Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Od Q pasują oczywiście do Q ale do FWD także.

Te od FWD pasują tylko do FWD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

A źle zrozumiałem :)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od Q pasują oczywiście do Q ale do FWD także.

Te od FWD pasują tylko do FWD.

dzięki o to mi właśnie chodziło :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby jakiś chętny był na rns Led zapraszam.

Ustalmy, że mamy dział ogłoszeń i tam umieszczamy odpowiednie wątki.
ustalmy:- )), a info jak wyzej :- ))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to, że czujnik zmierzchu jakoś się adaptuje bo po wyjściu z pracy światła mijania nie świeciły, wjechałem do garażu podziemnego i się zapaliły :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to, że czujnik zmierzchu jakoś się adaptuje bo po wyjściu z pracy światła mijania nie świeciły, wjechałem do garażu podziemnego i się zapaliły :)

żadnej adaptacji... może było zbyt szaro albo masz lekko zagięty czujnik i nie łapie jak powinien.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :hi:

Panowie mam kilka pytanek , moze ktos a raczej napewno z Was juz to przerabial.

1 - Czy ktos z Was moze polecic jakis dobry punkt oklejania aut folia w okolicach zachodniej Polski (Szczecin , Poznan , Zielona Gora , Gorzow wlkp. itp.)

Jednak z uwagi na zbyt wysokie koszta lakierowania calego auta pomyslalem o oklejeniu auta folia pod obecny kolor. Jak to sie ma z trwaloscia takiej folii na aucie ? na ile lat takie oklejenie auta bedzie trwale zanim folia zacznie odchodzic i szpecic auto ?

2 - Czy ktos z posiadaczy A4 w 1.9TDi zatykal odme i czy moglby sie podzielic czy jest to wogole mozliwe i jak to zrobic ? Dobijaja mnie te opary oleju w dolocie , wiadomo turbo tez swoje pusci choc nie dawno wymienialem na regenerowane to raczej chyba duzo samo turbo nie puszcza oleju.

Bardzo prosze o jakies podpowiedzi i pomoc w powyzszych zapytaniach.

:banan::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tematu "2" odmy nie możesz zatkać ponieważ wzrośnie ciśnienie oparów w silniku i wywali Ci uszczelnienia albo będzie rzygać olejem wszędzie gdzie tylko możliwe. Możesz odłączyć odmę od dolotu i zatkać otwór po odmie aby turbo nie łapało syfu a odmę podłączyć do oil catch tank, był kiedyś temat na forum poszperaj. Ja już tak jeżdżę od paru lat, otwór w rurze do turbo mam zatkany dorobionym korkiem i zaciśnięty opaską, a sama odma podłączona jest w oil catch tank mojej produkcji, wadą tego rozwiązania jest to, że czuć opary gdy stoi się koło prawej lampy (nie zawsze) no i w nocy widać nieraz mgiełkę przed lampą szczególnie przed halogenem, ale ja mam całkowicie odłączoną odmę i po prostu gdzieś to musi uchodzić. Prawdziwy oil catch tank odseparowuje olej i reszta z powrotem wraca do dolotu... Dla mnie to bez sensu.

Edytowane przez Talib13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tematu "2" odmy nie możesz zatkać ponieważ wzrośnie ciśnienie oparów w silniku i wywali Ci uszczelnienia albo będzie rzygać olejem wszędzie gdzie tylko możliwe. Możesz odłączyć odmę od dolotu i zatkać otwór po odmie aby turbo nie łapało syfu a odmę podłączyć do oil catch tank, był kiedyś temat na forum poszperaj.

Dzieki wielkie za to , tak tez wlasnie o tym myslalem , ze nie raczej samej odmy zatkac nie mozna bo wkoncu to jest odparowanie skrzyni korbowej ale trochu zglupialem bo ktos ostatnio na forum wspominal o zatkaniu odmy. Ok bede szukal takiego catch tank i cos z tym musze zrobic.

Jeszcze raz dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema: pamięta ktoś które osłony hamulców tył 288, czy od FWD, czy od Q pasują uniwersalnie do FWD i do Q?

od FWD pasują do wszystkiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniał ktoś tuleje przednich sanek? Z tego co widze żeby wyrwać sanki z auta to trzeba pół zawiechy zrzucić i chyba nawet poduchy silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jaką średnicę ma przepływomierz w 1.8T? Potrzebuje kupić silikon, a nie mam samochodu pod ręką żeby zmierzyć :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie ile wyjdzie montaż kamery cofania do B6 ? chodzi mi części co tam potrzeba ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np zestaw od wosza pod kamere cofania 250 zł , wiązka no i zależy za ile dorwiesz kamere pewnie też coś +- 250 no a montaż ogarniesz sobie sam ;)


http://a4-klub.pl/index.php?/topic/348165-zestaw-do-podlaczenia-tv-filmy-z-usb-i-kamery-cofania-do-rns-e/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pierwszej stronie pojawił się adres mailowy, na który można wysyłać zgłoszenia do divisionu :) gorąco zapraszamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak sądzicie, gril z esy ten dolny przyciąć pod starą ramkę, czy podciąć zderzak żeby weszła w esowym rozmiarze? Takie zdjęcie znalazłem. c346353b74b4514497c710aeee0093da.jpg

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inwigilacja zrobiona Twojego wątku :) chyba też przytne jak u Ciebie :)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

secio a ty co masz za zestaw jeśli chodzi o kamere cofania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...