B6 DIVISION

Nosb

:hi: i mam kolejną sprawe jak rozkleić lampy przednie (xenony) chciałem w środku je wyczyścić bo klosz jest zakurzony cały i pomalować ramki ale nie umiem ich rozebrać.. :(

• Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• jozek726

• Wandej

• wladi

• kaju

Top użytkownicy w tym temacie

W piekarniku jedynie

Czyli powinno dać rade w piekarniku? bo gdzieś ktoś niby pisał że z b6 nie da rady tylko rozcinanie powoli

z tego co mi wiadomo to piekarnik tylko da rade, ale to każdy na własną odpowiedzialność

Widziałem na YouTube jak koleś włożył do kartona z wycietą dziurą na suszarkę :) po 20-30 minutach rozłożył lampę

Podsuneliscie mi pomysł na wakacje w Chorwacji, więc rezerwacja już jest. Wolę najszybszą trasę czyli Czechy - Austria - Słowenia. Jak wyglądają opłaty drogowe? Jakieś winiety się kupuje czy jak?

Cos chyba w okolicach ~90 euro za wszystkie wychodzi.

witam szukam numeru aso foli na dyfuzer do avanta do dokladki mowa o tym koledzy http://postimg.org/image/sj046x8tj/full/ co ma kolega grzes283 podobno jest to folia do zdobycia w aso.

Edytowane przez kaczunio81

Robiłem w piekarniku i da radę :wink4: Nie pamiętam ile to było ale chyba 200C na 5 minut.

Raz mówił o tulejach, drugi raz o gumach... Zaraz będę wiedzieć jaka cena bo właśnie szuka i ma dać mi znać.

Panowie zmieniam zawieszenie z 1BA na 1BE. Mechanik powiedział mi ze dobrze byłoby wymienic tuleje wahaczy bo sa juz przetarte. Ile cos takiego moze kosztować? Na Allegro ceny rożne, a nie chce mi sie wierzyć ze 260zl/sztuka, musiałem cos zle go zrozumieć :facepalm:

Wysłane z jabłka

Których wahaczy?

Z przodu, tył mam już na szczęście ogarnięty :)

EDIT:

Wszystkie tuleje na przód 180zł. Jeżeli się okaże że tylko część trzeba zmienić to wyjdzie mniej :kox:

Pytałem na którym wahaczu z przodu. Wiesz że to chiny po za tuleją banana? Tylko tam występuje w normalnych zamiennikach
Bylem dzisiaj u niego i pokazywał mi tuleje zarówno górne jak i dolne. Wszystkie gumy sa przetarte, a nawet całkowicie pęknięte takze zostały wymienione na nowe - sztuk 8.

Zmiana zawieszenia sie jednak przeciągnie bo śruby z przodu sie urywają takze zapewne dopiero jutro zobacze czy cos siadło i o ile :facepalm:

Wysłane z jabłka

Edytowane przez kaman

Siemka :)

Czy ktoś orientuje się, jaki błąd pojawia się po podłączeniu panelu menu bez webasta?

Mam 2 błędy, ale nie wiem za co odpowiada drugi i myślę, że to może to. Pamiętam, że ktoś kiedyś przy montażu panelu menu o tym wspominał, ale nie mogę tego znaleźć.

EDIT:

Znalazłem:

Teraz pytanie. Czy da radę zrobić nastawy podstawowe, jeśli będę miał ten jeden błąd?

Użytkownik olo-sline28 pisze w temacie:

, że nie może być żadnych błędów. Ktoś? Coś?

Edytowane przez vblpl

A się pochwalę. Zmontowałem sobie hak :) I działa. Nic nie popsułem (chyba) :)

kaju, wielkie dzięki za wiązkę i pomoc telefoniczną. Masz u mnie dobrą butelkę.

Edytowane przez Maciek0502

Gratuluję, ja mam fabryczny. Główną zaletą jest szybki demontaż /montaż

Również zainstalowałem ori z AL-KO ze odpinaną kulą w dół (8E0 800 491) .

Edytowane przez Maciek0502

Poszukuję informacji:

czy w B6 były gniazda zapalniczki w tylnej części tunelu środkowego? (jak w A6C6?) Jeśli tak to jakiś nr części całego panelu gdzie można zdobyć i ew. nabyć taki bajer?

Panowie jak już jesteśmy przy temacie haków do naszych A4.

Jaki hak podejdzie pod zderzak od S4?

Do tej pory miałem hak Thule, odpinany. Wymieniłem zderzak tył na S4 i muka, brakuje ze 2-3 cm aby zapiąć kule;/, gdzie przy zwykłym zderzak było jeszcze w ch*j miejsca.

Edytowane przez C4NC3R

Panowie jak już jesteśmy przy temacie haków do naszych A4.

Jaki hak podejdzie pod zderzak od S4?

Sprawdzę u siebie co to za paskudztwo :sick3:

Brink

IMG_5624_1.jpg