Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jest ktos z Nowy Tomyśl? potrzebuje jedna sprawe zalatwic

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wow ale cenicie te B6 :decayed:

Opublikowano

armi wycen swoja i przyjade po nia :D

Opublikowano

armi wycen swoja i przyjade po nia :D

Tak przeglądam ze za ta cene równie dobrze możesz kupić s4

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

Wow ale cenicie te B6 :decayed:

wiesz doskonale ze za 17 kola ciezko kupic znosna serie. Do tego slajny kola gleby jakies szmery bajery dodatki pierdolki i sie nazbiera. Jak ktos ma troche oliwy w glowie to zaplaci wiecej i ma gotowe, jak nie to kupuje serie i doposaza w bajerki

Opublikowano

@up, +1

Opublikowano

Wow ale cenicie te B6 :decayed:

wiesz doskonale ze za 17 kola ciezko kupic znosna serie. Do tego slajny kola gleby jakies szmery bajery dodatki pierdolki i sie nazbiera. Jak ktos ma troche oliwy w glowie to zaplaci wiecej i ma gotowe, jak nie to kupuje serie i doposaza w bajerki
Hoho co się cenią burżuje, co tam w środku jakieś złote łańcuchy macie? Pokrowce na fotele z aksamitu? :D
Opublikowano

armi wycen swoja i przyjade po nia :D

Tak przeglądam ze za ta cene równie dobrze możesz kupić s4

naciepane z GT-I9195

Za ta cene to mozna kupic mine nie S4:)

Edytowane przez Rafal1988Lodz

Opublikowano

szukam tylko i wylacznie kombi a ta pozatym juz poza moimi finansami

Opublikowano

No jednym słowem ciężko coś kupić

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

Patrząc po chociażby allegro, to zakres cenowy jest spory. Od 12.000, do nawet 35.000 za B6 i szczerze mówiąc nie znalazłem ani jednej, która była by warta tej górnej półki. Tu z forum te dwie propozycje uważam za bardzo dobre. Płacąc 30.000 mamy praktycznie gotowe auto, a przede wszystkim zadbane, a nie szrot z allegro. Więcej jest tam S-linów, niż zjechało z taśmy podczas produkcji, aż ciśnienie skacze patrząc na niektóre opisy ogłoszeń......full opcja, oryginalny s-line.....już nawet nie pisze,że nie bity, albo oryginalny przebieg 180.000 w 11 letnim dieselu z DE :facepalm:

Bardzo łatwo sobie wszystko policzyć. Koszt seryjnego, czyli jakieś choćby 15.000, teraz dodać pakiety zewnętrzne, wewnętrzne doposażenie, koła, zawieszenia.......nie mówiąc o włożonym sercu i może kupującego to nie obchodzi, ale na pewno jeśli szuka rodzynka to tylko na forum. Zwróci mu się to już po kilu miesiącach użytkowania. :hi:

Opublikowano

Dobrze gada

Jak się cenę nie podoba to zapraszamy na allegro po full opcje za 15. hehehe i zobaczymy ile pojeździć do pierwszego remontu.

Opublikowano

szuka rodzynka to tylko na forum

Z tym bym raczej uważał i sprawdzał, jak każde inne od handlarza.

Co do ceny to indywidualna sprawa ale nie oszukujmy się, zaraz mamy 2016 rok i za 14 latka minimum, dawać 30k :facepalm:

Wolałbym pokulać się tym co mam dalej i dozbierać do B8 jakieś 10k PLN i mieć auto młodsze o co najmniej 6lat.

Opublikowano

Jak dla mnie młodsze już dawno nie znaczy lepsze ;)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Jak dla mnie młodsze już dawno nie znaczy lepsze ;)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

No i za taką wypowiedź należy sie

efe49f1c8349cadbbd1431ed1aebed84.jpg

Opublikowano

Jak dla mnie młodsze już dawno nie znaczy lepsze ;)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Dokładnie, wolę kupić 3-4 lata starsze auto, ale zadbane i na jakimś wypasie, niż młodszą biede. Tym bardziej, że im młodsze tym niestety bardziej awaryjne i siłą rzeczy droższe w utrzymaniu. Koncerny prześcigają się w produkcji coraz to bardziej skomplikowanych technicznie rozwiązań.

Co do B8, to fajna sztuka na allegro zaczyna się dopiero od minimum 50k, a i tak nie wiadomo co wyjdzie na żywo. Zamiast B6 rozwiązaniem może być B7, bo już do 40k coś fajnego się utrafi. Choć ja z B6 chyba nie przesiadłbym się na B7.....za mały przeskok. Poczekam do 2020 i kupię B8 FL :grin:

Panowie, taka sytuacja........otwierając drzwi pasażera z przodu nie włącza mi oświetlenia kabiny, przestrzeni nóg, oraz nie palą się lampki drzwi. Po chwili alarm rygluje drzwi, gdyż komputer nie widzi ich otwarcia. Zakładając, że z kablami w przelotce jest wsio ok, co może być powodem takiego stanu rzeczy? komputer nie ma zadnych błędów....

Edytowane przez grzes283

Opublikowano

Grześ mikrostyk w zamku

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.