Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:decayed:

Gekon-DinoAnimals-11.jpg

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:grin::grin::grin:

Opublikowano

:kox:

Opublikowano

ogólnie fajny pomysł z tymi blaszkami tylko mi sie wydaje ze troche za duże, cały zacisk zakrywają :wink:

Opublikowano

Nie zakrywają :naughty:

Opublikowano
:) :) gekon byłby fajny i oryginalny. Ten że zdjęcia ugory jest śmieszny :)
Opublikowano
bfaa563d13822c09c9a63ab51104fbfc.jpg
Opublikowano

Kij z tym czy to passat czy nie passat mógł to być nawet trabant. Sam fakt ze zdjęło lakier.

tak to jest w dzisiejszych czasach, jak ludzie myślą że znają się na wszystkim próbują na kogoś aucie nie wyjdzie , no cóż. Później klient chce reklamacji to go zlewają...

Opublikowano

Jutro jadę do tego warsztatu szef ma obejrzeć zobaczymy co stwierdził

Opublikowano

Gekona miałem. Wczoraj w pokoju... Na suficie

U nas to normalne...

[emoji51]

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez GreGoriO

Opublikowano

ogólnie fajny pomysł z tymi blaszkami tylko mi sie wydaje ze troche za duże, cały zacisk zakrywają :wink:

to samo na fb napisałem :P ciut za duże i nie widać "koloru" zacisku już ;)

Opublikowano

ogólnie fajny pomysł z tymi blaszkami tylko mi sie wydaje ze troche za duże, cały zacisk zakrywają :wink:

to samo na fb napisałem [emoji14] ciut za duże i nie widać "koloru" zacisku już ;)
Ogarniemy

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Witam . Koledzy potrzebuje potwierdzenia czy dobrze rozumuję . Mianowicie chodzi mi o podłączenie airbag foteli pasażer, kierowca do instalacji w podłodze kostka żółta. W fotelach w kostce żołta airbag są dwa przewody biały i niebieski a w kostce podłoga są trzy przewody biały niebieski i brąz. Jesli odłącze brązowy i zaizoluję go następnie podłączę do kostek to czy będzie wszystko działało ok. Czy ewentualnie muszę przerobić kostkę z fotela na trzy przewody aby było tak samo jak w kostce w podłodze?. Pozdrawiam

Opublikowano

Panowie może ktoś sprawdzić w etce albo też wie :decayed: ile potrzebuje oleju do skrzyni o oznaczeniu GDZ. 1.8t 190km 2003r quattro 6-biegów. Ile wchodzi do mostu też by się przydało.

W instrukcji wyczytałem że 2.2l a gość w sklepie mówi że wie lepiej i wchodzi 3.5l.

Opublikowano

Panowie może ktoś sprawdzić w etce albo też wie :decayed: ile potrzebuje oleju do skrzyni o oznaczeniu GDZ. 1.8t 190km 2003r quattro 6-biegów. Ile wchodzi do mostu też by się przydało.

W instrukcji wyczytałem że 2.2l a gość w sklepie mówi że wie lepiej i wchodzi 3.5l.

filling quantity:

optional:

see workshop manual

2.25 ltr.

G 052 911 A2

Model data: FJP,FTX,ENM,

GMB,GBP,GBK,

ENL,FJU,GBS,

FEC,GBQ,FTW,

FPS,FTW,ENN,

GBN,GDT,ENW,

GBR,ENQ,GBL

Opublikowano

Do tylnego mostu wchodzi 1,5l oleju przekładniowego G 052 145 sprzedawanego w bańkach po 0,5l (końcówka A1) lub 1l (końcówka S2) a do skrzyni GDZ dokładnie 2,5l syntetycznego G 052 911 A (SAE 75W90)

3,4l wchodzi do skrzyń ENV, FTM i GBB które to współpracują z V6 2.5TDI

:hi:


Panowie może ktoś sprawdzić w etce albo też wie :decayed: ile potrzebuje oleju do skrzyni o oznaczeniu GDZ. 1.8t 190km 2003r quattro 6-biegów. Ile wchodzi do mostu też by się przydało.

W instrukcji wyczytałem że 2.2l a gość w sklepie mówi że wie lepiej i wchodzi 3.5l.


filling quantity:
optional:
see workshop manual
2.25 ltr.
G 052 911 A2
Model data: FJP,FTX,ENM,
GMB,GBP,GBK,
ENL,FJU,GBS,
FEC,GBQ,FTW,
FPS,FTW,ENN,
GBN,GDT,ENW,
GBR,ENQ,GBL

ELSA wypluła mi, że w GDZ wchodzi dokładnie 2,5l oleju...


Samochody bez układu chłodzenia oleju przekładniowego:

Wartość wymagana: poziom oleju 4 ±1 mm poniżej dolnej krawędzi otworu wlewu oleju.

Samochody z układem chłodzenia oleju przekładniowego:

Wartość wymagana: poziom oleju 9 ±1 mm poniżej dolnej krawędzi otworu wlewu oleju.

Te z układem chłodzenia są montowane z 2.5TDI

Edytowane przez BeyerBrown

Opublikowano

Dzieki wielkie za odpowiedzi.

Chyba zamowie 4l i jak do skrzyni pod korek wejdzie 2.5 to reszta zostanie do mostu. A jakby potrzeba ponad 3l to akurat bedzie. Dzięki.

Opublikowano

Do mostu wg. ELSY wchodzi inny olej, chyba, że jest on też zamienny na 75W90

Opublikowano

panowie ma ktos dojscie do nowych opon? Potrzebuje 2szt 235/35/19 jakiej firmy kupic? Nie chce napewno nic z gornej polki bo moze felgi w zime sprzedam ale potrzebuje 2nowe badz uzywki ale igly jak ma ktos na sprzedanie

pisz do Wandeja ;)

Opublikowano

Kto oprócz bidzia robi oświetlenie wnętrza na ledach ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.