Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to może ci też pomóc

http://www.willtheyfit.com/index.php?width=225&aspect=40&diameter=18&wheelwidth=8&offset=35&width2=225&aspect2=35&diameter2=19&wheelwidth2=9.5&offset2=35#content

u mnie na ori be przy 8j et35 jest 15mm do zewnętrznej krawędzi błotnika, ostatnio trochę się bawiłem i obniżyłem go jeszcze o 40mm i wtedy już jest koło 20mm

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

panowie orientujecie się gdzie można zakupić dobrego tipa za dobrą cenę? ;)http://allegro.pl/show_item.php?item=5754523633myślałem o tym ale nie odpisują na maila, a cena też dosyć spora za to + jest myślę, że za mocno zwężony, żeby był sens zakładać hmm?

Opublikowano

to może ci też pomóc

http://www.willtheyfit.com/index.php?width=225&aspect=40&diameter=18&wheelwidth=8&offset=35&width2=225&aspect2=35&diameter2=19&wheelwidth2=9.5&offset2=35#content

u mnie na ori be przy 8j et35 jest 15mm do zewnętrznej krawędzi błotnika, ostatnio trochę się bawiłem i obniżyłem go jeszcze o 40mm i wtedy już jest koło 20mm

Ja mam teraz u siebie 18" 8,5j et29 i bez żadnych dystansów są w sam raz

Tylko tak sie zastanawiam czy 9.5j z przodu nie bedzie za dużo , chodzi mi o prowadzenie ?

Opublikowano

No właśnie przeglądam audizine i bardzo mało kto ma z przodu 9.5j

Co do kalkulatora to minimalna różnica będzie ;)

19a356f91544967dbdec3bf67804d8e8.jpg

Bardziej do tyłu tak ale na zewnątrz minimalnie ;)

Opublikowano

Ale z profilem 40 przy 19' to nie kombinuj, 35 dawaj, bo na tym 40 to kartofel bedzie jak nie wiem !

Opublikowano

Napisz do H4mm3ra cz Akjama oni mają szerokie fele założone :wink:

W sumie to Tomekhxc też coś kombinować z szerokimienia felgami

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/296056-a4-b7-asb-quattro-s-linegwint1995j/page-10

U Tomka jeszcze nic nie było zakładane na samochód , czeka na wiosne

Ale z profilem 40 przy 19' to nie kombinuj, 35 dawaj, bo na tym 40 to kartofel bedzie jak nie wiem !

Tak tak 35 , pomyliłem się ;)

Coś takiego chciałbym mniej więcej osiągnąć , oczywiście nie aż taką mocną glebę

898c00ef7c6cb87a90722a88f217c405.jpg

... bo bym z domu na miasto nie dojechał ;)

I chodzi o takie same felgi

Opublikowano

Grubo :jerk:

Opublikowano

Po mojemu to by wlazlo, kapcie 215/35 nalozyc i siadlo by, jak zloto. :)

Opublikowano

215 naciągnięte na 9.5j to już dla mnie za dużo. Ale tak myślę ze 225 bedzie w sam raz ;)

Tu 215 naciągnięte na feldze 9.5J

86d67d7738c38b3fd56e2b4009b7167e.jpg

Ale też dużo zależy od opony bo każda inaczej siądzie

Myślę że 225 to minimum jak dla mnie ;)

Opublikowano

Panowie ale to nie są wymiary do B6 :grin:

Quwa takie są odpowiedzi jak byś się spytał o opony w technicznym :facepalm:

Dla mnie też jest to za dużo

Opublikowano

Panowie ale to nie są wymiary do B6 :grin:

Quwa takie są odpowiedzi jak byś się spytał o opony w technicznym :facepalm:

Dla mnie też jest to za dużo

:decayed: :decayed: :grin:

Tu też fajnie felga leży :kox:

eb2010007eabc73e6de25db65c1e3a6e.jpg

2d8591301f3397353dfcf44ddfae0722.jpg

Opublikowano

:jerk:

Opublikowano

Ale ten jest zapowietrzony, a to juz co innego. ;)

U mnie tak wygladalo z przodu 9J 215/35 et28 1BE.

image.jpg

image.jpg

Opublikowano

:hi:

Ktoś z Was brał jakieś części z Getem? Porównywałem koszt poduch i w ASO wychodzi 1157 zł, a w Getem 890 zł - spora różnica, chyba nie wynika z jakości towaru?

W ASO nie mam zniżek, być może znajomy by mi załatwił na warsztat kolegi, ale nie wiem czy jest sens fatygować. Pewnie nie będzie miał taniej niż 900 zł po zniżkach, o ile nie więcej....

Jak sądzicie, w Getem nie ma ryzyka?

Opublikowano

:facepalm: a ja się jeszcze niedawno bałem cz 8,5j et30 mi wejdzie :D


Bo większość osób w technicznym to znawccy :suicide_anim:

Opublikowano

:facepalm: a ja się jeszcze niedawno bałem cz 8,5j et30 mi wejdzie :D

Bo większość osób w technicznym to znawccy :suicide_anim:

Co Ty gadasz :decayed:

Jak sądzicie, w Getem nie ma ryzyka?

Turzol chyba już tam kupował ja też będę coś od nich brał bo mają dobre ceny :)

Opublikowano

:hi:

Ktoś z Was brał jakieś części z Getem? Porównywałem koszt poduch i w ASO wychodzi 1157 zł, a w Getem 890 zł - spora różnica, chyba nie wynika z jakości towaru?

W ASO nie mam zniżek, być może znajomy by mi załatwił na warsztat kolegi, ale nie wiem czy jest sens fatygować. Pewnie nie będzie miał taniej niż 900 zł po zniżkach, o ile nie więcej....

Jak sądzicie, w Getem nie ma ryzyka?

Brałem poduchę w getem i wszystko ok. Generalnie wszystkie ori części tam zamawiam i nigdy problemu nie było.

Opublikowano

Tomi a nie pamiętasz jak mikrofon ci sprawdzałem :grin:

Wiesz ze ten paciulko jak go przewiozłeś to zaraz springi kupił :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.