Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

8D0819419A chyba o tą gumkę Ci chodzi

dokladnie o to chodzi,dzieki..

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Poszło PW, została jednak juz sama kiera. Poduszka sprzedana

Ciekawe czy poducha z a8 d3 by pasiła ta okrągła , jaka cena za samą kierę?

Nie podejdzie z A8. Kiery już też nie ma, poszło wszystko :) Poluje na B8 lift teraz

a ten SDS zwalczyliście?

Opublikowano

Poszło PW, została jednak juz sama kiera. Poduszka sprzedana

Ciekawe czy poducha z a8 d3 by pasiła ta okrągła , jaka cena za samą kierę?

Nie podejdzie z A8. Kiery już też nie ma, poszło wszystko :) Poluje na B8 lift teraz

a ten SDS zwalczyliście?

kodowanie wydaje sie ok, ale nie babsztyl nie rozpoznaje naszych komend :D

Opublikowano

Poszło PW, została jednak juz sama kiera. Poduszka sprzedana

Ciekawe czy poducha z a8 d3 by pasiła ta okrągła , jaka cena za samą kierę?

Nie podejdzie z A8. Kiery już też nie ma, poszło wszystko :) Poluje na B8 lift teraz

a ten SDS zwalczyliście?

Na początku babka ze mną rozmawiała z opcji telefonu :grin:

Teraz strzeliła focha i mnie nie słyszy :decayed:

Edytowane przez franciszek

Opublikowano

bo jak dobrze kojarze to wina kiery będzie, może tego pipka nie ogarniać...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Na początku babka ze mną rozmawiała z opcji telefonu

Teraz strzeliła focha i mnie nie słyszy
Frans było krzyczeć po niej :grin:
Opublikowano

Panowie pytanie techniczne z rana. Czy do audi a4 b6 1.8T można zastosować zamiennie zamiast dyfra o oznaczeniu ETT dyfer o oznaczeniu ETS. Z tego co znalazłem na internecie mają takie same przełożenia główne czyli 35:9.

Opublikowano

Na początku babka ze mną rozmawiała z opcji telefonu

Teraz strzeliła focha i mnie nie słyszy

Frans było krzyczeć po niej :grin:

A RNS ma soft pod SDS? Kiedyś też przy montażu koledze navi, nie chciały ruszyć komendy głosowe i się okazało że w RNS-E był soft bez SDS :)

Edytowane przez biggman

Opublikowano

Na początku babka ze mną rozmawiała z opcji telefonu

Teraz strzeliła focha i mnie nie słyszy

Frans było krzyczeć po niej :grin:

A RNS ma soft pod SDS? Kiedyś też przy montażu koledze navi, nie chciały ruszyć komendy głosowe i się okazało że w RNS-E był soft bez SDS :)

Jest SDS w sofcie i w menu serwisowym też się zgłasza.

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Na początku babka ze mną rozmawiała z opcji telefonu

Teraz strzeliła focha i mnie nie słyszy

Frans było krzyczeć po niej :grin:

:grin: Grzesiek staram się jak mogę :decayed:

Na początku babka ze mną rozmawiała z opcji telefonu

Teraz strzeliła focha i mnie nie słyszy

Frans było krzyczeć po niej :grin:

A RNS ma soft pod SDS? Kiedyś też przy montażu koledze navi, nie chciały ruszyć komendy głosowe i się okazało że w RNS-E był soft bez SDS :)

Karol tak jak Artur pisze sićko jest :)

Na początku babka ze mną rozmawiała z opcji telefonu

Teraz strzeliła focha i mnie nie słyszy

Frans było krzyczeć po niej :grin:

A RNS ma soft pod SDS? Kiedyś też przy montażu koledze navi, nie chciały ruszyć komendy głosowe i się okazało że w RNS-E był soft bez SDS :)

Jest SDS w sofcie i w menu serwisowym też się zgłasza.

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

Artur po kodowaniu przestała się do mnie odzywać :grin::D .

Masz z nią jakieś układy :decayed::grin::wink:

Opublikowano
Masz z nią jakieś układy :decayed::grin::wink:

ta na romantyczna kolacje musisz ja zabrac :grin:

Temat lotki ogarnięty?

Edytowane przez ucho.77

Opublikowano
Masz z nią jakieś układy :decayed::grin::wink:

ta na romantyczna kolacje musisz ja zabrac :grin:

Temat lotki ogarnięty?

Kolacja mówisz :decayed::grin:

Grzesiek lakiernik lotkę pomaluje dopiero po swiętach :facepalm:

Opublikowano

Kolacja mówisz

ze śniadaniem :grin:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Pany które felgi lepiej mi wejdą ta sama felga tylko kolor delikatnie różny tyle że ET o 15 inne..

http://allegro.pl/felgi-oems-ifg10-19-9-5j-et40-5x112-ms-i5697437700.html#thumb/1

http://allegro.pl/felgi-oems-ifg10-19-9-5j-et25-5x112-i5574611770.html

Opublikowano

heh to chyba wyjedziemy na takich samych na sezon :D

Opublikowano

Kolacja mówisz

ze śniadaniem :grin:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

:ph34r::lol1:

Opublikowano

8D0819419A chyba o tą gumkę Ci chodzi

dokladnie o to chodzi,dzieki..

dzisiaj zajechalem do aso po ta uszczelke z pod akumulatora,pan sprzedawca z aso,odradzil mi zakladanie tej gumeczki,powiedzial ze swego czasu mieli akcje serwisowa na te gumeczki,teraz wywalaja je calkiem :facepalm:

Opublikowano

O kurde myślałem że mało tego będzie tylko co z tym ET? Dobrze myśle że te z et25 będą bardziej wklęsłe? :)

Opublikowano

Et 35 przeważnie jest na równo z blotnikami przy 16 feldze. 25 to już wystaje z auta i można mieć starcie z niedźwiedziem.

6e8de0b816df7ed0bdd395209d9c99bf.jpg

Czaisz kume?

Opublikowano

O kurde myślałem że mało tego będzie tylko co z tym ET? Dobrze myśle że te z et25 będą bardziej wklęsłe? :)

Wklęsłe? Czyli masz na myśli, że środek felgi będzie bardziej schowany od rantów felg? Tak, zgadza się przy większości felg z ET 30,25,20.....tak to może wyglądać. Ale to tylko walor estetyczny, ważniejszy jest techniczny, który zależy nie tylko od ET, ale od opony, zawieszenia i szerokości felgi - choć to ostatnie ma najmniejszy wpływ.

U mnie przy gwincie i feldze 18" 225/40 i ET30 + 5mm dystans na tyle było w sam raz, ale wydaje mi się, że na wyższym zawieszeniu będzie koło wystawac poza obrys auta. Musisz wiedzieć, że im auto niżej, tym koło bardziej się chowa w nadkole i można wsadzać mniejsze ET.

Reasumując, im większe ET, np 45,50,55 - tym bardziej koło schowane w nadkolu, a im mniejsze ET, np 30,25,20 tym koła będą bardziej wystawały....

Pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.