Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam pytanie:

w związku z tym, że posypało mi się turbo i auto trafia na warsztat, mechanik wyraził chęć wymiany uszczelek na wtryskiwaczach i sprawdzenia czy w zbiorniku paliwa nie ma oleju silnikowego.

Czy to ma sens?

O ile uszczelki jeszcze rozumiem, to jak z tym olejem w kotle?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Olej w paliwie? Prędzej na odwrót ale i tak olej do wymiany także tego...

Jak bardzo to turbo się posypało, wściekło się - wypiło cały olej?

Opublikowano

Ktoś poleci jakieś dobrze brzmiące tłumiki końcowe przelotowe? Z końcówkami od razu, tak do 3stówek za sztukę :)

Opublikowano
C4NC3R,

geometria się chyba zacięła, turbo mi się zawiesiło w trasie, a teraz stojąc przed autem słyszę jak coś w turbinie grzechocze.

Mechanik twierdzi, że jeśli był problem z turbo, to często siadają uszczelki na wtryskiwaczach. A przez to olej idzie w powrót paliwa i do kotła....

Opublikowano

Panowie mam prawdopodobnie schowki do b6 pod fotele tylko nie jestem tego pewien i potrzebuje nr ich, może ktoś ma to prosiłbym o pw to będą na sprzedaż

Opublikowano

Maciek - olej idzie w powrot paliwa - ocb ? Jezeli tylko masz zapieczoną geo to wystarczy porzadne jej czyszczenie i tyle, a z tego co piszesz to odnosze wrazenie, ze Twoj mechanik byl na drogim sylwestrze i teraz musi go sobie szybko odbic ...

Opublikowano

Też mi się tak coś zdawało... Paliwo w olej to wiem jak puścić :P ale w drugą stronę, pierwszy raz słyszałem...

A turbo wyślę na regenerację, bo i olej w dolocie jest....

Opublikowano

Znajdz mi takie tdi, (z nie zaslepioną odmą) ktore nie ma oleju w dolocie ?! Olej w dolocie nie koniecznie bierze sie tam tylko z turbiny. Jezeli turbo jest do samego czyszczenia to przyslij je do mnie. ;)

Edytowane przez KoJ@K

Opublikowano

A turbo wyślę na regenerację, bo i olej w dolocie jest....

Tragedia jest jak jest olej w puszcze filtra powietrza. W dolocie to norma. Zobacz czy turbo ma duże luzy, bo może to wirnik trze.

Opublikowano

witam , Panowie jakie zarniki d2s polecacie ? pzdr i z gory Dziekuje za odp

Opublikowano

a cos troche tanszego heh :P

Opublikowano

Uzywane?

Opublikowano

nie wiem czy beda dobre moze nowe , jakie m tech albo oem :P

Opublikowano

kupując tanie żarniki nie zawsze zaoszczędzisz :) jak Ci przetwornica padnie to będziesz miał tanio ...

Opublikowano

Panowie te wkręty wszystkie od osłony silnika to trzeba osobno kupować czy jest jakiś zestaw?

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

slyszalem ze ory przetwornic nie da sie zwalic heh

Opublikowano

skoro słyszałeś to próbuj :)

Opublikowano

slyszalem ze ory przetwornic nie da sie zwalic heh

A zwłaszcza takiej która od nowości siedzi w b6 :decayed:
Opublikowano

I zas wydatek :grin: :grin: :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.