Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze, że napisałeś bo się zastanawiałem nad nim, choć cena trochę dziwnie niska mi się wydawała ale już wiemy dlaczego ... Szkoda tylko, że straciłeś czas i pieniądze na dojazd żeby zobaczyć to g....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie uważajcie na tego kolesia http://olx.pl/oferta/zderzak-s-line-a4-b6-spryskiwacze-czujniki-full-opcja-CID5-IDekSan.html#761c8ff28cdzisiaj pojechałem zobaczyć zderzak do audi a4 b6 s line dzwoniłem do kolesia chyba z 10 razy i prosiłem żeby był ze mną szczery bo mam do niego 180 km a nie chce wydawać pieniędzy na paliwo. opowiadał mi że zderzak jest w bardzo dobrym stanie. zapakowałem się rano w autko mając przeczucie że to za piękne by było prawdziwe że uda mi się dostać taki zderzak, gdy dojechałem nie wierzyłem w to co widzę zderzak tak naprawdę nie jest wart żadnych pieniędzy jak dla mnie. Na górnej części firany od malowania czyli zacieki , masę szpachli i to bardzo źle do tego fatalnie wyszlifowana szpachla, dokładka fatalnie leży. odradzam zakupu tego zderzak. Nie wiem m co koleś myslał że przyjadę i dam mu 1800 zł za kupę gów... .

kurde a zobacz na fotach wyglądał rewelacyjnie :( Kurde dobrze że go nie kupiłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1800zl to dziwnie niska cena hm dobrze ze kupiłem kompletny s4 za tysiaka tylko pomalować pod kolor. Tak że nawet na s-lina bym nie popatrzył za taką cenę

naciepane z GT-I9195

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ma być niska cena? :decayed: bo pod pdc i spryski? pod spryski często się przewalają na allegro za ~1500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na allegro wisiała jeszcze nie dawno góra zderzaka S-line pod spryski i PDC za 350zł , do tego reszta czyli dokladke i kratki kupić w ASO i wychodzi mniej niz 1200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1800zl to dziwnie niska cena hm dobrze ze kupiłem kompletny s4 za tysiaka tylko pomalować pod kolor. Tak że nawet na s-lina bym nie popatrzył za taką cenę

naciepane z GT-I9195

Tak pod spryski moze sa za 1500 ale pod pdc i spryski to jest ich jak na lekarstwo i ceny są kosmiczne.... mi udalo sie kupic kompletny z kratkami, halogenami, spryskami, wezami, czujnikami pdc i wiazka zderzaka za 1500[emoji39] [emoji5]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


pod spryski i PDC za 350zł


fak! bym broł! :angry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja pojadę po bandzie bo kupiłem s-lina pod pdc i spryski ,oczywiście bez kratek za 150zł :kox: dzwoniąc do kolesia tylko dopytałem się czy to ten ze zdjęcia ,to tłumaczył że tak ,a cena niska bo porysowany :grin: ,więc tanio go puszcza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie okazje trafiają się tylko wtedy gdy sprzedający nie wie co sprzedaje ;)

Mi udało się wyrwac czterotłoki z Q5 za 300zł z wysyłką! Tylko ile razy uda się znaleźc taką okazję, życia może zbraknąc ;)

Edytowane przez staniek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam pytanko odnośnie kodowania w MK. Otóż mam MK 8E0...BC i wszedłem w coding-07 i wpisałem wartość 0032 bodajże i mam teraz ze po przekroczeniu 15km/h zamykają się drzwi. Jednak chciałbym z tego zrezygnować i nie wiem co tam za wartośc teraz wpisać. Nie spisałem prędzej tej wartości co była pamiętam tylko 06... Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak opisuje zderzaki to opisze jeszcze jeszcze jeden też oglądałem go i nie polecam tym co chcą mieć ładny samochód z zewnątrz zderzak nie posiada numeru oryginalnego czyli 8E0 807 103 bd :) oraz jest jak dla mnie bardzo zniszczony trzeba by było go troszkę pokleić i na pewno malować ,do ideału na prawdę dużo mu brakuje :) Jak ktoś by słyszał o ładnym zderzaku s line pod xenon proszę o informację dziękuje i życzę miłej nocy oraz weekendu

http://allegro.pl/audi-a4-s-line-01-04-idealny-zderzak-przedni-i5685822390.html

Edytowane przez Karol89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam pytanko odnośnie kodowania w MK. Otóż mam MK 8E0...BC i wszedłem w coding-07 i wpisałem wartość 0032 bodajże i mam teraz ze po przekroczeniu 15km/h zamykają się drzwi. Jednak chciałbym z tego zrezygnować i nie wiem co tam za wartośc teraz wpisać. Nie spisałem prędzej tej wartości co była pamiętam tylko 06... Proszę o pomoc.

Nie masz podpowiedzi?

musisz odjąć wartość która powinienem dodać do tego co miałeś wczesniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podpowiedzi ale kazda jest chyba jakas dodatkowa opcja poza tym co bylo z tego co tam przeczytalem. No chyba ze opcja AVANT bedzie ok bo taka tez jest a reszta to jakies rozne roznosci

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Nie rozumiem za bardzo drugie czesci Twojej wypowiedzi pajda

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie różności, masz mrugniecie swiatlami przy otwieraniu zakykaniu selektywne otwieranie drzwi itp

Mam podpowiedzi ale kazda jest chyba jakas dodatkowa opcja poza tym co bylo z tego co tam przeczytalem. No chyba ze opcja AVANT bedzie ok bo taka tez jest a reszta to jakies rozne roznosci

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Nie rozumiem za bardzo drugie czesci Twojej wypowiedzi pajda

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

kolego musisz się zagłębić w lekturę i wszytko bedzie jasne

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/79296-lista-modulow-komfortu-z-opisem-funkcji/

jest dokładnie opisane kodowanie co i jak :wink:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/79296-lista-modulow-komfortu-z-opisem-funkcji/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie zakodowałem te zamykanie drzwi po 15km/h i nic wiecej.. a swiatła po zamknieciu z pilota nie migają tylko przy otwieraniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie zakodowałem te zamykanie drzwi po 15km/h i nic wiecej.. a swiatła po zamknieciu z pilota nie migają tylko przy otwieraniu.

jak świtło przy zamknieciu nie mruga to masz uwalony microstyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mruga od momentu jak zakodowalem opcje z zamykaniem drzwi po odpowiedniej predkosci

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak pod spryski moze sa za 1500 ale pod pdc i spryski to jest ich jak na lekarstwo i ceny są kosmiczne.... mi udalo sie kupic kompletny z kratkami, halogenami, spryskami, wezami, czujnikami pdc i wiazka zderzaka za 1500[emoji39] [emoji5]

bierz tylni do kompletu :P leży czeka kurzy się :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak pod spryski moze sa za 1500 ale pod pdc i spryski to jest ich jak na lekarstwo i ceny są kosmiczne.... mi udalo sie kupic kompletny z kratkami, halogenami, spryskami, wezami, czujnikami pdc i wiazka zderzaka za 1500[emoji39] [emoji5]

bierz tylni do kompletu[emoji14] leży czeka kurzy się :decayed:
Wszystko w swoim czasie... ty ma rzeźb swoje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...