Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Wie ktoś może jaki jest kod lakieru tej dokładki na zdjęciu z tylnego zderzaka z s4 b6?

images.jpg

Maciek odpaliłeś auto?

Kolor dokładki podam Ci na PW (jak znajdę na którymś z laptopów):P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie mega ważne pytanie

Czy między deską a szybą też jest u was taka ok 1cm szpara ?

Dlaczego pytam - u mnie stamtąd nieźle powiewa jak jadę szybciej i ogólnie zastanawiam się czy nie brakuje mi jakieś zaślepki na ścianie grodziowej lub w podszybiu.

Jak popruszyło śniegiem to przy szybszym pałowaniu auta na desce pojawiał się śnieg :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:blink:

Wygląda że przy szczepieniu vinu zabrakło im blachy z lodówki. :whistling:

Tak na serio u mnie szczelina jest na kartę bankomatową jeżeli mówimy o tej od wewnątrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie masz jakiejś gumy co przewody wchodzą do środka,nieszczelność w okolicach filtra przeciwpyłkowego,bo szybę masz dobrze wklejoną i nie ma dołem szczeliny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może jaki jest kod lakieru tej dokładki na zdjęciu z tylnego zderzaka z s4 b6?

images.jpg

Maciek odpaliłeś auto?

Kolor dokładki podam Ci na PW (jak znajdę na którymś z laptopów):P

Odpaliłem, okazalo się że, się zalał przy próbie odpalenia auta kluczykiem z nie zakodowaną pastylką immo... masakra. Jak coś to się przypomnę o ten kod lakieru bo potrzebuje na dniach.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie masz jakiejś gumy co przewody wchodzą do środka,nieszczelność w okolicach filtra przeciwpyłkowego,bo szybę masz dobrze wklejoną i nie ma dołem szczeliny

Popatrze tam jutro dokładnie, ale wydaje mi się że w dieslach powinno być jakieś wytłumienie w podszybiu a nie goła blacha.

aRVjiFv.png

Ja między szybą a deską mam szczeline ok 1cm i widać tam piankę/gąbkę jak patrzę z boku poza autem. Jak jadę ok 100-120km/h to dmucha z tej szczeliny bardzo mocno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o 22 kończę pracę, jak zjadę do garażu To cyknę Ci foty jak to u mnie wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kratki halo tu chyba najtaniej za nówki: http://allegro.pl/kratka-zderzaka-halogenu-audi-a4-b6-s4-4-2-oryg-i5146723498.html

Więc pozostaje zaślepienie otworów na spryski ale to spokojnie ogarnie Ci plastikarz i pomalowanie. Więc na upartego w 1000zł się wymieścisz ;)

z dośwaidczenia pamietam jak centrum wrocław ma za 99 to normalnie w aso po znizkach z 85 wyjdzie, warto zapytac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuje włącznik świateł AUTO z końcówką B do B6 ma może ktoś coś takiego na sell ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

d84dad4e5a05139216931e67b600946f.jpg

8cf79df9f285775ba4b052158e4da82f.jpg

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może jaki jest kod lakieru tej dokładki na zdjęciu z tylnego zderzaka z s4 b6?

images.jpg

wiem :D

L7DL GRAU MATT

na taki ją właśnie zrobiłem u siebie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

d84dad4e5a05139216931e67b600946f.jpg

8cf79df9f285775ba4b052158e4da82f.jpg

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Dzieki! Czy możliwe że wstawili mi źle szybę? U mnie ta szpara jest dużo większa i widać ją stojąc na zewnątrz auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam inny pomysł. Po wymianie nagrzewnicy nie osadzili kokpitu na miejscu plus zle wklejona szyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki hardkor mi się przypomniał... Pracując na lakierni przyjechał bus który miał wklejoną nowa (używaną) szybę na starą pobitą. Bez skrobania starego szkła, obtłuczone młotkiem nawalone kleju na janusza i siedziała. Tyle że wiało. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemian pewnie ma

Dzięki za info jak nie wpadnie mi nic w ręce to podpytam Marka, mam jeszcze jedno pytanie do Was z drobnej naprawy przy motorze zrobił mi się całkowity remont czapki, i tu pytanie czy wymieniał ktoś może pokrywę zaworów przy takiej okazji? Mam za..cie, dużo oliwy w dolocie a turbo suchutkie więc odma pewnie nie domaga niestety wymienić się ją da tylko z pokrywą, i teraz nie wiem skąd to wstrząsnąć same używki w sprzedaży a nowych brak, co z tym można zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam inny pomysł. Po wymianie nagrzewnicy nie osadzili kokpitu na miejscu plus zle wklejona szyba

Z tego co wiem nagrzewnicę wymienia się bez ściągania dechy. A poza tym u mnie nie była wymieniana.

siemian pewnie ma

Dzięki za info jak nie wpadnie mi nic w ręce to podpytam Marka, mam jeszcze jedno pytanie do Was z drobnej naprawy przy motorze zrobił mi się całkowity remont czapki, i tu pytanie czy wymieniał ktoś może pokrywę zaworów przy takiej okazji? Mam za..cie, dużo oliwy w dolocie a turbo suchutkie więc odma pewnie nie domaga niestety wymienić się ją da tylko z pokrywą, i teraz nie wiem skąd to wstrząsnąć same używki w sprzedaży a nowych brak, co z tym można zrobić?

Nową pokrywę (z poprawioną odmą) kupisz w serwisie . Koszt ok 700zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z tego co wiem nagrzewnicę wymienia się bez ściągania dechy. A poza tym u mnie nie była wymieniana.

Wybita poduszka, zmiana wnętrza inne fantazje. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...