Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Artur ten odbój na pasie przednim który robił ci tyle problemów znajdzuje się tutaj pod numerem 23 przyczepiony do rury .

http://www.partsbase.org/audi/audi-a4-avant-a4-eu-2002-8e-1-000-001-8e-5-400-000-19910-securing-parts-for-engine/

A do czego jest ten sam odbój troche wyżej tez ma oznaczenie 23 ?

Były 2 rodzaje w zależności od nr vin. Koszt w aso tego odboju to ok 40pln

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie, nie mogę znaleźć na forum numeru sprężarki klimatyzacji do B6 AVF 2003? Jedna wersja tam szła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur ten odbój na pasie przednim który robił ci tyle problemów znajdzuje się tutaj pod numerem 23 przyczepiony do rury .

http://www.partsbase.org/audi/audi-a4-avant-a4-eu-2002-8e-1-000-001-8e-5-400-000-19910-securing-parts-for-engine/

A do czego jest ten sam odbój troche wyżej tez ma oznaczenie 23 ?

Były 2 rodzaje w zależności od nr vin. Koszt w aso tego odboju to ok 40pln

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

Dzięki po raz kolejny :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie mogę znaleźć na forum numeru sprężarki klimatyzacji do B6 AVF 2003? Jedna wersja tam szła?

Rozne szly, zalezy po ktorej stronie masz klime.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebne mi są dwa nowe ślizgi poliftowe do A4 B5 kiedyś chyba gdzieś tu czytałem, że ktoś ma dojście do tych z serwisu w dobrej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem, ale chodzi mi bardziej o osobę która ma dostęp do serwisowych części. Tylko nie pisz - "to zadzwoń sobie do serwisu", bo już dzwoniłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Panowie taka sprawa mianowicie przy jezdzie 120 km/h odcina turbine i auto automatycznie traci moc.

Po odlaczeniu wezyka podcisnienia od gruszki turbiny nic nie czuc , brak podcisnienia. Po zgaszeniu silnika i odpaleniu wszystko wraca do normy do czasu przekroczenia 120 km/h

Po podlaczeniu kompa wywala blad czujnika N75 to go podmienilem z tym , ktory obsluguje zawor EGR i dokladnie ta sama sutuacja. Czy mozliwe jest ze oba zawory szlak trafil ? Ogolnie rzecz biorac to zawor EGR mam odlaczony na wezach podcisnienia. Czy cos jeszcze moze powodowac taki problem utraty podcisnienia ?

Dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczyść geometrię w turbine będzie oki

naciepane z GT-I9195

? kuzwa turbina w listopadzie zeszlego roku byla wymieniana na regenerowana z Bartpol i juz by sie za***przyla syfem !?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli takie obawy masz a wszystko sprawne to tak. Albo gruszka się rozpadła.

naciepane z GT-I9195

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem ci Marcin zdarzyło mi się tak samo kilka razy, 120km/h odcina turbo ,po po zgaszeniu i odpaleniu moc wraca ,ale u mnie turbo od nowości siedzi i myślę że jest przysyfione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś gdzie dostanę kratkę MS Design boczną? Nówka lub używka.

Nowka w Aso

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

A numer tych kratek, ew cenę gdzieś znajdę w necie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem ci Marcin zdarzyło mi się tak samo kilka razy, 120km/h odcina turbo ,po po zgaszeniu i odpaleniu moc wraca ,ale u mnie turbo od nowości siedzi i myślę że jest przysyfione

Ok dzieki Panowie za podpowiedz , nowy M75 juz zamowilem ma wszelki wypadek ale tak jak mowicie raczej bede musial wyszarpac ta turbine i ja wyczyscic choc bardzo mnie to dziwi i smuci , ze po tak krotkim czasie mogla sie zapieprzc. Na ori turbo przelecialem jakies 350 tys km zanim ja musialem czyscic.

Panowie a jak domowym sposobem sprawdzic czy gruszka od turbo jest sprawna ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś takiego znalazłem

Edytowane przez greg2505
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Dzieki wielkie , tez myslalem o takiej duzej strzykawce ale nie bylem pewny czy to dobry sposob.

Jeszcze raz dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję na szybko potwierdzenia kogoś z etką, że klima 2 din od zwykłego b6 pasuje do cabrio - wg mojej wiedzy pasuje, pomoże mi ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie cały tunel jest taki sam ,różnica zaczyna się wyżej w cabrio zaczyna się kokpit ,a normalnie jest zaślepka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosz jest inny - ma inne numery, ale w onlinowej etce climatronic miał te same nunery.. z tym, że wolę się upewnić przez kogoś kto ma normalną etkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...