Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze chyba kupilem od 3.0. Ten nie da rady bankowo?

Jeśli różnica jest w tej rurze to jak zrobisz sobie FMIC to nie będzie problemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Czy pas przedni (sam stelaz) rozni sie w benzynie i dieslu? Mial ktos z tym doczynienia?

jeśli chcesz do 1.9tdi to tylko od 1.8t pasuje ,reszta nie podejdzie
Aa wiesz moze jaki nr ma ten od 1.8?

nie znam nr ,ale wiem że pasują zamiennie ,wydaje mi się że nr jest taki sam jak w 1.9tdi

Nie pasuje ze względu na tą "rurę" która stanowi część dolotu?

od 1.8t pasuje bo też jest właśnie ta rura ,przerabiałem ten temat ,od innych benzyn i tdi nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ktoś kiedyś zarzucał jakiś pomysł odnośnie odgrzybiania klimy jakimś środkiem co się psika gdzieś w nagrzewnicę. Podpowiecie co to za środek i gdzie dokładnie trzeba go psiknąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RicS3

W tamtym roku przerabiałem temat kilku krotne ozonowanie nie dało rady a to cudo dało: http://www.norauto.pl/kosmetyki_i_konserwacja/preparat-do-klimatyzacji-i-nawiewow-400ml-tectane

W sumie to robiłem tym dwa razy. Drugi raz zgodnie z instrukcją :facepalm: i wtedy dało rade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Wurtha jest tez dobry specyfik, tylko kosztuje cos kolo 5 dyszek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie się to dokładnie wpsikuje?

Edytowane przez RicS3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było że nic się nie dłubie :) po usunięciu małej awarii od razu inaczej się zbiera ;)https://youtu.be/o7LBexU_frA

--------------------------------------------OOOO------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W golfie lecialem bezposrednio na parownik (demontowalem schowek, odkrecalem jakies pierdólki i mialem go odsloniętego) a ogolnie powodem byl smrod z nawiewow po wylaczeniu klimy, jak byla wlaczona i chlodzila to bylo git, a po wylaczenie yebao wilgocia/plesnia itd. Po zastosowaniu specyfiku nie dosc, ze smród zniknal to jeszcze przez jakis czas fajnie swiezutko i przyjemnie mi z nadmuchów pachło. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yes :)

--------------------------------------------OOOO------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a bylby ktos chetny na komplet mat grzewczych z okablowaniem z foteli typu sport , takie same jak S-linowe ale w materiale ???

Edytowane przez marcin9680
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem kto chce takie mieć :)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem kto chce takie mieć :)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Ok to czekam na wszelkie info. Za kilka dni powinienem je otrzymac od sprzedawcy a ja tylko potrzebuje same te gabczaste wklady foteli zas same maty moge pchnac bo ich nie wykorzystam.

Jak cos to wieczorem moge podeslac fotki na emaila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie szybkie pytanie, hamulce mi skrzypią jak stara wersalka głównie na postoju to słychać. Miał ktoś podobne objawy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie szybkie pytanie, hamulce mi skrzypią jak stara wersalka głównie na postoju to słychać. Miał ktoś podobne objawy?

Rozbierz wyczyść nasmaruj wszystkie sfoznie smarem do hamulców. Sprawdź czy przewody gumowe nie masz popękanych. A jeśli to nie pomoże szukaj w podcisnieniu. A może po prostu kończą się klocki.

naciepane z GT-I9195

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedzcie mi proszę łączniki stabilizatora montujemy tą dłuższą tuleją do stabilizatora? Po wymianie zawiechy coś mi stuka przed wymianą tych dźwięków nie mialem. Mam dylemat co do tego łącznika poprzednio mialem lema a tam trochę inaczej łączniki wyglądały niż te niwe skv. Stuka na nierownosciach i podczas jazdy jak szybko krece kierownicą lewo prawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glupie pytanie :kox: kupilem kiedys tunel od b7 wrzucilem do mojej b6 i od wtedy nie dziala zapalniczka :angry: myslicie ze coś ze sobą niewspółgra czy raczej zapalniczka out ? I przy okazji moze ktos poleci kogos kto ogarnie mapke do a4 b6 130km 1.9tdi na terenie trojmiasta ? :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...