Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tu masz spis amorów i sprężyn B6 i B7. Popatrz sobie a potem wujek google.pl aby sie upewnic.

http://www.a4-klub.pl/SiA.pdf

Raczej miałeś pecha z tym wałem.

Szukaj po numerach wałów. Może od jakiejś słabszej wersji silnikowej to jest szansa, ze poprzedni wlasciciel mniej go meczyl i bedzie w lepszym stanie.


Odnosnie wału :)

http://www.racingforum.pl/index.php?s=564f2889b8865a934d37fd21d22b6bc8&showtopic=133676

Edytowane przez wampir

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wampir nie przesadzajmy, taniej mnie wyjdzie wymiana podpory co roku i tak przez 10 lat :P

Edytowane przez Ra4al

Opublikowano

Tu masz spis amorów i sprężyn B6 i B7. Popatrz sobie a potem wujek google.pl aby sie upewnic.



http://www.a4-klub.pl/SiA.pdf

To gwint :naughty:

Opublikowano

Wstawiłem to jako ciekawostkę z tym wałem.

Co do gwintu to dobry producent oznacza swoje część. Wpisz ten nr w Google...

Opublikowano

Czekam na dokładniejsze zdjęcia bo gość albo chce ukryć stan albo pracuje w muzeum telekomunikacji i testuje jakieś zabytkowe telefony. :wink:

Opublikowano

secio84, pajda - witam w B6 Division :hi:

Opublikowano

Nareszcie [emoji3] [emoji106]

Opublikowano

nie zasłużyłeś na wcześniejsze przyjęcie :grin: :grin: :grin:

Opublikowano

Panowie. Da się włozyc sprzęgło od BRD do dwumasy od AVF? Czy taki zestaw zadziała?

Wysłane z mojego MotoE2(4G-LTE) przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Panowie szukam tematu o podłączeniu rolety elektrycznej. Znalazłem jakiś temat o rozpisce części ale samego podłączenia nie ma. Poratuje ktoś linkiem albo podpowie jak to zrobić?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Panowie szukam tematu o podłączeniu rolety elektrycznej. Znalazłem jakiś temat o rozpisce części ale samego podłączenia nie ma. Poratuje ktoś linkiem albo podpowie jak to zrobić?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Plus i mase z kostki rolety podlaczasz do najblizszych kabli. Ciagniesz dwa przewody do wtyczki przy wlaczniku oraz podswietlenie wlacznika z jego wtyczki np. pod esp najblizej. Rozpiske pinow mowisz ze masz.
Opublikowano

Nie masz rozpiski pinow

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Nie masz rozpiski pinow

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Nie mam, ale jak chcesz to jutro zobacze jak u mnie siedza.
Opublikowano

O to byłoby super jakbyś zerknal i napisał; )

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Hej Chłopaki zna sie ktos na sondach lambda w A4 B6 1.8T AVJ? Padla mi 1 sonda B1 co objawia sie bledami w Vagu i kontrolka silnika na liczniku. Czy w tych silnikach byla montowana sonda 5 czy 4 pinowa? Zaznacze, ze nie interesuje mnie druga sonda tj z katalizatora z nia

jest bowiem wszystko ok.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Panowie z jakich samochodow silniczki lamp pasują pod ori bixy, zeby przerobic je na sterowanie wysokosci swiatel z pokretla w kabinie ??

Opublikowano

Passat b6. Być może swoje będę miał na sell, gdybym zdecydował się na samopoziom ori :)

Opublikowano

Hej Chłopaki zna sie ktos na sondach lambda w A4 B6 1.8T AVJ? Padla mi 1 sonda B1 co objawia sie bledami w Vagu i kontrolka silnika na liczniku. Czy w tych silnikach byla montowana sonda 5 czy 4 pinowa? Zaznacze, ze nie interesuje mnie druga sonda tj z katalizatora z nia

jest bowiem wszystko ok.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

4.

Opublikowano

No to robi sie ciekawie, jedni pisza że pierwsza sonda ta przy silniku to 5 pinow inni że 4 piny :( wiem jedynie, ze chodzi o pierwsza sonde bo druga tj w katalizatorze jest sprawna.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Dobrze piszą, druga ma 4, pierwsza ma 5. Jeśli źle zrozumiałem pytanie to sorki.

Edytowane przez poziek

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.