Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hmmm póki co to nie ale ostatnio miałem astre na gwincie i po deskach wjechałem bez problemu.

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany mam zaciski przód zregenerowane i odmalowane na żółto 320mm.

400zł +kw. ktoś reflektuje?

Opublikowano

Na alledrogo idzie wyrwac za przyzwoite pieniądze. Szukaj od A6 C6 sedan, A4 B7 sedan, w których te listwy są z tworzywa i nie ma z nimi później problemu.

Dzieki [emoji106]

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Proszę :) chyba, że nie jesteś przywiązany do zamka/wkładki zamka w klapie to można brac od kombiaka. Łatwiej wyrwac w dobrej kasie.

Opublikowano

Proszę :) chyba, że nie jesteś przywiązany do zamka/wkładki zamka w klapie to można brac od kombiaka. Łatwiej wyrwac w dobrej kasie.

No w zyciu nie używałem tylnego zamka-wkladki :-)

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Proszę :) chyba, że nie jesteś przywiązany do zamka/wkładki zamka w klapie to można brac od kombiaka. Łatwiej wyrwac w dobrej kasie.

Takie cudo?

Coś musze jeszcze kupować?

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Nie wiem czy lampki w tej plastikowej i aluminiowej są identyczne (chyba tak), ale najlepiej będzie jak kupisz kompletną z lampkami. W komplecie powinny byc też "blaszki" mocujące (są trochę inne niż w aluminiowej i nie wiem czy pasują zamiennie?).

Potrzebujesz jedynie kompletną blendę/listwę, nic więcej.

Opublikowano

Na tej rurze plastikowej przy ścianie grodziowej

naciepane z GT-I9195

83d76007ba75ea6126773bdce021c4b2.jpg

naciepane z GT-I9195

czujnik wymieniony i TERAZ TO JEST MOC !!! :banan:

dzięki secio,

pierwsza naprawa która mnie kosztowała tylko 50 zł :D

Opublikowano

Na tej rurze plastikowej przy ścianie grodziowej

naciepane z GT-I9195

83d76007ba75ea6126773bdce021c4b2.jpg

naciepane z GT-I9195

czujnik wymieniony i TERAZ TO JEST MOC !!! :banan:

dzięki secio,

pierwsza naprawa która mnie kosztowała tylko 50 zł :D

Nie ma za co w sumie to nic nie pomogłem.

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

Na tej rurze plastikowej przy ścianie grodziowej

naciepane z GT-I9195

83d76007ba75ea6126773bdce021c4b2.jpg

naciepane z GT-I9195

czujnik wymieniony i TERAZ TO JEST MOC !!! :banan:

dzięki secio,

pierwsza naprawa która mnie kosztowała tylko 50 zł :D

Nie ma za co w sumie to nic nie pomogłem.

naciepane z GT-I9195

Skromna Bestia :hi:

Opublikowano

wywala mi cały czas błąd w radiu ,jest tak po zmianie z cII na cIII ,może ktoś pomoże

Address 56: Radio Labels: 8J0-035-1xx-56.clb
Part No SW: 8E0 035 186 AL HW: 8E0 035 186 AL
Component: R Concert2+ H02 0270
Revision: 00H02000 Serial number: AUZ1Z3H0814677
Coding: 0310301
Shop #: WSC 00031 210 91046
VCID: 71E2D79A57F30C94

1 Fault Found
01044 - Control Module Incorrectly Coded
000 - -
Freeze Frame:
Fault Status: 01100000
Fault Priority: 5
Fault Frequency: 1

Opublikowano

złe kodowanie masz przyjacielu w stosunku do wyposażenia auta

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

różnie kombinowałem i cały czas ten błąd,no nic wolną chwilą trzeba będzie się pobawić

Opublikowano

No przeciez w Trabancie tego nie da rady zrobic - to tak jakbys amelinium malowal

:kox:

Opublikowano

Panowie moze mial ktos podobny problem z otwieraniem/zamykaniem szyb (nie tylko z pilota, rowniez z przelacznikow w kabinie) ?!

Opublikowano

Panowie moze mial ktos podobny problem z otwieraniem/zamykaniem szyb (nie tylko z pilota, rowniez z przelacznikow w kabinie) ?!

https://youtu.be/MX5JOCDYg7w

a błędy w komforcie to

sprawdził?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Panowie moze mial ktos podobny problem z otwieraniem/zamykaniem szyb (nie tylko z pilota, rowniez z przelacznikow w kabinie) ?!

https://youtu.be/MX5JOCDYg7w

Odlaczales aku albo coś w tym stylu ??? Kiedy ci się to stało ???

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

KoJ@k widzę ze tobie też przednie drzwi opadły. Masz problem z ich lekkim domykane. A może słabe baterie w pilocie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.