Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie,

Poszukuje lampki ledowe do oświetlenia tablicy rejestracyjnej.

Na Allegro jest ich masa. Macie jakiegoś sprawdzonego sprzedawcę?

Zależy mi żeby trochę poświeciły, nie robiły dyskoteki i błędami nie waliły.

Jesteś na forum od '09 i nie potrafisz z niego korzystać?

Cały temat o ledach http://a4-klub.pl/index.php?/topic/229778-moduly-led-do-naszych-a4/

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Afroo- znam temat o ledach.

Szukam całych lampek wraz z ledami a nie samych ledów, a to różnica. Gdybym chciał same ledy - z pewnością wziąłbym od Tomnika.

Napisałem w tym watku ponieważ ktoś jakiś spory czas temu wlasnie tu wklejał link od kogo takie lampki wziąć.

Spokojnej soboty, pozdrawiam.

Opublikowano

Napisz do Siemiana.

Opublikowano

Napisz do Siemiana.

Patrzcie państwo... On żyje :decayed:

Opublikowano

Afroo- znam temat o ledach.

Szukam całych lampek wraz z ledami a nie samych ledów, a to różnica. Gdybym chciał same ledy - z pewnością wziąłbym od Tomnika.

Napisałem w tym watku ponieważ ktoś jakiś spory czas temu wlasnie tu wklejał link od kogo takie lampki wziąć.

Spokojnej soboty, pozdrawiam.

Ja własnie zamontowałem te w B7, ładnie świecą, nic nie mruga, zero błędów, polecam :good:

http://allegro.pl/podswietlenie-led-rej-audi-a3-a4-b6-b7-a6-c6-a8-q7-i4960935228.html

Edytowane przez FroS-t

Opublikowano

Panowie ma ktos fotke lamp przednich bixow z zarnikami o barwie 4300K i postojowki tomnikowe te o cieplej barwie i o zimnej? Bo chcialbym zobaczyc, jak to wyglada i zdecydowac, ktore wybraac i kupic. :)

U mnie poszukaj,są foty :wink:

Opublikowano

Zapodaj mmsa, bo z telefonu to takie...szukanie. ;)

Opublikowano

Napisz do Siemiana.

Patrzcie państwo... On żyje :decayed:

Żyję, żyję, numer znasz :wink:
Opublikowano

Afroo- znam temat o ledach.

Szukam całych lampek wraz z ledami a nie samych ledów, a to różnica. Gdybym chciał same ledy - z pewnością wziąłbym od Tomnika.

Napisałem w tym watku ponieważ ktoś jakiś spory czas temu wlasnie tu wklejał link od kogo takie lampki wziąć.

Spokojnej soboty, pozdrawiam.

Ja własnie zamontowałem te w B7, ładnie świecą, nic nie mruga, zero błędów, polecam :good:

http://allegro.pl/podswietlenie-led-rej-audi-a3-a4-b6-b7-a6-c6-a8-q7-i4960935228.html

Ja ich nie polecam. Przed zimą wrzuciłem coś podobnego. Teraz świecą częściowo i czesto wywalaja błąd. Także zimy nie wytrzymaly....zastanawiam się teraz nad ori led lub osram led.

Opublikowano

Jak poznac ori blotnik przod do b6?

Opublikowano

Zapodaj mmsa, bo z telefonu to takie...szukanie. ;)

#277

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/202549-b6-aym-a4-b6-avant-25tdi-by-ucho/page-14

Postoje pod xenon brane,na kompie jutro mogę ci poszukać zdjęcia cieple/zimne bo powinienem takie mieć :wink:

Opublikowano

Afroo- znam temat o ledach.

Szukam całych lampek wraz z ledami a nie samych ledów, a to różnica. Gdybym chciał same ledy - z pewnością wziąłbym od Tomnika.

Napisałem w tym watku ponieważ ktoś jakiś spory czas temu wlasnie tu wklejał link od kogo takie lampki wziąć.

Spokojnej soboty, pozdrawiam.

Ja mam ori lampki od a5 cabrio. Pasują P&P

4H0 943 021 & 4H0 943 022

26474-LEDKennzeichenleuchte.jpg

Opublikowano

Witajcie.

Powiedzcie jaki mam kod wnetrza deski itd. N2L/QE

Nie moge nic z tego w internetach znalesc.

65f6ab85a680bdef0194bf566c7c35bb.jpg

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

N2L skora+speed

QE nie wychodzi

A jesteś pewien że chcesz 2,5?

Edytowane przez ucho.77

Opublikowano

N2L skora+speed

QE nie wychodzi

A jesteś pewien że chcesz 2,5?

Sluchaj a powiedz czemu nie?

Tyle sie o tych silnikach gada juz podobnie jak o 2.0tdi

Ja juz auto kupilem seria 180KM po programie 220 za smieszna kase wiec odrazu robie nowe walki sprawdzam wtryski i ograniam rozrzad i co mam sie martwic jak w dobrej cenie sie zmiescilem a auto porobione.

Malo tego jak tym sie jezdzi w Q masakra !!!

Odnosnie kodu tapiceri nic nie moge znalesc po tym kodzie .

Ps.znacie kogos kto lubuje sie w 2,5 tdi mam kilka pytan

Edytowane przez Frimuś

Opublikowano

powiem ci Marcin zdarzyło mi się tak samo kilka razy, 120km/h odcina turbo ,po po zgaszeniu i odpaleniu moc wraca ,ale u mnie turbo od nowości siedzi i myślę że jest przysyfione

Ok dzieki Panowie za podpowiedz , nowy M75 juz zamowilem ma wszelki wypadek ale tak jak mowicie raczej bede musial wyszarpac ta turbine i ja wyczyscic choc bardzo mnie to dziwi i smuci , ze po tak krotkim czasie mogla sie zapieprzc. Na ori turbo przelecialem jakies 350 tys km zanim ja musialem czyscic.

Panowie a jak domowym sposobem sprawdzic czy gruszka od turbo jest sprawna ?

Witam.

Wyzej opisany problem juz rozwiazany , nowy N75 moge zwrocic do ASO bo stary bangla w 100%. ? kasiora zaoszczedzona.

Powodem owego odcinania zaworu podcisnienia N75 a tym samym utraty mocy byl pekniety silikonowy lacznik (przeciety przez obejme ?) miedzy FMIC a jedna z rur dolotu.

Nowy lacznik zalozony i wsio gra i buczy jak nalezy , naszczescie obylo sie bez wyjmowania i czyszczenia turbiny.

Opublikowano

Jak szukasz konesera to Arturoo :wink:

Opublikowano

Panowie czy można przełożyć te elementy materiał bądź skóra do swoich boczków? Bo kupiłem boczki w skórze ale są styrane a moje praktycznie idealne.

A druga sprawa czy są jakieś preparaty do odrestaurowania skóry bo tylne boczki są jakby wypłowiałe.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.