Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

B8 pasuje idealnie na adapterach tylko i wyłącznie do ori bixenonu w b6.

Jeśli masz zwykle bądź sam xenon trzeba rozklejac i rzeźbic mocowania. I w tym wypadku o wiele lepiej podchodzi projektor hella 3 który też bardzo ładnie świeci

A jak poznam czy mam bixa czy zwykłego xenonu ?? ( sorki za te pytania ale w B6 jestem amatorem jeszcze )

I co muszę zmienić dokupić żeby przejść ze zwykłego xenonu na bixa w razie co ??

To już będę szukał gratów

pozdrawiam

Edytowane przez bartekzks

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zobacz gdzie jest przetwornica. Jeżeli z tyłu na dekielku to bix jeżeli pod lampa to xenon.

Aby przejść na bixenon musisz kupić nowe projektory bixenonowe. I je wymienić.

Jak chcesz to mam soczewki.

Opublikowano

Ja sie zastanawiam czy projektory Hella 3 wejdą zamiast tych z A4 B8

Opublikowano

Ładnie ci to święci

A można do ori halo jakąś inna żarówkę założyć co by podobnie do xenonu świeciła?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ładnie ci to święci

A można do ori halo jakąś inna żarówkę założyć co by podobnie do xenonu świeciła?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

No właśnie ja mam H11 na LED i świeci to powiem szczerze jak xenon

Opublikowano

Ładnie ci to święci

A można do ori halo jakąś inna żarówkę założyć co by podobnie do xenonu świeciła?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

No właśnie ja mam H11 na LED i świeci to powiem szczerze jak xenon

Jest błąd na fis?
Opublikowano

Ładnie ci to święci

A można do ori halo jakąś inna żarówkę założyć co by podobnie do xenonu świeciła?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

No właśnie ja mam H11 na LED i świeci to powiem szczerze jak xenon

Jest błąd na fis?

Brak błędów

Opublikowano

To daj linka od kogo kupowałes żeby na minę się nie wyebac

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

To daj linka od kogo kupowałes żeby na minę się nie wyebac

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Te dokładnie brałem

http://allegro.pl/show_item.php?item=6025758361

Opublikowano

Coś na poprawę humoru :-)

c5eb095e720106898c966a86089f2473.jpg

naciepane z GT-I9195

Sorry za jakość

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

Zobacz gdzie jest przetwornica. Jeżeli z tyłu na dekielku to bix jeżeli pod lampa to xenon.

Aby przejść na bixenon musisz kupić nowe projektory bixenonowe. I je wymienić.

Jak chcesz to mam soczewki.

Jak mam powiedzmy kompletne bixy już z soczewkami z B8 to montaż P&P w miejsce starych ??

Dzięki za info jak poznać bixy od zwykłych xenonow

Opublikowano

jak masz xenon to przekładasz i działają

Opublikowano

Dużo roboty jest z wymianą maglownicy? Warto robić servotronic? Jakie są tego koszty? Mam luz na maglownicy i muszę wymienić.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Opublikowano

To daj linka od kogo kupowałes żeby na minę się nie wyebac

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Te dokładnie brałem

http://allegro.pl/show_item.php?item=6025758361

Bry :hi:

i one pasują p&p?

Opublikowano

koledzy ile jest wart relanie uzywany kpl wydech (od katalizatora) przelot, same koncowe tlumiki

firmy tonybanks.co.uk do 1.8t

Opublikowano

To daj linka od kogo kupowałes żeby na minę się nie wyebac

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Te dokładnie brałem

http://allegro.pl/show_item.php?item=6025758361

Bry :hi:

i one pasują p&p?

Wszystko pasi, przetwornice przykleiłem do belki wzmacniającej od wewnątrz - tam jest taka wnęka gdzie się ładnie chowają.

Opublikowano

do 1500 wolaj:) w b6 miałem wydech tonego banksa i koles robi dobre wydechy :)

Opublikowano

Dużo roboty jest z wymianą maglownicy? Warto robić servotronic? Jakie są tego koszty? Mam luz na maglownicy i muszę wymienić.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Sprawdzałeś czy da się coś zrobić z tym luzem?

https://drive.google.com/file/d/0B0dJexHLU-b8cHBZajBDdEJ3UUk/view?usp=sharing

Z kosztami to w tysiaku powinieneś się zmieścić z wymianą na Servotronic. Czy warto? Jak dużo manewrujesz to tak bo kręcenie kołem w miejscu to sama przyjemność, na trasie jest zbędnym gadżetem.

Oczywiście gdybyś wymieniał magiel to nie zastanawiaj się długo - bierz ten lepszy :D

Edytowane przez BeyerBrown

Opublikowano

Co do kasowania luzu to nie próbowałem,, ale magiel aż stuka także to chyba nic nie da. Jak w klocku się zmieszcze razem z wiązka to pełen luz

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Opublikowano

Co do kasowania luzu to nie próbowałem,, ale magiel aż stuka także to chyba nic nie da. Jak w klocku się zmieszcze razem z wiązka to pełen luz

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

wiązka to grosze :) wal na pw :wink:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.