Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany jak Wam się widzi koło z olka w B6? Zawsze mi się to koło mega podobało

NyByNKC.jpg

Będzie super ;) widziałem TT na takim kole, ale tak jak mówi poprzednik 19 minimum ;)

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany jak Wam się widzi koło z olka w B6? Zawsze mi się to koło mega podobało

NyByNKC.jpg

Na zimowke oki

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

ladnie wyglada

ja bym zakladal

Opublikowano

Panowie szukam fajnej b7 a w dziale sprzedam nic ciekawego.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Panowie jak zdemontować listwy progowe w naszych lalkach?

Jak to w ogóle jest montowane przyklejone czy na zatrzaski jakieś?

Opublikowano

A może znasz numer tej klamry która spina ów kolanko z EGRem ? Ktoś mi tu kiedyś podawał. Kupiłem i to nie było to. Klamra owszem taka sama ale za mała.

Opublikowano

Pany kogo to taki uyebany es lajn? :D z tylu w lewym gornym rogu na szybie wlepka b6 division.

male_03131cd920fd1623fdb8b2e7bb08ce.jpg

Opublikowano

Ja dziś wyślę dopiero zgłoszenie mam nadzieje ze się zalapie

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

Taki mały efekt kolejnych zabaw z programem do mojej gnojówki czyli Popcorn limiter :D

Opublikowano

Co tak czarno się robiło ? :P hehe

Edytowane przez Blachu

Opublikowano

Dawno nie przepalal auta

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

Te kolorowe trytki na dokładce mnie urzekają :giveheart: dobrze, że mi o nich przypomniałeś, zamawiam :)

Opublikowano

Czarno bo moc się nie bierze tylko z powietrza, a lepiej aby koniki nie przepaliły aniżeli miałyby głodować,przynajmniej tak to tłumaczę :decayed:

kaju przypominam stronę: https://trytytka.pl/ ;)

Edytowane przez Ra4al

Opublikowano

Panowie przechodził ktoś z Was przez temat zmiany soczewek w bixach na te z B8 (nie lift) , a później zmiana z tych B8 na np Hella 3 lub Intemo? Chodzi mi o to czy między tymi z B8, a tymi Hella 3 lub Intemo jest bardzo duża różnica? Bo mam aktualnie jeszcze nie założone te z B8 i nie wiem czy jest sens i branie któryś z tych co wymieniłem, czy zakładac te? Ciekawy jestem, jak świecą te z B8 i najlepiej to założyłbym sobie i ocenił czy mi odpowiadają czy nie, ale to już wymaga ingerencji w jedno "ucho" soczewki i jeżeli światło mnie nie zachwyci to właściciel już ode mnie nie przyjmie soczewek z obciętymi uszami, więc chciałbym od Was się dowiedziec, bo może akurat ktoś przechodził z B8 na np Intemo i może się wypowiedziec. :):hi:

Opublikowano

Jak dobrze pamiętam to Bieniek zmieniał na Intemo. Wal do niego :wink:

Opublikowano

Napisane, dzięki. ;)

Opublikowano

Kojak Gwerty wrzucał tu porównanie: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/130216-rezanie-bixenonu/page-45#entry4721328

Na moje oko wygląda iż mijania mają zbliżone, lecz Intemo ma jakby bardziej skupione drogowe no i oczywiście o wiele bardziej wyrazistą linię odcięcia ;)

Edytowane przez Ra4al

Opublikowano

Panowie szybkie pytanie felga 18 szeroka 8,5 i et 29 z oponą 235/40 bedzie OK do b6? obawiam sie że bedzie wystawać z przodu...

a zawias to -30 einbach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.