Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jak opisuje zderzaki to opisze jeszcze jeszcze jeden też oglądałem go i nie polecam tym co chcą mieć ładny samochód z zewnątrz zderzak nie posiada numeru oryginalnego czyli 8E0 807 103 bd :) oraz jest jak dla mnie bardzo zniszczony trzeba by było go troszkę pokleić i na pewno malować ,do ideału na prawdę dużo mu brakuje :) Jak ktoś by słyszał o ładnym zderzaku s line pod xenon proszę o informację dziękuje i życzę miłej nocy oraz weekendu

http://allegro.pl/audi-a4-s-line-01-04-idealny-zderzak-przedni-i5685822390.html

W większości używanych zderzaków przed pomalowaniem trzeba coś "pokleić" (a raczej pospawać) albo nadspawać plastiku by nie walić szpachli. A patrząc na to ze strony ekonomicznej, to taki zderzak, po dołożeniu kratek (500), dokładki (300), halo (100), sprysków (200-300) wychodzi 1300zł, gdzie osobiście s-line pod spryski (bez pdc) przez ostatni rok taniej niż 2000zł nie musiałem sprzedawać, a idealne nie były. Więc weź sobie na poprawkę, że te pospawanie kilku uszczerbków za max 50zł to nie taka tragedia. I jeszcze trzeba go pomalować, nosz tragedia, że s-line, pod spryski i pdc jeszcze nie jest w kolor. Problem jest ze zwykłymi częściami w kolor, bo mają po 15 lat (już) a co dopiero takie rarytasy.

Edytowane przez JawoR36
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

+1 dla JawoRa

Znaleźć igłę ze spryskać i pdc graniczy z cudem,wiem bo takiego szukałem

Kolego Karol89 jak masz już u siebie pdc i spryski to możesz z niego wyrezać bez problemu slajnowy zderzak,jak poszukasz dobrze na eBayu to wychaczysz dokładkę z kratkami za ~1000zł nową z aso

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli warto wziąć ten zderzak z linku wyżej? ale kolega mówi, że nie ma numeru to byłaby jakaś podróba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysylal ktos podwojny wydech w calosci? Jakiego kuriera wybrac? Koszta mniej wiecej?

Zapomnij, jeśli już znajdziesz kuriera to możesz wartością wydechu pokryć wysyłkę. Przetnijcie go na prostych fragmentach, na trzy części, tak, by później wystarczyło tylko obejmami skręcić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli warto wziąć ten zderzak z linku wyżej? ale kolega mówi, że nie ma numeru to byłaby jakaś podróba?

powiem tak jak dla mnie nie warto ale każdy ma inne potrzeby i gusta więc jeśli jesteś mało wymagającym klientem i nie będzie cię denerwować to że trzeba temu zderzakowi dużo czasu poświecić by jakoś wyglądał i do tego nie wiesz czy będzie on dopasowany idealnie :) ja wiem że na 100 % daleko odbiega od ideału :) trzeba go spawać i malować to wiem w 100% na zderzaku na pewno nie jest wybity 8E0 807 103 Bd jest jakiś inny numer nie pamiętam więc do końca nie wiem czy czasami nie był dorabiany z innego zderzaka :P pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Mam do was pytanie,jest tu posiadacz b6 w tdi-ku sedan ktory ma zrobione ozdobne koncowki wydechu z kierowane w dół

Chcodzi mi o takie delikatne podkreslenie tyłu a zastanawiam sie jak to bedzie wygladalo.

Wydech robię sam wiec moge się pobawic.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


trzeba go spawać i malować

malować tak czy tak bym musiał ;) a spawać? co tam jest do spawania? a jeśli chodzi o numer to obstawiam, że to zwykła góra z dorezaną ori s-linową przekładką montażową
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysylal ktos podwojny wydech w calosci? Jakiego kuriera wybrac? Koszta mniej wiecej?

