Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

siema elita

ile wartę są halogeny do Audi S4 B6 w bardzo dobrym stanie

Jak masz na sprzedarz to jestem zainteresowany

Słyszałem że ciężko kupić używki a za nowe trzeba sporą kasę wybulić . Ile proponujesz

---------- Post dopisany at 21:17 ---------- Poprzedni post napisany at 21:16 ----------

:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

PUMA ty masz scieme szyb fabrycznie czy robiles? Twoje B6 wyglada oblednie...

Wysłane z mojego MT11i

Dzięki. Przyciemnione są fabrycznie chciałem też na przodzie ale dopiero co mi dobrze ramki szyb wyregulowali u lakiernika a do ściemy znów to wyciągają i wiadomo jak potem spasowują:wink:

Poszukam takich szybek, nie chce folii a te fabryczne mi się podobają. Na ramce jest tylko uszczelka wewnętrzna i ona nie powinna szumieć, sciągałem te ramki we wszystkich drzwiach i mam temat opanowany można powiedzieć :) tam też nie ma żadnej regulacji, wszystko jest skręcone mocno na dużych śrubach torx 40 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale nie chce mi się z drugiej strony zdejmować znów boczków itd. :decayed: Wszystko mam na nowych spinkach poskładane a tak znów nowe spinki kupować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PUMA idzie na bogato widze :D zacnie sie prezentuje :D

Co do rezania w weekend to ja naprawialem zamek i zamontowałem listwy na progi od s-line bo udało sie dorwać w miare :kox: nawet fajnie sie prezentują :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pumka latasz już na stałe na letnich ? :whistling::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no powiem ci że ładnie sie prezenci bo duze koło..ale przez to że całe w jednym kolorze to z daleka nie widać że to rotory tylko cos w stylu felg TOORA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no powiem ci że ładnie sie prezenci bo duze koło..ale przez to że całe w jednym kolorze to z daleka nie widać że to rotory tylko cos w stylu felg TOORA

Na żywo widać że są rotory z każdej perspektywy:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PUMA nie odp..alaj maniany tylko wrzucaj temat z powrotem. Nie ma skąd inspiracji brać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś dokładnie 6 osobą w lutym która prosi mnie o reaktywację tematu. Może coś powstanie ale muszę skończyć parę detali bo ostatnio zaniedbałem trochę temat i przede wszystkim czeka mnie gruby serwis silnika i paru elementów:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie potrzebuje ktoś z was aparatu do fotografowania swoich modów. Leży mi prawie nowy aparat cyfrowy Fuji i się kurzy oddam po kosztach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu nie sprzedałeś mi tych felg? :facepalm:

Bo cię nie stać?

byś się młody zdziwił :wink: ale fakt, póki co mam w miarę ładne felgi, poczekam na okazję może trafi się coś lepszego niż za 7 tys :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...