Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Nie szuka ktoś lustra 10 pin prawego wraz z modułem drzwi high??

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


"Ja mam 60 centow" :D

Panie jak Ty jeździsz po polskich drogach?! To się nie da przecież! :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dziś założyłem obniżone zawieszenie mianowicie amortyzatory 1 BE oraz sprężyny Eibach Sportline. Wcześniej miałem u siebie 1BA. Przed wymianą zawieszenia wysokość do rantu błotnika wynosiła tył 682mm a przód 687. Troszkę się zdziwiłem bo po wymianie zawiechy auto stoi bardzo nisko około 630 mm, (jutro zmierzę dokładnie) a w dodatku tył wydaję się być trochę niżej od przodu (wiem że można dołożyć z tylu podkładki i spróbować to wyrównać).

Wiem że niektórzy z Was mają gwinty skręcone na około 610mm i stąd pytanie czy nic wam nie obciera, bo ja boję się jeździć mam wrażenie że odległość od opony do błotnika jest tak mała że byle hopka, dziura spowoduje przytarcie. Może mam tylko takie wrażenie i zawiecha na tyle się nie ugina. Proszę o wasze opinie jaka powinna być odległość od ziemi do rantu błotnika żeby na spokojnie jeździć? Dodam że mam koło 8,5Jx19 ET 48 z tyłu mam dystans 17mm więc mam ET 31 a z przodu mam dystans 13mm więc ET 35.

Proszę o informację czy przy takiej wysokości na spokojnie można jeździć i nic nie powinno przycierać

Artur siadło Ci to bardzo przyzwoicie :wink: i dokładnie tyle ile przewidział producent, u mnie przy tym samym zawieszeniu też mam 63cm od gleby do rantu, mam tylko nadzieję że na BE będziesz miał trochę bardziej komfortowo niż ja przy BV :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ja mam 60 centow" :D

Panie jak Ty jeździsz po polskich drogach?! To się nie da przecież! :decayed:

To w porownaniu do golfa co bylo to jest lajcik, tu jest wiecej przeswitu i micha tak nisko nie wisi ! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie (i Panie) jest ktoś chętny na zamienię sprężyn Eibach Sportline (nr sprężyn 211500302 HA / VA) na sprężyny Eibach Pro-Kit. Moje sprężyny mają przebieg około 300 km. Tak jak wcześniej pisałem założyłem do siebie sprężyny Eibach Sportline i auto mi siadło na 63,5 cm (odległość od ziemi do rantu błotnika). Niby nic nie przyciera, ale jak dla mnie jest to trochę za nisko i zastanawiam się nad zmianą na Pro-Kit. Jest ktoś chętny??? Jutro zrobię jakieś zdjęcia i wrzucę jak autko stoi na tych Sportlinach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem montować pro kit -30/-30 Eibach. W porównaniu do 1be auto stało się gokartem ;-)

Tak stoi na 16" felach

caf54b3abf9df547055378b77d01ab53.jpg

Edytowane przez Maciek0502
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem montować pro kit -30/-30 Eibach. W porównaniu do 1be auto stało się gokartem ;-)

Tak stoi na 16" felach

caf54b3abf9df547055378b77d01ab53.jpg

Przód i tył wyszedł równo czy tył jest troszkę niżej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Panowie co myślicie o takim coolerze ? http://fmic.pl/uniwersalne/197-intercooler-550x140x65mm.html

było by to założone w 1.9 tdi i moc w jaką celuję to max 190/200 KM....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten to chyba bez cięcia belki wejdzie. Nie wiem jak w ropce ale w Pb byłby mały.

--------------------------------------------OOOO------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten to chyba bez cięcia belki wejdzie. Nie wiem jak w ropce ale w Pb byłby mały.

--------------------------------------------OOOO------------------------------------------

Ten wejdzie. Trzeba tylko dobrze podciąć dokładkę w zderzaku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa. Wiem ze pod wydech z 1.8 t jest 50 mm. 2.5 ma 55. Ten 2.7 wydaje mi sie ze ma solidniejsze a nie mam mozliwosci zmierzyc.

Edytowane przez matibati2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...