Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to czym się różnią, że pod jedne podchodzi tarcza 345 a drugie 320? Pod zacisk z A4 B7 z jarzmem z S4 można założyć tarczę 345 i będzie git a tylko z A6 C6 są problemy?

Jak zrobisz mixa zacisk 320 i jarzmo 345 to będzie klocki blokować...

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie czy jakieś oznaczenie na wlepce serwisowej mówi o tym czy lusterka są podgrzewane lub nie?

Opublikowano

Wyjmij wklad i bedziesz wszystko widzial, czy maja piny do wpiecia, czy gole.

Opublikowano

Panowie czy jakieś oznaczenie na wlepce serwisowej mówi o tym czy lusterka są podgrzewane lub nie?

6XD kod podgrzewanych lusterek.

Opublikowano

Panowie czy jakieś oznaczenie na wlepce serwisowej mówi o tym czy lusterka są podgrzewane lub nie?

6XD kod podgrzewanych lusterek.

Dzięki Artur. Ja mam u siebie 6XE czyli z tego co udało mi się znaleźć to podgrzewane i el. składane. Co do drugiego nie mam wątpliwości to podgrzewania nie stwierdziłem? Lustro się robi ciepłe po włączeniu podgrzewania tylnej szyby?

Edytowane przez damian92x

Opublikowano

Tak, no i para z lusterka znika - tak jest chyba najlepiej to sprawdzic, bo to cieplo "na ręke" czasami jest ciezko wyczuc. ;) wyjmij wklad, a wszystko sie wyjasni.

Opublikowano

to czym się różnią, że pod jedne podchodzi tarcza 345 a drugie 320? Pod zacisk z A4 B7 z jarzmem z S4 można założyć tarczę 345 i będzie git a tylko z A6 C6 są problemy?

Jak zrobisz mixa zacisk 320 i jarzmo 345 to będzie klocki blokować...

dlaczego? i co nie będą odbijać czy co?

Opublikowano

Pany

Czy te amorki Sachs to sa ORI audi czy jak???

Nr.

81-4903-557 641

8E0 413 031 BF

Da rade załozyc na nie talerzyki od B5 ???

Opublikowano

Tak, no i para z lusterka znika - tak jest chyba najlepiej to sprawdzic, bo to cieplo "na ręke" czasami jest ciezko wyczuc. ;) wyjmij wklad, a wszystko sie wyjasni.

No skoro wlepka mówi, że mam to chociaż teoretycznie powinien mieć. Czuć nie czuje jak dotknę żeby było cieplejsze (u szwagra zimą w a6 c5 to aż para leciała jak włączał). Wydaje mi się, że coś skopane jest, bo nawet w deszczu tych kropli jakoś nie "osusza". Będę musiał zbadać temat.

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

to czym się różnią, że pod jedne podchodzi tarcza 345 a drugie 320? Pod zacisk z A4 B7 z jarzmem z S4 można założyć tarczę 345 i będzie git a tylko z A6 C6 są problemy?

Jak zrobisz mixa zacisk 320 i jarzmo 345 to będzie klocki blokować...

dlaczego? i co nie będą odbijać czy co?
Szczegółów nie wiem.

Może DEV wie dlaczego tak się robi. On sam nie poleca mieszać tak tych zestawów - a na hamulcach zjadł zęby.

Opublikowano

siemka mam pytanie czy ktoś mi powie jak będzie wyglądać u nas (w b6) felga 18'' 9,5J ET35 5x112 czy nie bezie za szeroka?

Opublikowano

siemka mam pytanie czy ktoś mi powie jak będzie wyglądać u nas (w b6) felga 18'' 9,5J ET35 5x112 czy nie bezie za szeroka?

9.5J przy tym ET będzie ciężko. 8.5J jest prawie że na równo z rantami błotników.

Edytowane przez C4NC3R

Opublikowano

Do przodu będzie ciężko z tyłu igła ;)

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ok dzięki za info niestety znalazłem felgi ktore mega mi sie podobaja i nie moge znalez z inna szerokością

Opublikowano

siemka mam pytanie czy ktoś mi powie jak będzie wyglądać u nas (w b6) felga 18'' 9,5J ET35 5x112 czy nie bezie za szeroka?

Przy dobrej glebie i naleśnikach 215/35 wejdą.

Mowa o przodzie bo tył w sam raz.

Opublikowano

Tylko zeby profil 35 w 18' dobrze wygladal to ta gleba musi byc napraaawde dobra !!

Opublikowano

Aaa bo to o osiemnastkę chodzi. Nie zauważyłem. :facepalm: To w takim razie nie wiem nie znam się zarobiony jestem! :decayed:

Edytowane przez afroo.

Opublikowano

Panowie, nie A4 ale też Audi :decayed: Kumpel ma taki problem w A3 2010r "Nie działa mi telefon, prawa część kierownicy AUX i radio łapie tylko zetke". Ktoś coś?

Radio Concert

205.jpg

Edytowane przez Zieluu

Opublikowano

Gdzies kiedys wyczytalem ze podgrzewanie lusterek dziala dopiero jak temp spadnie ponizej +5*C

Opublikowano

Czy wkład popielniczki w wersji 1 i 2 dn jest taki sam?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.