_1441049589.jpg

a tu sie fajnie wpasował pilot do bramy :D

http://www.gg.pl/dysk/lSQ2cOYQPS1XlCQ2cOYQeP4/Obrazek_1441049617.jpg

Tylko nie ma czasu wysprzątać wnętrza. Może w środę się wezme jak upały miną.

Też teraz spróbuje tego oleju LM 5W40 Toptech4100

Edytowane przez julo23

Opublikowano

A na którym wg. Ciebie ciszej chodził silnik, TopTec, czy Durablend?

Według mnie ciszej na TopTec, ale przy okazji wymiany oliwy czyściłem też pompowtryski, więc nie wiem, czego to efekt :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.