Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

armi wycen swoja i przyjade po nia :D

Tak przeglądam ze za ta cene równie dobrze możesz kupić s4

naciepane z GT-I9195

Za ta cene to mozna kupic mine nie S4:)

Edytowane przez Rafal1988Lodz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Chce ktoś Audi za drobne

http://www.mobile.de/pl/Samochod/Audi-A4-1.8-T-quattro-S-LINE-VOLLAUSSTATTUNG/vhc:car,pgn:1,pgs:10,srt%3Cimg

Edytowane przez POWER-KRIS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tą cenę to i ja swoją a4 pogonię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc po chociażby allegro, to zakres cenowy jest spory. Od 12.000, do nawet 35.000 za B6 i szczerze mówiąc nie znalazłem ani jednej, która była by warta tej górnej półki. Tu z forum te dwie propozycje uważam za bardzo dobre. Płacąc 30.000 mamy praktycznie gotowe auto, a przede wszystkim zadbane, a nie szrot z allegro. Więcej jest tam S-linów, niż zjechało z taśmy podczas produkcji, aż ciśnienie skacze patrząc na niektóre opisy ogłoszeń......full opcja, oryginalny s-line.....już nawet nie pisze,że nie bity, albo oryginalny przebieg 180.000 w 11 letnim dieselu z DE :facepalm:

Bardzo łatwo sobie wszystko policzyć. Koszt seryjnego, czyli jakieś choćby 15.000, teraz dodać pakiety zewnętrzne, wewnętrzne doposażenie, koła, zawieszenia.......nie mówiąc o włożonym sercu i może kupującego to nie obchodzi, ale na pewno jeśli szuka rodzynka to tylko na forum. Zwróci mu się to już po kilu miesiącach użytkowania. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze gada

Jak się cenę nie podoba to zapraszamy na allegro po full opcje za 15. hehehe i zobaczymy ile pojeździć do pierwszego remontu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


szuka rodzynka to tylko na forum

Z tym bym raczej uważał i sprawdzał, jak każde inne od handlarza.

Co do ceny to indywidualna sprawa ale nie oszukujmy się, zaraz mamy 2016 rok i za 14 latka minimum, dawać 30k :facepalm:

Wolałbym pokulać się tym co mam dalej i dozbierać do B8 jakieś 10k PLN i mieć auto młodsze o co najmniej 6lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie młodsze już dawno nie znaczy lepsze ;)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie młodsze już dawno nie znaczy lepsze ;)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

No i za taką wypowiedź należy sie

efe49f1c8349cadbbd1431ed1aebed84.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie młodsze już dawno nie znaczy lepsze ;)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Dokładnie, wolę kupić 3-4 lata starsze auto, ale zadbane i na jakimś wypasie, niż młodszą biede. Tym bardziej, że im młodsze tym niestety bardziej awaryjne i siłą rzeczy droższe w utrzymaniu. Koncerny prześcigają się w produkcji coraz to bardziej skomplikowanych technicznie rozwiązań.

Co do B8, to fajna sztuka na allegro zaczyna się dopiero od minimum 50k, a i tak nie wiadomo co wyjdzie na żywo. Zamiast B6 rozwiązaniem może być B7, bo już do 40k coś fajnego się utrafi. Choć ja z B6 chyba nie przesiadłbym się na B7.....za mały przeskok. Poczekam do 2020 i kupię B8 FL :grin:

Panowie, taka sytuacja........otwierając drzwi pasażera z przodu nie włącza mi oświetlenia kabiny, przestrzeni nóg, oraz nie palą się lampki drzwi. Po chwili alarm rygluje drzwi, gdyż komputer nie widzi ich otwarcia. Zakładając, że z kablami w przelotce jest wsio ok, co może być powodem takiego stanu rzeczy? komputer nie ma zadnych błędów....

Edytowane przez grzes283
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie młodsze już dawno nie znaczy lepsze ;)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Dokładnie, wolę kupić 3-4 lata starsze auto, ale zadbane i na jakimś wypasie, niż młodszą biede. Tym bardziej, że im młodsze tym niestety bardziej awaryjne i siłą rzeczy droższe w utrzymaniu. Koncerny prześcigają się w produkcji coraz to bardziej skomplikowanych technicznie rozwiązań.

Co do B8, to fajna sztuka na allegro zaczyna się dopiero od minimum 50k, a i tak nie wiadomo co wyjdzie na żywo. Zamiast B6 rozwiązaniem może być B7, bo już do 40k coś fajnego się utrafi. Choć ja z B6 chyba nie przesiadłbym się na B7.....za mały przeskok. Poczekam do 2020 i kupię B8 FL :grin:

Panowie, taka sytuacja........otwierając drzwi pasażera z przodu nie włącza mi oświetlenia kabiny, przestrzeni nóg, oraz nie palą się lampki drzwi. Po chwili alarm rygluje drzwi, gdyż komputer nie widzi ich otwarcia. Zakładając, że z kablami w przelotce jest wsio ok, co może być powodem takiego stanu rzeczy? komputer nie ma zadnych błędów....

tak jak ucho mówi , mikrostyk do sprawdzenia, albo do wymiany pewnie guziczek plastikowy sie już wytarł i szwankuje , ja u siebie wymieniałem też mi świrowało na fisie cały czas co przyhamowałem lub dodałem gazu widział otwarte drzwi , po wymianie pomogło ale dostać sie do niego troche przewalone, dał mi w kość skurczybyk ale wszystko sie da zrobić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Dzięki Panowie. Będzie trzeba powalczyć. Ale zimno za oknem wiec sprawa do wiosny musi poczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Dzięki Panowie. Będzie trzeba powalczyć. Ale zimno za oknem wiec sprawa do wiosny musi poczekać.

Czapka, ciepłe gacie, 200 na rozgrzewkę i jazda :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś w okolicach Łomży szukał silnika BEX w idealnym stanie to jest z rozbitego tyłem Ślina.Dziś z niego siedzenia przechwycilem.

http://olx.pl/oferta/silnik-1-8t-190-km-audi-a4-b6-quattro-bex-gdz-CID5-IDcrwQp.html

Edytowane przez POWER-KRIS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Dzięki Panowie. Będzie trzeba powalczyć. Ale zimno za oknem wiec sprawa do wiosny musi poczekać.

Czapka, ciepłe gacie, 200 na rozgrzewkę i jazda :grin:

Hahaha kuszące....

Inna beczka. Chciałbym jakieś lepsze głośniki. Może nie z górnej półki, bo audiofilem nie jestem. Mam seryjne audi audio + RNSe. Co byście polecili w drzwi? Seryjne głośniki Bose, czy coś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzechu zacznij od wygluszenia drzwi a pozniej zacznij myslec mad glosnikami. Jak ma moje to seryjne audio nie gra wcale duzo gorzej od bose.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...