Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ooo

02848c00ab90994855deadce431c2e27.jpg

39f z darmowym wysyłem na terenie UK. Cena z opcją podania oferty więc myśle że 30 jak nie mniej spokojnie można utargować ;)

Tu masz linka

http://www.ebay.co.uk/ulk/itm/230983822297

:hi:

:good:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

ofkors avant :wink:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Avant / Sedan nie ma różnicy panie ;)

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie jaki jest numer emblematu OOOO na tylną klapę w avancie do a4 b6?

Opublikowano

Ooo

02848c00ab90994855deadce431c2e27.jpg

39f z darmowym wysyłem na terenie UK. Cena z opcją podania oferty więc myśle że 30 jak nie mniej spokojnie można utargować ;)

Tu masz linka

http://www.ebay.co.uk/ulk/itm/230983822297

:hi:

:good:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

ofkors avant :wink:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Avant / Sedan nie ma różnicy panie ;)

zaraz mu pisze czy mi do pl to wyśle :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

na razie złożyłem ofertę - potem będę myślał jak to do PL przetransportować :grin:

Opublikowano

[emoji6]

Panowie jaki jest numer emblematu OOOO na tylną klapę w avancie do a4 b6?

To jest na moim ori znaczku z klapy w sedanie ale wydaje mi się żeby do avanta było szło z innym numerem

...627 B

f7d0b532e386e5f0e35fee9f0568733e.jpg

Żadnego innego numeru nie widać ;)

Opublikowano

Właśnie nie mogę zlokalizować tego numeru. Kupiłem ori używek i ciężko ja przykleić bo taśma srednio się trzyma na znaczku przez jego konstrukcje. ..ale dzięki

Opublikowano

Kaju jak będziesz się brał za swapa łokcia to zainwestuj w dobre zszywki :wink:

Opublikowano

Kaju jak będziesz się brał za swapa łokcia to zainwestuj w dobre zszywki :wink:

wierzę, że kozunia da radę :decayed:

Opublikowano

kaju ja przerabiałem zwykły łokieć na skórę z mc ,klapę przekładasz,dół rozbierasz na części i przekładasz skórę, docinasz z przodu bo jest za długa ,zszywasz takerem i montujesz do auta ,ogólnie prosta sprawa ,robiłem to pierwszy raz i zajęło mi to ok 1godz,

Opublikowano

Kaju mam takie boczki :decayed:

Opublikowano

Kaju mam takie boczki :decayed:

pod poduszki?

kaju ja przerabiałem zwykły łokieć na skórę z mc ,klapę przekładasz,dół rozbierasz na części i przekładasz skórę, docinasz z przodu bo jest za długa ,zszywasz takerem i montujesz do auta ,ogólnie prosta sprawa ,robiłem to pierwszy raz i zajęło mi to ok 1godz,

no i elegancko :good:

Opublikowano

Kaju mam takie boczki :decayed:

pod poduszki?

Pod materace

Opublikowano

Kaju mam takie boczki :decayed:

pod poduszki?

Pod materace

łączę się z Tobą w bólu pajacu :grin:

Opublikowano

Pany takie pytanie... Mam klimatronik o nr 8E0 820 043 BM czyli jest z b7. Jakie powinno być kodowanie? Bo mam 00000 możliwe że przez to nie grzeją mi fotele?

Opublikowano

@up, zpisz kodowanie ze starego klimatronika, zaadoptuj nowy klimatronik do numeru vin, jesli uzywasz vcds'a to masz podpowiedzi jakie wartosci dodać aby mieć grzanie d*p. Chyba ze fotele nie są grzane. I w b6 nie działa podgrzewanie tylnej szyby...

Opublikowano

ktoś posiada może zaślepkę reflektora przedniego prawego tą za projektorem na opchniecie?

Edytowane przez jaccov6

Opublikowano

Chyba mi się ostatnio taka walała po garażu tylko, że najwcześniej jutro popołudniu będę mógł to sprawdzić

Opublikowano

Pany, jak zdjąć to ustrojstwo?

v8ttdk94.jpg

Kupiłem nowe i chcę to wymienić..

Opublikowano

Ciągnij w dół [emoji6]

Wsadź dwa śrubokrety po bokach między to siwe a słonecznik...

Edytowane przez barrowiec1

Opublikowano

:hi:

To sie nazywa dokładnie odświerzyć wnętrze :kox::decayed:

ab57afb16e2df1726d0b985874f2609d.jpg

Opublikowano

Dla mnie to to popożarowe i wciul piany... A kolunio sprząta a będzie jeszcze, że nie bite [emoji12]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.