Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Odczytam w etce jakie przełożenia główne są w skrzyniach biegów i dyfrach?

W elsawin , w Etce nie

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

Pany, potrzebuje porady :D Moja Magiel ma taki luz że masakra, a rok temu regenerowałem :/ Co lepiej zrobic, regenerować znowu czy używke ?

Tych magli się nie da zregenerować dobrze. Używkę z Exeo laduj

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

panowie bo w temacie nikt nie odpisuje to może ktoś tutaj miał taki przypadek bądź będzie wiedział o co chodzi.... otóż

Jaka może być przyczyna przy zmianie biegu na wyższy bądź redukuje auto zaczyna lekko szarpać najbardziej na zimnym silniku
Sprawa druga jak wciskam sprzęgło to obroty od razu nie spadają tylko najpierw szybko podskoczą i dopiero opadają tak jak bym za szybko wciskał sprzęgło a za wolno puszczał gaz a wcale tak nie robię? Co to może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używkę z Exeo laduj

Podejdzie p&p ?

To jest to samo co b6/b7

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz te żaróweczki świecą na 30%? Kurcze nie pamiętam czy mój moduł jest od Proeltec, ale na pewno długie świecą na 30% mocy po odpaleniu samochodu. Z chęcią bym kupił właśnie żarówki co dają zimny odcień bo te żółte światła nie wyglądają :doh:

Tak na foto one świecą na 30%. Fajne jest przy tych żarówkach że jak nie są zapalone odbłyśnik nie jest cały bardzo niebieski i nie zwraca na siebie to uwagi..inaczej było by gdyby szkło żarówki było całe niebieskie..

Kaman ja mam na 30% drl :wink: zdjęcia już swego czczaczasu tu wkleiłem i jesjestjak u Łukasza

właśnie u Ciebie zobaczyłem te żarówki i dlatego kupiłem ;)

Edytowane przez ?uki28.08
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym kupowal ori uzywke z jak najmlodszej Audi czy Exeo , ja tak zrobilem gdy jakims cudem szlak trafil oslone przegubu wewnetrznego. Za kompletna os z Alledrogo dalem jakies 200zl i juz ponad 4 lata smigam bez problemow.

A na ktora strone potrzebujesz ?

Najprawdopodobniej Na prawą strone (pasazera) potrzebuje tą półoś. Tez chyba wezmie uzywke, tylko kurde skad tu wziasc w miare pewną/świeżą?! A jakie mieliscie objawy przy tych wewnetrznych, jak Wam padaly ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym kupowal ori uzywke z jak najmlodszej Audi czy Exeo , ja tak zrobilem gdy jakims cudem szlak trafil oslone przegubu wewnetrznego. Za kompletna os z Alledrogo dalem jakies 200zl i juz ponad 4 lata smigam bez problemow.

A na ktora strone potrzebujesz ?

Najprawdopodobniej Na prawą strone (pasazera) potrzebuje tą półoś. Tez chyba wezmie uzywke, tylko kurde skad tu wziasc w miare pewną/świeżą?! A jakie mieliscie objawy przy tych wewnetrznych, jak Wam padaly ??
Mam taka z końcówka AT. Stan bdb. Założyłem od kierowcy i druga została.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, potrzebuje porady :D Moja Magiel ma taki luz że masakra, a rok temu regenerowałem :/ Co lepiej zrobic, regenerować znowu czy używke ?

ładuj servo, jakby co to wiązke Ci ogarne :decayed:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie szanowni czy ktos z Was posiada na sprzedaz komplet 4 lub pojedynczo , pompowtryskow BA do AWX-a ??? PILNE !!!!

Oczywiscie sprawne ?

Edytowane przez marcin9680
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy jest ktoś tu na klubie i czy ogólnie jest to wykonalne - chodzi mi o wykonanie otworów na pdc.

Mam zwykły zderzak z PDC, ale chce kupić od s-line i dołożyć do niego PDC.

Niby są w zderzakach oznaczone miejsca w których należy wykonać otwory, ale jak to się ma w praktyce?

Czy lepiej rezać po prostu sam dół do mojego zderzaka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby tak, ale fabryczne otwory mają taki ładny frez dookoła, delikatny rancik. Myślę, że raczej ciężko będzie to zrobić żeby wysżło jak ori.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I musisz miec mocowania do czujnikow ktore jest nie tak latwo dostac. W aso tego nie kupi. Czasem ktos na forum wystawi a jak nie to szukac jak najtaniej ori pod czujniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to nie bedzie to za estetycznie wygladalo i z ori czujnikami bedzie srednio, co innego gdybys zakladal te takie czujniki z kolnierzykami, to wtedy te wyciete ranciki by zakryly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i jak posiada ktos sprawny pompowtrysk BA do AWX-a na sprzedaz ?

Jeszcze jedno pytanko , czy uszkodzony pompowtrysk podczas jazdy moze wydawac jakis dzwiek ? Tak jakby ktos wlozyl kij do krecacego sie wentylatora , tak to dla mnie brzmi. Na postoju jak sie wkreca silnik na obroty tak 3 tys. i pojawi sie ten dzwiek to az bardziej silnikiem telepie. Nie pojawia sie ten dzwiek za kazdym razem. Znajomy anglik , mechanik powiedzial mi , ze to jedna z pompek i odczyty po podlaczeniu kompa tez na to wskazywaly i po wymianie wsio ustalo ale zato szlak trafil kolejna pompke , ktora wczoraj wymienilem i wkoncu ustapily problemy z odpalaniem auta zwlaszcza jak byl rozgrzany. Jednak dzisiaj znow pojawil sie ten dziwny dzwiek a po podlaczeniu kompa podczas jazdy , wskazania popowtrysku na 3cim cylindrze (grupa 013 - korekcje dawek paliwa) wskazywaly 2.33

Edytowane przez marcin9680
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I musisz miec mocowania do czujnikow ktore jest nie tak latwo dostac. W aso tego nie kupi. Czasem ktos na forum wystawi a jak nie to szukac jak najtaniej ori pod czujniki

do B7 nie są te same? ostatnio z ASO kumpel brał i nie było problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to mocowanie czujników to najmniejszy problem, bo tak jak napisałem mam swój zwykły zderzak z pdc więc mogę wziąc z niego.

Na przedni zderzak są dostępne w ASO w razie czego i można normalnie kupić tylko kwestia co będzie mniejszym złem..

Cały zderzak s-line i dorezanie PDC czy mój zderzak z PDC i dorezanie dokładki s-line?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy jest ktoś tu na klubie i czy ogólnie jest to wykonalne - chodzi mi o wykonanie otworów na pdc.

Mam zwykły zderzak z PDC, ale chce kupić od s-line i dołożyć do niego PDC.

Niby są w zderzakach oznaczone miejsca w których należy wykonać otwory, ale jak to się ma w praktyce?

Czy lepiej rezać po prostu sam dół do mojego zderzaka?

Wiercenie żaden problem wygląda estetycznie i jak ktoś nie wie, że PDC było dokładane to się nie zorientuje ;) Robiłem tak u siebie, mocowania kupiłem na szrocie. Cena za komplet ok 50zł. Możesz też szukać uszkodzonego zderzaka z PDC za grosze i mocowania odkleić jak trafisz.

Fotki znajdziesz u mnie w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam dokładałeś sobie te PDC? Ja mam zderzak z PDC tylko zwykły nie s-line, ale chyba mocowania i czujniki pasują?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...