Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
2 minuty temu, Wojtek_A4 napisał:

Koledze pluje olejem z wydechu w 1.9.

Auto kopci na niebiesko.

100% turbo czy moze byc cos jeszcze ?

..nie daj boże Pierścienie..

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
1 minutę temu, megafaka napisał:

..nie daj boże Pierścienie..

No wlasnie jak to sprawdzić ?

Auto stało z 3 miesiące nie odpalane a poszlo od strzala bez najmnijeszego zajekniecia, dziwnych dzwiekow itp.

Chodzi bardzoo ladnie.

tylko pluje olejem...

 

Opublikowano
2 minuty temu, Wojtek_A4 napisał:

No wlasnie jak to sprawdzić ?

Auto stało z 3 miesiące nie odpalane a poszlo od strzala bez najmnijeszego zajekniecia, dziwnych dzwiekow itp.

Chodzi bardzoo ladnie.

tylko pluje olejem...

 

..skoro dobrze pali nie ma dymienia z rury,weź się w pierwszej kolejności za ...turbinkę

Opublikowano
3 minuty temu, megafaka napisał:

..skoro dobrze pali nie ma dymienia z rury,weź się w pierwszej kolejności za ...turbinkę

trochę dymi  na niebiesko ale nie zawsze i delikatnie....

 

Jeśli ktoś ma zaufany warsztat gdzie regenerują turbo dajcie znac bo cala masa tago dzisiaj,,,,

Opublikowano
8 minut temu, Wojtek_A4 napisał:

trochę dymi  na niebiesko ale nie zawsze i delikatnie....

 

Jeśli ktoś ma zaufany warsztat gdzie regenerują turbo dajcie znac bo cala masa tago dzisiaj,,,,

..sprawdź stan oliwy na zimnym silniku ( czy nie jest przypadkiem na max ) oraz drożność odmy - która może nie domagać i wówczas będzie wywalać nadmiar oleju przez Turbo własnie..

Jeżeli nie przyniesie to pozytywnych rezultatów , to zmierz u mechanika na garnkach ciśnienie no i Turbinkę...

Edytowane przez megafaka

Opublikowano

:hi:

Panowie mam pytanie. Jaka powinna być klasa wagowa/oznaczenie sprężyn 1be/1bv przedniej osi dla awx'a z quattro?

Opublikowano

zerknij jakie masz teraz we wlepce ,w avant masz ją pod tylną kanapą

Opublikowano



..sprawdź stan oliwy na zimnym silniku ( czy nie jest przypadkiem na max ) oraz drożność odmy - która może nie domagać i wówczas będzie wywalać nadmiar oleju przez Turbo własnie..
Jeżeli nie przyniesie to pozytywnych rezultatów , to zmierz u mechanika na garnkach ciśnienie no i Turbinkę...


Pierścienie mogły się zapiec, zaschniety olej jedynie. Wynik pomiaru stopnia sprężania będzie wzorowy. Jeżeli było dobrze a po kilku miesiącach postoju się zaczęło, myślę że to najbardziej prawdopodobna opcja.

Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Panowie mam pytanie. Dolna kratka to zwykła czy s line?

Audi a4 b6 atrapka w maske Trablice - image 1

Opublikowano
4 godziny temu, daro84.pl napisał:

Panowie mam pytanie. Dolna kratka to zwykła czy s line?

Audi a4 b6 atrapka w maske Trablice - image 1

Wyglada jak z Cabrio 

Sprawdz numer i bedzie wszystko jasne 8E0 807 647 D 01C

Opublikowano
8 godzin temu, greg2505 napisał:

zerknij jakie masz teraz we wlepce ,w avant masz ją pod tylną kanapą

Zapomniał dopisać: auto jest po swapie z 2,5 na 1,9 :)

Opublikowano
Zapomniał dopisać: auto jest po swapie z 2,5 na 1,9 [emoji4]
Pakuj sprężyny eibach -30, lepszy komfort niż 1be. Na temat klas wagowych powstało swojego czasu kilka wątków. Montujac wdg klasy wagowej z wlepy skutek zazwyczaj był jednej osi wyżej. Powstała teoria by obniżyć kl. wag.

Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ja mam 8 klasę wagową , a znajomy 7 i obu przypadkach ok 64mm do nadkola jest

Opublikowano
45 minut temu, slimaczek89rz napisał:

Zapomniał dopisać: auto jest po swapie z 2,5 na 1,9 :)

To pakuj eibachy z 1.8t i będziesz zadowolony ?

Opublikowano

Wszystko zależy jak nisko chce opuścić auto

Opublikowano
11 godzin temu, slimaczek89rz napisał:

:hi:

Panowie mam pytanie. Jaka powinna być klasa wagowa/oznaczenie sprężyn 1be/1bv przedniej osi dla awx'a z quattro?

U mnie było 0JG, ale raczej szukaj o kategorię niżej. Ładniej będzie ;)

Opublikowano

Da redę założyć lotke sline avant do zwykłej klapy?

Opublikowano
7 godzin temu, slimaczek89rz napisał:

Da redę założyć lotke sline avant do zwykłej klapy?

bez problemu klapy po za otworami pod lotkę niczym się nie różnią, sam montowałem  u siebie do zwykłej klapy

Opublikowano
2 godziny temu, greg2505 napisał:

bez problemu klapy po za otworami pod lotkę niczym się nie różnią, sam montowałem  u siebie do zwykłej klapy

Na czym ją przymocowałeś? wierciłeś dziury w klapie czy na kleju?

Bo moje jest troche zmęczona i do tego nie działa grzanie :facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.