Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

dobra Panowie, zaczynamy z "nowym" Divisionem.

na pierwszej stronie macie regulamin zgłaszania się do tej grupy oraz adres mailowy, na który należy wysłać zgłoszenie.

proszę, aby ten temat był ściśle związany z modami naszych B6tek. od spraw technicznych mamy dział techniczny. p

proszę również o trzymanie jako-takiego poziomu... czyli żeby nie było obrzucania się błotem i innych wyzwisk. Obecny skład komisji B6 Division wygląda następująco (w kolejności alfabetycznej):

1. Bieniek

2. Kaju

3. jedrekx

4. pajda

5. tomekhxc

w razie jakichkolwiek pytań ja, a także reszta komisji B6 Division służymy pomocą.

niedługo ruszymy z wlepami i innymi gadżetami dla członków grupy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

No i fajnie ze rusza temat tym ze wymagania są spore choćby odnośnie fotek przed modami bo nie posiadam takich wiec nie jestem w stanie zgłosić auta

naciepane z GT-I9195

wiec mogło by trochę się to zmienić wrzucić zdjęcia jak wygląda auto teraz i opis modyfikacji powinien wystarczyć. Bo nie każdy z nas przy każdej modyfikacji robił zdjęcia a mimo to są ludzie którzy chcieli by należeć do grupy

naciepane z GT-I9195

Edytowane przez secio84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się, że akurat Twoje auto się nadaje ;) chodzi oczywiście o to żeby nie były to zwykłe, klasyczne B6tki/golasy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się, że akurat Twoje auto się nadaje ;) chodzi oczywiście o to żeby nie były to zwykłe, klasyczne B6tki/golasy..

No tak może i się nadaje ale nie spełniam wymagań a na forum w szczególności tu siedzę na telefonie wiec ciężko przez telefon ogarnąć niektóre rzeczy.

To taka moja sugestia oczywiście nie wszyscy muszą się z nią zgadzać :-)

naciepane z GT-I9195

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisze na pierwszej stronie zmiany maja byc widoczne we wnętrzu jak i z zewnątrz , wiadomo jak ktoś przyśle zgłoszenie z zwykłym malyszem to automatycznie odpada , każdy kto uważa ze jego b6 sie wyróżnia z pośród innych moze wysłać zgłoszenie a my juz prześwietlimy temat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


każdy kto uważa ze jego b6 sie wyróżnia z pośród innych moze wysłać zgłoszenie a my juz prześwietlimy temat ;)

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie zasmucacie. W tym temacie często można było błyskawicznie uzyskać pomoc... To istotne, gdy się stanie w polu...

Ale modzenie też jest fajne, i sporo informacji znajduje się w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic tylko teraz rezać i wysyłać zgłoszenie :)

Czy mocowania PDC będą pasowały od innych modeli np A8 albo Q7 ?

Albo czy coś takiego spasuje ? http://allegro.pl/vw-touran-1t0-koszyk-mocowanie-pdc-1t0919397-i5468911988.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie zasmucacie. W tym temacie często można było błyskawicznie uzyskać pomoc... To istotne, gdy się stanie w polu...

Ale modzenie też jest fajne, i sporo informacji znajduje się w tym temacie.

od początku idea Divisionu dotyczyła modyfikacji.. dział techniczny, to dział techniczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, rozumiem ideę Dyvision'u i akceptuję ten stan.

A może założyć temat równoległy do pomocy w sytuacjach alarmowych?

Natapane z P8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie zasmucacie. W tym temacie często można było błyskawicznie uzyskać pomoc... To istotne, gdy się stanie w polu...

Ale modzenie też jest fajne, i sporo informacji znajduje się w tym temacie.

od początku idea Divisionu dotyczyła modyfikacji.. dział techniczny, to dział techniczny.

Ale tu zawsze najszybciej szło dostać odpowiedz na dany problem, oczywiście poza spamem,d*pami i muzyką :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli będzie się pierniczyć o wszystkim i o niczym to robi się bałagan, to raz. a dwa.... po co komu wtedy działy techniczne? no i tu się nie naliczają posty... a w technicznym tak ;) tak więc Panowie, z problemami zapraszam do technicznego.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy blenda rejestracji a6 c6 podejdzie do b6?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy blenda rejestracji a6 c6 podejdzie do b6?

