Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Stary skład zostaje bez zmian , nowi chętni przyłączenia do divisionu mogą przysyłać zgłoszenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

To gitara, bo nie chciało by mi się klepać od początku wszystkiego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany zamawial kiedys ktos cos z tego Aliexpress-a ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ci co nie chcą i ich B6 się nie nadaje, to rozumiem, że dalej mogą o coś raz na ruski rok zapytać :decayed:

(oczywiście o mody)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany zamawial kiedys ktos cos z tego Aliexpress-a ??

Cały czas niezmiennie od kilku lat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


BTW. czepiacie się Divisionu a temat Etapy budowy i podnoszenia mocy w 1.8T - Turbo, Chiptuning i Tuning Mechaniczny - Audi A4 Klub Polskajest od początku zaśmiecany pojedynczymi pytaniami mimo, że równolegle jest inny temat od tego typu rzeczy [b5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T TURBO - Turbo, Chiptuning i Tuning Mechaniczny - Audi A4 Klub Polska

nie jestem moderatorem... jeżeli bym był to bym zrobił tak, żeby to się jako-tako trzymało kupy. nie do mnie takie pretensje :hi:

A Ci co nie chcą i ich B6 się nie nadaje, to rozumiem, że dalej mogą o coś raz na ruski rok zapytać :decayed:

(oczywiście o mody)

oczywiście, że tak.. nic się w tej kwestii nie zmienia.

a który to już kablował do AudiTeam, że reaktywujemy Division? dziecinada.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


kupczak90, dnia 06 Marz 2016 - 17:03, napisał:

BTW. czepiacie się Divisionu a temat Etapy budowy i podnoszenia mocy w 1.8T - Turbo, Chiptuning i Tuning Mechaniczny - Audi A4 Klub Polskajest od początku zaśmiecany pojedynczymi pytaniami mimo, że równolegle jest inny temat od tego typu rzeczy [b5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T TURBO - Turbo, Chiptuning i Tuning Mechaniczny - Audi A4 Klub Polska

nie jestem moderatorem... jeżeli bym był to bym zrobił tak, żeby to się jako-tako trzymało kupy. nie do mnie takie pretensje

Nie mam pretensji do Ciebie, :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Division to było/jest grono osób co jakieś pojęcie ma i umie pomóc przy modach :wink:

Dziękuję dobranoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary skład zostaje bez zmian , nowi chętni przyłączenia do divisionu mogą przysyłać zgłoszenia ;)

[emoji106]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, a ze tak spytam ocb z tym divisionem? Co to daje, ze np ktos tam przynalezy itd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, a ze tak spytam ocb z tym divisionem? Co to daje, ze np ktos tam przynalezy itd?

Mateusz jak ci to opisać ...... zależy jak ktoś to odbiera , ogólnie nic nie daje , dla niektórych to "satysfakcja" dla innych tylko "nazwa" ale sama nazwa tego subforum "Pasjonaci" wiele wyjaśnia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pajda nie ten dział

Panowie i Panie , żeby było jasne , nie są tutaj zakazane pytania techniczne po to jest ten dział i temu jest poświęcony , każdy pisząc tutaj liczy na szybką i konkretną odpowiedz i tak jest , wiadomo grubsze sprawy tak jak wcześniej ktos napisał uzyskujemy w działach technicznych , tutaj luzne rozmowy utrzymywane na pewnym poziomie jak bywało do tej pory na tym polega funkcjonowanie Divisionu i tego sie trzymajmy żeby nie było niepotrzebnych ekscesów :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, a ze tak spytam ocb z tym divisionem? Co to daje, ze np ktos tam przynalezy itd?

Fejm plus zniżki na wódę i kokainę. O resztę gratisów pytaj Kajaka. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pajda nie ten dział

Panowie i Panie , żeby było jasne , nie są tutaj zakazane pytania techniczne po to jest ten dział i temu jest poświęcony , każdy pisząc tutaj liczy na szybką i konkretną odpowiedz i tak jest , wiadomo grubsze sprawy tak jak wcześniej ktos napisał uzyskujemy w działach technicznych , tutaj luzne rozmowy utrzymywane na pewnym poziomie jak bywało do tej pory na tym polega funkcjonowanie Divisionu i tego sie trzymajmy żeby nie było niepotrzebnych ekscesów :hi:

Tomek nie żebym się czepiał ale patrz post#74521 :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ale zapewniam cie za jedrekx nie miał nic złego na myśli , wszystkim nam zależy żeby division dobrze funkcjonował :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...