Wysyłać nie ale kupiłem i otrzymałem w calosci

d18b08f5611d4d106910609181dd78b9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysylal ktos podwojny wydech w calosci? Jakiego kuriera wybrac? Koszta mniej wiecej?

Wysyłać nie ale kupiłem i otrzymałem w calosci

d18b08f5611d4d106910609181dd78b9.jpg

No wlasnie. Czyli da sie. Jakie on ma wymiary?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie może stukać amorek przy dołkach? Gwint MTS Sport. Zakute na nich miechy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, celem upewnienia. Zawieszenia różnią się długością/ twardością sprężyn i amorkami?

Natapane z P8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysylal ktos podwojny wydech w calosci? Jakiego kuriera wybrac? Koszta mniej wiecej?

Wysyłać nie ale kupiłem i otrzymałem w calosci

d18b08f5611d4d106910609181dd78b9.jpg

Wysłać wszystko idzie, ale ja już raz zapłaciłem karę 170zł w DPD za przepierdzielony gabaryt za wydech podwójny wysłany w całości, chociaż był zaznaczony jako gabaryt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, celem upewnienia. Zawieszenia różnią się długością/ twardością sprężyn i amorkami?

Natapane z P8

różnią sie , we wlepce masz napisane jaki masz rodzaj zawieszenia

przykład :http://a4-klub.pl/index.php?/topic/155521-nastawienia-zawieszenia-a4-b6-2001-2004-sedan-avant/page-1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysylal ktos podwojny wydech w calosci? Jakiego kuriera wybrac? Koszta mniej wiecej?

Wysyłać nie ale kupiłem i otrzymałem w calosci

d18b08f5611d4d106910609181dd78b9.jpg

Wysłać wszystko idzie, ale ja już raz zapłaciłem karę 170zł w DPD za przepierdzielony gabaryt za wydech podwójny wysłany w całości, chociaż był zaznaczony jako gabaryt.
2.7 m na 1.4 m . Koszt ponad 200 zł czy nawet 300 zł.

Lepiej przeciąć na 3 części i zrobić 1.7 m długość, 80 cm szerokość i 40 cm wysokość. Waga to ok 25 kg. Koszt dhl 50 zł

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Mam takie pytanie.. Po zdjęciu schowka pasażera, zauważyłem taką wtyczkę. Od czego może być?

ae9ddd67a547ba13a815b4955c62a543.jpg

A w prawym tylnym boczku mam taką:

9ddb9a19735aa3b38b0577d82700be0a.jpg

Od czego mogą być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysylal ktos podwojny wydech w calosci? Jakiego kuriera wybrac? Koszta mniej wiecej?

Wysyłać nie ale kupiłem i otrzymałem w calosci

d18b08f5611d4d106910609181dd78b9.jpg

Wysłać wszystko idzie, ale ja już raz zapłaciłem karę 170zł w DPD za przepierdzielony gabaryt za wydech podwójny wysłany w całości, chociaż był zaznaczony jako gabaryt.
2.7 m na 1.4 m . Koszt ponad 200 zł czy nawet 300 zł.

Lepiej przeciąć na 3 części i zrobić 1.7 m długość, 80 cm szerokość i 40 cm wysokość. Waga to ok 25 kg. Koszt dhl 50 zł

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Mam takie pytanie.. Po zdjęciu schowka pasażera, zauważyłem taką wtyczkę. Od czego może być?

ae9ddd67a547ba13a815b4955c62a543.jpg

A w prawym tylnym boczku mam taką:

9ddb9a19735aa3b38b0577d82700be0a.jpg

Od czego mogą być?

Wtyczka ze schowka jest od zmieniarka.

Wtyczka w bagażniku jest od gniazdka zapalniczki 12V

Mega rarytaśne dekory

http://allegro.pl/audi-rs4-exclusive-recaro-navi-serwis-szwajcaria-i6030546868.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...