Jeśli chodzi ci o blende gdzie są światła podświetlenia tablicy to tak jest to to samo

naciepane z GT-I9195

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przemawia to do mnie bo na postach mi nie zależy, zresztą wiele odpowiedzi w technicznym nic nie dają a nawet potrafią w błąd wprowadzić :facepalm:

Division to było/jest grono osób co jakieś pojęcie ma i umie pomóc przy modach :wink:

Sam wolę tu zapytać czy też pomóc niż w technicznym, nie każdy ma czas wertować dziesiątki stron żeby znaleźć odpowiedz na swój problem

Ale z drugiej strony jak ktoś nie umie sobie wygooglować jaka żarówka jest w oświetleniu kabiny to też mnie wk.......,

Wiec jak już wskrzeszamy ten wątek to niech on będzie taki jak był czyli spam,alkohol,d*py i przede wszystkim pomoc bo jak ma on wyglądać na wieszaniu kapelusza to nie róbmy z nim nic.


Czy blenda rejestracji a6 c6 podejdzie do b6?

Jeśli chodzi ci o blende gdzie są światła podświetlenia tablicy to tak jest to to samo

naciepane z GT-I9195

Pajda jeśli szukasz z racji kamerki to będzie pasować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy blenda rejestracji a6 c6 podejdzie do b6?

Jeśli chodzi ci o blende gdzie są światła podświetlenia tablicy to tak jest to to samo

naciepane z GT-I9195

No właśnie o kamerkę chodzi

A kamerka z a6 a Q7 jest różnica?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przemawia to do mnie bo na postach mi nie zależy, zresztą wiele odpowiedzi w technicznym nic nie dają a nawet potrafią w błąd wprowadzić :facepalm:

Division to było/jest grono osób co jakieś pojęcie ma i umie pomóc przy modach :wink:

Sam wolę tu zapytać czy też pomóc niż w technicznym, nie każdy ma czas wertować dziesiątki stron żeby znaleźć odpowiedz na swój problem

Ale z drugiej strony jak ktoś nie umie sobie wygooglować jaka żarówka jest w oświetleniu kabiny to też mnie wk.......,

Wiec jak już wskrzeszamy ten wątek to niech on będzie taki jak był czyli spam,alkohol,d*py i przede wszystkim pomoc bo jak ma on wyglądać na wieszaniu kapelusza to nie róbmy z nim nic.

Czy blenda rejestracji a6 c6 podejdzie do b6?

Jeśli chodzi ci o blende gdzie są światła podświetlenia tablicy to tak jest to to samo

naciepane z GT-I9195

Pajda jeśli szukasz z racji kamerki to będzie pasować
A6 q5 q7 pasuje kamera i blenda

Czy blenda rejestracji a6 c6 podejdzie do b6?

Jeśli chodzi ci o blende gdzie są światła podświetlenia tablicy to tak jest to to samo

naciepane z GT-I9195

No właśnie o kamerkę chodzi

A kamerka z a6 a Q7 jest różnica?

naciepane z GT-I9195

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli będzie się pierniczyć o wszystkim i o niczym to robi się bałagan, to raz. a dwa.... po co komu wtedy działy techniczne? no i tu się nie naliczają posty... a w technicznym tak ;) tak więc Panowie, z problemami zapraszam do technicznego.. ;)

Ten temat do dobre miejsce na krótkie pytania, krótka odpowiedź szybko i rzeczowo. Grubsze tematy można przerabiać w dziale technicznym zgodzę się.

BTW. czepiacie się Divisionu a temat http://a4-klub.pl/index.php?/topic/270907-etapy-budowy-i-podnoszenia-mocy-w-18t/jest od początku zaśmiecany pojedynczymi pytaniami mimo, że równolegle jest inny temat od tego typu rzeczy http://a4-klub.pl/index.php?/topic/1306-b5b6b7-modyfikacje-18t-turbo/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

co do zmian w divisionie, to stary skład zostaje, czy od nowa trza list motywacyjny i 3 zdjęcia klepać? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

co do zmian w divisionie, to stary skład zostaje, czy od nowa trza list motywacyjny i 3 zdjęcia klepać? :wink:

Kto się dostał i dalej spełnia warunki to oczywiście zostaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...