Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

do bixa pod żarnik D1S musisz kupić przetwornicę 4pin (płaska),w xenonie przeważnie siedzą 12pin (mają garb z jednej strony)i nie wchodzą do bixa,trzeba w mocowaniu przetwornicy dziury wycinać czego nie polecam,D2S to przetwornica 6pin też raczej nie wejdzie bo o ile kojarzę też jest grubsza z jednej strony

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

do bixa pod żarnik D1S musisz kupić przetwornicę 4pin (płaska),w xenonie przeważnie siedzą 12pin (mają garb z jednej strony)i nie wchodzą do bixa,trzeba w mocowaniu przetwornicy dziury wycinać czego nie polecam,D2S to przetwornica 6pin też raczej nie wejdzie bo o ile kojarzę też jest grubsza z jednej strony

Bez obrazy jak nie wiesz to nie pisz

12pin xenon pierwsze lampy b6

4pin xenon młodsze lampy + bixa

6 pin też wejdzie, co do 6pin to chyba w b6 nie szły

dlaczego????

Opublikowano

Panowie gdzieś widziałem na zaciskach napis Quattro. Jak to wykonać?

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

edit

przetwornica 6 pin nie podejdzie bo starter jest na stałe w niej,te przetwornice były w 8d0 a to jest b5 chyba

Edytowane przez ucho.77

Opublikowano

do bixa pod żarnik D1S musisz kupić przetwornicę 4pin (płaska),w xenonie przeważnie siedzą 12pin (mają garb z jednej strony)i nie wchodzą do bixa,trzeba w mocowaniu przetwornicy dziury wycinać czego nie polecam,D2S to przetwornica 6pin też raczej nie wejdzie bo o ile kojarzę też jest grubsza z jednej strony

Bez obrazy jak nie wiesz to nie pisz

12pin xenon pierwsze lampy b6

4pin xenon młodsze lampy + bixa

6 pin też wejdzie, co do 6pin to chyba w b6 nie szły

dlaczego????

nie bardzo wiem co wg ciebie źle napisałem,12 pinowej przetwornicy nie wsadzisz do bixa bez przeróbki,wiem bo przerabiałem temat u siebie

Edytowane przez greg2505

Opublikowano

Nie rozumie tej sugestii czemu nie polecasz???

Trzeba tylko wyciąć parę cm plastiku,co w niczym nie przeszkadza i nie ma na nic wpływu.

Obie przetwornice pasują

Opublikowano

spoko, niech każdy robi jak chce ,moje poszły na śmietnik po wycince ,powód lampy parowały ,zakupiłem nowe + nowe przetwornice 4pin i jest ok

Opublikowano

Panowie gdzieś widziałem na zaciskach napis Quattro. Jak to wykonać?

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Wandej ma takie blaszki pod zacisk 320 i 345 z napisem quattro / S4 / sline.

Opublikowano

O dzięki wielkie :)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Arturo, a coś bliżej możesz podpowiedzieć? :wink:

Na peb.pl leży i na chomikach, od groma tego. Tylko trzeba uważnie instalować wg instrukcji żeby nie zwalić instalacji.

Opublikowano

Ok. Dzięki postaram się ogarnąć temat...:-)

Opublikowano

Pany mam problem z zawieszeniem, powiedzcie mi, może ktoś już to przerabiał. Mianowicie przy zawieszeniu 1BV tył leży niżej od przodu co bardzo psuje wizerunek zewnętrzny auta. Co można zastosować aby podnieść troche tył bo czytam i czytam i nikt konkretnie się na ten temat nie wypowiedział a wsadzenie sprężyn z większą kategorią wagową nie zawsze skutkuje... prosze o pomoc.

Opublikowano

W takich przypadkach niezawodne są gumy wsadzane w sprężynę. :decayed: Możesz też kupić gwint i regulować wg własnych potrzeb. :wink:

Opublikowano

Albo krążki pod sprężyny ory z ASO

Opublikowano

Zapodajcie jakies nr czy namiary na te krazki czy tez gumy.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Macie może nr tych gum i krążków? Bo mnie już dawno wnerwia tył :)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Macie może nr tych gum i krążków? Bo mnie już dawno wnerwia tył :)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Dołączę się z prośbą o numer krążków i orientacyjny ich koszt.

Natapane z P8

Opublikowano

Macie może nr tych gum i krążków? Bo mnie już dawno wnerwia tył :)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Dołączę się z prośbą o numer krążków i orientacyjny ich koszt.

Natapane z P8

Na forum jest cały temat o podkladkach 1BD. Wystarczy poszukać

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

No już jak wiem że nazywają się 1BD to pewnie znajdę ;) dzięx :)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.