Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany ile grubości tarczy kwalifikuje się do wymiany ? Przód a4 b6 avf na oryginalnych tarczach

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Grubość tarczy hamulcowej [mm] 25,0
Minimalna grubość [mm] 23

Opublikowano

greg2505

Dziękuję :hi:


Pany a jakie klocki i tarcze możecie mi polecic do b6 1.9 Avf'a ? nie chodzi, żeby się rozpędzać do 200 km/h i hamować do zera bo nie mam potrzeby w taki sposób korzystać z mojej b6, chciałbym po prostu dobre klocki i tarcze i to chyba tyle ;)

Opublikowano

greg2505

Dziękuję :hi:

Pany a jakie klocki i tarcze możecie mi polecic do b6 1.9 Avf'a ? nie chodzi, żeby się rozpędzać do 200 km/h i hamować do zera bo nie mam potrzeby w taki sposób korzystać z mojej b6, chciałbym po prostu dobre klocki i tarcze i to chyba tyle ;)

wiele osób poleca ferodo ,napisz do kolegi Wandej ma dobre ceny

Edytowane przez greg2505

Opublikowano

Właśnie też tak myślałem, greg, jak ktoś ma też jakieś pozytywne doświadczenia co do tarcz i klocków do normalnej jazdy to chętnie posłucham :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Ferodo, OZ, Textar

Opublikowano

Klocki ferodo premier

Tarcze Zimmermann gładkie

Opublikowano

Witam. Sciagal ktos lotke z klapy z avanta? Ona jest na tasme 2stronna tylko? Czym to zdjac zeby nic nie uszkodzic?

Opublikowano

Witam. Sciagal ktos lotke z klapy z avanta? Ona jest na tasme 2stronna tylko? Czym to zdjac zeby nic nie uszkodzic?

Ory jest przykrecana i klejona
Opublikowano

Witam. Sciagal ktos lotke z klapy z avanta? Ona jest na tasme 2stronna tylko? Czym to zdjac zeby nic nie uszkodzic?

na taśmę i dwie śruby

Opublikowano

ok dzieki za info :)

Opublikowano

Klocki ferodo premier

Tarcze Zimmermann gładkie

+1

tarcze ferodo po nagrzaniu lubią sie krzywic.

Opublikowano

czyli lepiej brać tarcze oz + klocki ferodo?

potrzebuję zapinkę ,uchwyt słonecznika ,kolor szary ,żeby miał sprawne z tyłu wąsy ,bo u mnie jeden się urwał i skrzeczy na wolnych obrotach co doprowadza do szału,może komuś się gdzieś przewala ,może być bez wierzchu

Opublikowano

W aso do golfa kupilem to kiedys za ~13zl, to mozesz zapytac ile do a4.

Opublikowano

witam. najnowsza robota w b6

drl + kierunek

4afcd49f3726c858.jpg

drl gaśnie w lampie po włączeniu kierunku i zapala się dopiero po 2-3 sekundach od od ostatniego mignięcia.

Wiela taka przyjemność? Masz jakiś film jak to się prezentuje?

Fajnie... A miejsce kierunku jak wykorzystasz?

Natapane z P8

Obrys US?

Panowie doją do mnie w środę także od razu montaż jakiś film będzie na forum. chciałem led z c6 ale to inne kwoty wchodzą w grę. ale na audi myślę ze będzie okazale. tylko czy leda zrobić na stałe czy niech gasnie po poetyzacjach czy mijania czy niech sie cały czas świeci jak radzicie?

Opublikowano

niech gaśnie

Opublikowano

niech gaśnie

w kierunek wsadzić jakoś Leda i zrobić tam dodatkowo dzienne?

Opublikowano

EEeee chyba bez sensu tak, dzienne przecież będziesz miał w tych neonowych paskach świecących na biało, co nie? Więc po co jeszcze dodatkowe dzienne? Jak coś to kierunek poprostu zostaw bez niczego, lub podepnij tak jak był i będzie mrygał razem z ledem wtedy.

Opublikowano

EEeee chyba bez sensu tak, dzienne przecież będziesz miał w tych neonowych paskach świecących na biało, co nie? Więc po co jeszcze dodatkowe dzienne? Jak coś to kierunek poprostu zostaw bez niczego, lub podepnij tak jak był i będzie mrygał razem z ledem wtedy.

tak będzie tylko nie wiem czy wystarczająco ale narazie zostawie oryginał lampę z paskiem tylko. Zobaczymy jaki będzie efekt

Opublikowano

Pany ma ktoś jakieś ciekawe 19tki do opędzlowania?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.