Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany mając PDC przód+tył dużo zostało jeszcze do rzeźby do podłączenia Homelinka? Z potrzebnych części mam tylko daszek, moduł to nie problem bo wala sie tego troche, reszta gratów to uchwyt który pewnie tylko w serwisie kupie. Wiązke do homelinka ktoś ma może, są jakieś gotowe?

Ty głombie nie wiesz do kogo się udać? :decayed: popraw się synek, bo znowu Ci zorganizuje hefta na ricardo :grin:

H4mm3r, na Twoją wątrobe też przyjdzie pora, czekaj na swoją kolej :decayed:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Spoko do marca już dużo nie zostało :grin:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:kox:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

:kox: wiem jak to sie skonczy

Opublikowano

:hi:

:kox: wiem jak to sie skonczy

normalnie, tak jak zawsze :grin:

Opublikowano

:hi:

:kox: wiem jak to sie skonczy

normalnie, tak jak zawsze :grin:

szach mat :polew:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Powitac

Wszystko ok z obrotami, moca itp. a tu taki bład.... wiecie co gdzie jak????

No i czego dotyczy ten bład??? Dodam ze check nie swieci sie.....

1 Fault Found:

16891 - Idle Control System RPM: Higher than Expected.
P0507 - 001 - Upper Limit Exceeded - Intermittent

Edytowane przez Marecki1

Opublikowano

Panowie, nie ma ktoś wtyczki o nr 8L0 972 980? Jest to wtyczka od przycisku otwierania klapy bagażnika. A wygląda tak (druga wtyczka)

108fb334894e34527e2c1bf429a87b9a.jpg

Edytowane przez RicS3

Opublikowano

być może ja mam :) caly karton wtyczek mam i po tym numerze co napisales ta wtyczka pasuje jeszcze cos czegos innego


Panowie ma ktoś numer do gwertego ?

Opublikowano

Panowie jest tu ktoś z okolic z Radomia? Szwagier chce kupić a6 c5 4.2, a mamy 350 kilometrów do miejscowosci Zwoleń.

Może ktoś by obejrzał za flaszkę i porobił real foto?

Edytowane przez damian92x

Opublikowano

Pany pod hebel 345 oslony trzeba wymieniac, czy nie koniecznie?

Opublikowano

Pany pod hebel 345 oslony trzeba wymieniac, czy nie koniecznie?

ja nie wymieniałem , co innego tył

Opublikowano

Dzieki. :)

Opublikowano

Czy w kabinie jest może jakiś "+" po alternatorze?

I czy w miarę łatwo dostępny?

Niedawno pytałem, ale nie mogę znaleźć....

Opublikowano

Chyba przy pedalach jest

Opublikowano

Czy w kabinie jest może jakiś "+" po alternatorze?

I czy w miarę łatwo dostępny?

Niedawno pytałem, ale nie mogę znaleźć....

Do licznika idzie sygnał który pojawia się gdy jest ładowanie [gaśnie kontrolka ładowania] zielona kostka pin 14 bodajże ;)

Edytowane przez Ra4al

Opublikowano

Panowie mam pytanie odnośnie swoich felg ponieważ nie rozumiem albo nie widzę problemu może któryś z was będzie potrafił określić szczerze sprawę :lol: Mam na sprzedaż ori felgi 17 cali lub chcę je zamienić (http://a4-klub.pl/index.php?/topic/372042-sprzedam-ori-felgi-audi-opony/) i teraz pytanie bo nie mogę ich za *uja sprzedać i nie wiem dlaczego gdy obok mnie sprzedają się inne koła jakiś nie znanych firm w podobnych cenach lub porysowane do odświeżania. Piszę szczerze dałem za same felgi 950 zł a chcę sprzedać/zamienić z oponami już za te 900 co jest nie tak?

te felgi to jakieś gówno?
a może nie warte ceny czy o co chodzi?

powiedzta pany szczerze abym wiedział na czym stoje :grin:

Opublikowano

MOIM ZDANIEM te felgi nie pasują do b6... Wyglądają na tyle masywnie, że dobrze by wyglądały na np Q3...

Opublikowano

Nie wyglądają I jak dobrze kojarzę mają słabe ET w okolicy ~50.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

powiedzta pany szczerze abym wiedział na czym stoje
nie płacz :decayed: wystaw gdzie indziej tez nie tylko forum
Opublikowano

Czy w kabinie jest może jakiś "+" po alternatorze?

I czy w miarę łatwo dostępny?

Niedawno pytałem, ale nie mogę znaleźć....

Do licznika idzie sygnał który pojawia się gdy jest ładowanie [gaśnie kontrolka ładowania] zielona kostka pin 14 bodajże ;)
potwierdzam, niebieski kabelek.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.