Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Poświęciłem się i przed chwilą zdjąłem swoją blende z ledami ale o dziwo nie ma niej numeru.

Za to jest na module z ledami 4F0 949134 (prawa) więc lewa pewnie ma końcówkę 133

Na zwykłej blendzie bez ledów tez nie ma numeru jest tylko coś w rodzaju 448 542

Tak jest bo sama blenda nie ma numerka... Numerek posiada tylko ta ledowa lampka
Ta oslonka pod lusterkiem tez ma swoj numer. Pytalem w ASO o czesc ktorej numer znalazlem na forum . Okazalo sie ze to jest to co szukam. Koszt takiej oslony to 37,13 zl

U mnie na blendzie tez nie ma zadnego numeru. Jest cos podobnego jak piszesz. Dobrze ze na forum byl chociaz numer tego;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Mrogal, No co ja zrobię że mam zwiększoną tolerancję na alkohol. Do gardła Ci nie wlewałem. Sam jesteś sobie winien. Z reszta wy wszyscy jesteście sobie winni. Oprócz Buca. On jest pokrzywdzony przez los więc nie będę go ustawiał bo to tak jakby dziecku z padaczką dać do zabawy stroboskop. [emoji6] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23]

Wysłane przez Tapatalk

ja nie mowie o piciu zyta, mowie zes durny jak durny kajak :grin: ze Ciebie tez przerobil, zachodze w głowe ;)
To ja kajaka przerobiłem. Cena czyni cuda [emoji6]

Wysłane przez Tapatalk

oj musze znowu coś zorganizować. czytając Waszą gadke stwierdzam, że obaj dawno nic ciepłego w buzi nie mieliście [emoji535]

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś nr ma ale jak wklepywalem w Google to nic konkretnego nie wyskakiwalo. Dopiero po wpisaniu nr lampki znalazłem to co chciałem.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja przypadkiem trafilem na temat o dokladaniu wlasnie tych blend do B8 . I tam jest ten numer. W google tez szukalem ale nic nie znalazlem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja przypadkiem trafilem na temat o dokladaniu wlasnie tych blend do B8 . I tam jest ten numer. W google tez szukalem ale nic nie znalazlem

według Etki 4F0858524, 4F0858523

:siema:

Edytowane przez biggman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja przypadkiem trafilem na temat o dokladaniu wlasnie tych blend do B8 . I tam jest ten numer. W google tez szukalem ale nic nie znalazlem

według Etki 4F0858524, 4F0858523

:siema:

To numerki tych blend razem z diodami ?

chyba same blendy :(

DSC-7957-%E2%80%93-kopie.JPG

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/170683-montaz-oswietlenia-zewnetrznego-w-obudowie-lusterek-bocznych/

post wrc

....

Do B6 B7 :wink4:

Spodnie plastiki .

4F0858524 prawa 4F0858523 lewa

Diody .

4F0949133 lewa 4F0949133 prawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Montaż oświetlenia zewnętrznego w obudowie lusterek bocznych - Audi A4 B8 - Audi A4 Klub Polska

post wrc



....



Do B6 B7 :wink4:

Spodnie plastiki .
4F0858524 prawa 4F0858523 lewa

Diody .
4F0949133 lewa 4F0949133 prawa

No raczej NIE prawa dioda od C6 do (B6/7) ma numer 4F0949134

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos chetny na spryski grzane mgielkowe?;)

za te telefony po nocach to mi powinieneś w rozliczeniu jeden komplet wysłać :grin: daj jakieś szczegóły na whatsappie albo pw, prześpie się z tym

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...